Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie príslušenstvo k holiacim strojčekom alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru príslušenstvo k holiacim strojčekom alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Aga Zástera na holenie fúzov s prísavkami na zrkadlo biela

Aga Zástera na holenie fúzov s prísavkami na zrkadlo biela

1,60 €

Nylonová zástera so zapínaním na suchý zips. Pomocou priložených prísaviek ho možno pripevniť na zrkadlo alebo dlaždice. Zástera zachytáva chĺpky po holení elektrickým holiacim strojčekom a šetrí čistenie. Rozmery: 120×80 cm.

Partner: Aga24
BRAUN Combipack 21B
68x

BRAUN Combipack 21B

29,90 €

Náhradná planžeta pre elektrické holiace strojčeky. Balenie Braun Combipack 21B obsahuje holiace fólie a holiaci blok pre holiace strojčeky Braun Series 3. Pre zachovanie výkonu vášho strojčeka odporúča výrobca výmenu holiaceho bloku raz za 18 mesiacov.

Tovar od predajcu MALL
Philips OneBlade QP220/50
15x

Philips OneBlade QP220/50

27,90 €

Náhradné hlavice pre zastrihávače Philips OneBlade a OneBlade Pro. Philips QP220/50 sú určené pre zastrihávače OneBlade (QP25×x), OneBlade (QP26×x), OneBlade Pro (QP65×x), OneBlade Pro (QP66×x). V balení nájdete celkom 2 výmenné hlavice. 

 
Tovar od predajcu MALL
Philips OneBlade QP240/50
14x

Philips OneBlade QP240/50

47,90 €

Náhradné hlavice pre zastrihávače Philips OneBlade a OneBlade Pro. Philips QP240/50 sú určené pre zastrihávače OneBlade (QP25×x), OneBlade (QP26×x), OneBlade Pro (QP65×x), OneBlade Pro (QP66×x). V balení nájdete celkom 4 výmenné hlavice. 

Tovar od predajcu MALL
Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

Derby žiletky 1/2 polovicne Derby Premium 100 ks

6,50 €

Polovičné žiletky Derby Premium 1/2 sú vyrobené z vysoko kvalitnej švédskej nehrdzavejúcej ocele. Tieto čepele sú potiahnuté chrómom, keramikou, platinou a volfrámom pre super hladké oholenie.Derby Premium Black polovice čepelí patria medzi najlepšie jednostranné žiletky.

Verk Pánska plachta na holenie čierna
1x

Verk Pánska plachta na holenie čierna

3,88 €

Zachytávač osov pre mužov, poteší hlavne ženy. Páni sú často pri svojom holení veľmi neopatrní a svoje fúzy a vlasy nechávajú padať ledabolo po umývadle, zemi či vani. Hoci ženy často mužom vysvetľujú, že je nutné po sebe upratovať a nenechávať všade fúzy, situácia je stále rovnaká.