La Siesta Habana sedačka lounger
169,76 € 145,90 €

Hojdacia sedačka La Siesta Habana lounger je vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

La Siesta Caribeňa sieť single
66,30 € 62,10 €

Posledný kus za túto cenu!

La Siesta Caribeňa sieť single je hojdacia sieť pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Colibri Camo sieť double
81 € 55,50 €

Posledný kus za túto cenu!

La Siesta Colibri Camo double je extrémne ľahká a skladná sieť pre dve osoby, vhodná na cesty aj do stiesnených priestorov. Vyrobená z priedušného padákového hodvábu v maskáčovom designu.

La Siesta Sonrisa sedačka single
103,33 € 88,90 €

Pohodlná závesná sedačka La Siesta Orquidea zo špeciálneho polypropylénové vlákna HamacTex so zabudovanou tyčou. Okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, žlté pruhy
22 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, žlté pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy Houpací síť - sedátko pro dva, do 160 kg
44,90 € 38,90 €

Houpací síť disponuje bavlněnými vlákny, která jsou výborně prodyšná a příjemná na dotek. Lze zavěsit nejen na větev, ale i na hák zesíleného stropu či nosníku. Síť se stane tím pravým místem k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE ZELENÉ pruhy – Houpací síť – sedátko pro dva, do 160 kg je vhodná pro 2 osoby.

Spokey BENCH DELUXE MODRÉ pruhy - Hojdacia sieť - sedadlo pre dvoch do 160 kg
45,28 € 35,50 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE MODRÉ pruhy – Hojdacia sieť – sedadlo pre dvoch do 160 kg je vhodná pre 2 osoby.

La Siesta Flora sieť family
170 € 153,90 €

Rodinná hojdacia sieť La Siesta Flora je charakteristická použitím kvalitných materiálov, farebnou stálosťou a extrémnou pevnosťou. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Currambera sieť double
103,33 € 89,90 €

Hojdacia sieť pre dve osoby z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Joki

La Siesta Joki

Hodnotenie: 5
110,74 € 94,90 €

Závesný detský vak joki je vyrobený z príjemnej tkaniny a je vystlaný veľkým mäkkým vankúšom. Vak ponúka deťom ideálne miesto k odpočinku.

La Siesta Caribeňa sedačka single
93,90 €

Caribeňa sedačka single je vyrobná z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Produkty La Siesta v sebe spájajú dokonalý design, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Sonrisa sieť single
81,11 € 74,90 €

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu Hamac Tex, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

La Siesta Yayita

La Siesta Yayita

Hodnotenie: 5
92,22 € 73,20 €

Detská hojdacia sieť pre najmenších zo 100% bavlny, v ktorej sa im bude sladko zaspávať. Vďaka bezpečnostným popruhom s dá použiť aj ako kolíska.

La Siesta Modesta sieť

La Siesta Modesta sieť

Hodnotenie: 5
81,11 € 74,90 €

Hojdacia sieť La Siesta Modesta pre jednu osobu vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

Ferrino Mini Amaca

Ferrino Mini Amaca

Hodnotenie: 4
26,30 €

Hojdacia sieť disponuje nosnosťou až 200 kg. Jednoducho sa priviaže medzi 2 stromy. Obsahuje na koncoch kovové oká, ktoré zjednodušujú uviazanie. Ferrino Mini AMAC využijete nielen na záhrade, ale aj pri kempovaní.

Aga Závěsný vak KOKON 14
41,30 €

Aga závěsný vak, který vyroben ze silné látky a sedák je měkký, pohodlný polštář o průměru 60 cm.

Aga Závěsný vak KOKON 21
41,30 €

Aga závěsný vak, který vyroben ze silné látky a sedák je měkký, pohodlný polštář o průměru 60 cm.

Aga Závěsný vak KOKON 24
41,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Aga závěsný vak, který vyroben ze silné látky a sedák je měkký, pohodlný polštář o průměru 60 cm.

Aga Závěsný vak KOKON 22
41,30 €

Aga závěsný vak, který vyroben ze silné látky a sedák je měkký, pohodlný polštář o průměru 60 cm.

La Siesta Orquidea sieť single
74,90 €

Hojdacia sieť La Siesta Orquidea pre jednu osobu z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebná Hojdacia sieť - sedátko pre dvoch, do 160 kg
44,90 € 36,80 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey BENCH DELUXE KÁRO farebné – Hojdacia sieť – sedátko pre dvoch, do 160 kg je vhodná pre 2 osoby.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, zelené pruhy
21,90 € 20,40 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, zelené pruhy je vhodná pre 1 osobu.

Spokey BENCH Hojdacia sieť - sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy
21,90 € 16,50 €

Hojdacia sieť disponuje bavlnenými vláknami, ktoré sú výborne priedušné a príjemné na dotyk. Možno zavesiť nielen na vetvu, ale aj na hák zosilneného stropu, či nosníka. Sieť sa stane tým pravým miestom k odpočinku. Spokey Hojdacia sieť – sedátko, do 120 kg, hnedé pruhy je vhodná pre 1 osobu.

La Siesta Modesta sedačka
103,33 € 94,90 €

Hojdacia sedačka La Siesta Modesta vyrobená z ekologicky pestovanej bavlny. Veľké množstvo závesných šnúr medzi lehátkom a vystužovacou tyčou hojdačky zvyšuje pohodlie, obruba je odolná proti roztrhnutiu.

La Siesta Currambera sedačka double
147,78 € 131,90 €

Závesná hojdacia sedačka pre dve osoby z kvalitného materiálu s farebnou stálosťou, extrémnou pevnosťou a trvanlivosťou v pastelových farbách. Tradičné siete La Siesta v sebe spájajú dokonalý dizajn, kvalitu a pohodlie.

Hojdacie siete a kreslá

Už sa nemôžete dočkať, až sa uvelebíte v hojdacej sieti alebo závesnom kresle? Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky hamak a hojdacích závesných kresiel!

Pestrú škálu hojdacích sietí a kresiel ponúka La Siesta aj Amazonas. Romantické aj elegantné siete a závesná kreslá nájdete u Butlers. Hojdacie siete vhodné na výlety zaistí overená značka Therm-A-Rest. Vyberať môžete aj u ďalších výrobcov, ako sú dimenzie, King Camp, Ferrino a ďalšie.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné hojdacie siete a kreslá.