Hastex Hasiaci prístroj CO2 (snehový) 5kg - S 5 H
92,50 €

Inovovaný typ hasiaceho prístroja s vyššou hasiacou schopnosťou s použitím napr. do obchodov, kuchýň, počítačových centier, trafostaníc, strojovní výťahov, potravinárskych prevádzok, a pod.

Hasiaci prístroj práškový 6kg
28,80 €

Hasiaci prístroj obsahuje 6 kg hasiaceho prášku ABC. Je pod stálym tlakom, ktorý je kontrolovateľný pomocou manometra inštalovanom do ventilu.

Safe Home Hasiaci sprej SAFE 750
11,24 €

Hasiaci sprej SAFE 750 je pohotový a maximálne účinný pomocník pre okamžitú likvidáciu požiaru. Je primárne určený na hasenie začínajúcich požiarov v bytoch, kuchyniach, garážach, automobiloch, kanceláriách, chatách, kempoch alebo pri grilovaní. Rozmery spreja: 74 × 310 mm.

GRAS Hydrant D19 biely 30m
179,60 €

Požiarny hydrantový systém D19 – 30 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba biela.

Hastex Hasiaci prístroj CO2 (snehový) 2kg - S 2 H
43,80 €
+ doprava zadarmo

Inovovaný typ hasiaceho prístroja s vyššou hasiacou schopnosťou s použitím napr. do kancelárií s výpočtovou technikou, v drogériách a lekárňach.

Hasiaci prístroj snehový 5kg
74,50 €

Hasiaci prístroj obsahuje 5 kg kvapalného oxidu uhličitého (CO2). Oxid uhličitý sa po použití odparí a nezanechá žiadne zbytky hasiacej látky, čím nedôjde k ďalším škodám a zničením zariadení, ktoré neboli poškodené požiarom. Hasiaci prístroj je pod stálym tlakom.

Hasiaci prístroj penový 6l
79,50 €

Hasiaci prístroj je naplnený 6l vody a penidla, nádoba je z vnútra chránená plastovým povlakom. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy A,B. Je určený na hasenie požiarov v počiatočnej fáze v chemickom, papierenskom a drevárskom priemysle, v skladoch tekutých horľavých látok a pod.

Hasiaci prístroj vodný 9l
45 €

Náplň hasiaceho prístroja tvorí  9 litrov vody zmiešanej s potašou (uhličitan draselný), ktorý je určený proti zamrznutiu vody. Vnútro nádoby je chránené plastovým povlakom. Tlak vo vnútri prístroja ukazuje manometer umiestnený na ventile, pričom ručička manometra musí byť v zelenom poli stupnice.

Hastex Práškový hasiaci prístroj 4 kg - P 4Te
36,30 €
+ doprava zadarmo

Ideálny pre vybavenie priestorov bez zvýšeného požiarneho nebezpečenstva a v priestoroch vyžadujúcich hasebnú schopnosť 70B pre požiar horľavých kvapalín.

Hasiaci prístroj penový 9l
85 €

Je určený na hasenie požiarov v počiatočnej fáze v chemickom, papiernickom a drevárskom priemysle, v skladoch tekutých horľavých látok a pod. Náplň hasiaceho prístroja tvorí voda a penidlo. Nádoba prístroja je antikorová a pod stálym tlakom.

GRAS Hydrant D25 biely 20m
184,30 €

Požiarny hydrantový systém D25 – 20 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba biela.

GRAS Hydrant D25 biely 30m
205,50 €

Požiarny hydrantový systém D25 – 30 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba biela.

Safe Home Hasiaci sprej SAFE 500
9,30 €

Hasiaci sprej SAFE 500 je pohotový a maximálne účinný pomocník pre okamžitú likvidáciu požiaru. Je primárne určený na hasenie začínajúcich požiarov v bytoch, kuchyniach, garážach, automobiloch, kanceláriách, chatách, kempoch alebo pri grilovaní. Rozmery spreja: 66 × 240 mm.

Safe Home SET Hasiaci sprej SAFE 1000 + držiak SAFE 100F
17,44 €

Komplet hasiaci sprej SAFE 1000 spolu s držiakom SAFE 100F za jednotnú cenu! Je primárne určený na hasenie začínajúcich požiarov v bytoch, kuchyniach, garážach, automobiloch. Majú kompaktnú veľkosť, malú hmotnosť a máte ich vždy pri ruke. Ponúkame spolu s čiernym plastovým držiakom. Cena za komplet.

Hasiaci prístroj práškový 1kg
14,50 €

Hasiaci prístroj obsahuje 1 kg hasiaceho prášku ABC. Nádoba je pod stálym tlakom. Tlak je možné kontrolovať pomocou manometra inštalovanom na ventile.

GRAS Hydrant D19 biely 20m
174,80 €

Požiarny hydrantový systém D19 – 20 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba biely.

GRAS Hydrant D19 červený 20m
174,80 €

Požiarny hydrantový systém D19 – 20 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba červená.

GRAS Hydrant D19 červený 30m
179,60 €

Požiarny hydrantový systém D19 – 30 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba červená.

GRAS Hydrant D25 červený 20m
184,30 €

Požiarny hydrantový systém D25 – 20 m je určený pre montáž na zvislé stavebné konštrukcie. Farba červená.

Hastex Vodný hasiaci prístroj V 9 Ti
43,80 €
+ doprava zadarmo

Klasika medzi hasiacimi prístrojmi. Hasí pevné organické látky, ako je drevo, papier, seno, slama, textil atď. Používa sa v archívoch, kôlňach, senníkoch apod.

Safe Home Držiak SAFE 50F plastový fluorescenčný
3,88 €

Držiak SAFE 50F je konkrétne určený pre hasiaci sprej SAFE 500. Osobitne navrhnuté držiaky sú určené pre ich bezpečné a pohodlné upevnenie v dome, aute, na lodi, kancelárii atď. Držiaky sú vyrobené z plastu a sú fluorescenčné, v tme ľahko svietia.

Safe Home Držiak SAFE 75F plastový fluorescenčný
4,65 €

Držiak SAFE 75F je konkrétne určený pre hasiaci sprej SAFE 750. Osobitne navrhnuté držiaky sú určené pre ich bezpečné a pohodlné upevnenie v dome, aute, na lodi, kancelárii atď. Držiaky sú vyrobené z plastu a sú fluorescenčné, v tme ľahko svietia.

Safe Home SET Hasiaci sprej 750 + držiak 75F
15,50 €

Komplet hasiaci sprej SAFE 750 spolu s držiakom SAFE 75F za jednotnú výhodnú cenu! Hasiaci sprej je pohotový a maximálne účinný pomocník pre okamžitú likvidáciu požiaru. Osobitne navrhnuté držiaky sú určené pre ich bezpečné a pohodlné upevnenie. Cena za komplet.

Safe Home SET Hasiaci sprej SAFE 500 + držiak SAFE 50F
12,79 €

Komplet hasiaci sprej SAFE 500 spolu s držiakom SAFE 50F za jednotnú výhodnú cenu! Hasiaci sprej je pohotový a maximálne účinný pomocník pre okamžitú likvidáciu požiaru. Osobitne navrhnuté držiaky sú určené pre ich bezpečné a pohodlné upevnenie. Cena za komplet.

shumee Tryska na požiarnu hadicu so spojkou C
45 €
+ doprava zadarmo

Táto flexibilná tryska na požiarnu hadicu vytvára silný a koncentrovaný prúd vody, ktorý má dosah 14 m. Spojka typu C-Storz s priemerom dva palce (50 mm) je vyrobená z veľmi kvalitného hliníka a vydrží pracovný tlak 2 bary. Otáčaním trysky v rozsahu 180° môžete rýchlo a ľahko nastaviť prúd vody na ú

Hasiaci prístroj práškový pojazdný 50kg
347 €

Hasiaci prístroj obsahuje 50 kg hasiaceho prášku ABC. Je pod stálym tlakom. Súčasťou prístroja je hadica dlhá 5 m s prúdnicou. Prístroj je určený na hasenie požiarov v ich počiatočnej fáze je určený napr. pre čerpacie stanice, letiskové hangáre, sklady ropných produktov, farieb, riedidiel a pod.

Hasiaci prístroj snehový 2kg
50 €

Hasiaci prístroj obsahuje 2 kg skvapalneného oxidu uhličitého (CO2). Oxid uhličitý sa po použití odparí a nezanechá žiadne zbytky hasiacej látky. Prednosťou hasiaceho prístroja teda je, že nepoškodzuje ani neznečisťuje horiaci materiál ani jeho okolie.