Cerva Kuchynská zástera Venus
9,37 €

Pásikovaná kuchynská resp. kuchárska pracovná zástera s náprsenkou Venus značky Červa s nastaviteľnou dĺžkou remienka okolo krku je bavlnené pracovné oblečenie nad kolená. Univerzálna veľkosť.

shumee Kuchárske nohavice 2 ks, naťahovací pás so šnúrkou, veľkosť S, biele
33 €
+ doprava zadarmo

Tieto kuchárske nohavice sú ako stvorené pre všetkých, ktorí pracujú v kuchyni. Kuchárske nohavice sú vyrobené z vysokokvalitnej a robustnej tkaniny, a tak sú nielen veľmi pohodlné, ale aj praktické a trvácne. Vďaka elastickému pásu so šnúrkou sa pohodlne nosia a dajú sa ľahko prispôsobiť, aby vyhov

Cerva Pracovná košeľa Lily dámska
11,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska biela pracovná košeľa Lily je klasické dámske biele gastro pracovné oblečenie. Ľahká bavlnená látka a moderný strih robia z košele Lily obľúbený pracovný odev najmä v zdravotníckych alebo gastro zariadeniach.

Cerva Vodeodolná pracovná zástera Bianca
2,47 €

Nepremokavá – vodeodolná pracovná ochranná zástera Bianca patrí medzi ochranné gastro pracovné oblečenie vhodné všade tam, kde sa pracuje s tekutinami. Univerzálna veľkosť.

Cerva Kuchárska čiapka Cassio
5,84 €

Biela kuchárska pracovná čiapka tzv. „hríb“ s názvom Cassio je vyrobená zo 100% bavlny a predstavuje nevyhnutnú súčasť pre kuchárske pracovné odevy.

Cerva Gastro nohavice Apus dámske
15,17 €

Dámske, bavlnené, biele pracovné nohavice Apus s vreckami sú pohodlné pracovné gastro oblečenie Ideálne pre zdravotnícky, gastro personál alebo pomocný personál.

Cerva Gastro nohavice Apus pánske
16,76 €

Pánske, bavlnené, biele pracovné nohavice Apus s vreckami patria medzi pohodlné pracovné odevy vďaka 100% bavlne. Ideálne pracovné nohavice pre gastro, zdravotnícky alebo pomocný personál.

Cerva Pracovný plášť Fern pánsky
17,96 €

Pánsky biely pracovný plášť Fern značky Červa s dlhým rukávom, vreckami a zapínaním na gombíky patrí medzi pracovné odevy vhodné najmä pre gastro alebo zdravotnícky personál. Často sa využíva ako lekársky alebo laboratórny plášť.

Cerva Pracovný plášť Veris dámsky
18,28 €

Dámsky biely pracovný plášť Veris s dlhým rukávom, bočnými vreckami a zapínaním na gombíky je pracovné oblečenie vhodné najmä pre gastro alebo zdravotnícky personál. Veľmi často sa tiež využíva ako dámsky lekársky či laboratórny plášť.

Ansell Protichemická zástera Ansell PVC
8,17 €

Ochranná pracovná PVC protichemická zástera značky Ansell je odolná proti mnohým kyselinám, alkoholom, žieravinám, olejom a tukom. Neodporúča sa však na prácu s rozpúšťadlami. Zástera má nadštandardnú mechanickú odolnosť.

Cerva Kuchárska lodička Volans
3,66 €

Biela pracovná čiapka – kuchárska lodička Volans značky Červa zo 100% bavlny, vhodná pre pracovné oblečenie pre kuchársky, mäsiarsky a pomocný gastro personál.

Cerva Pracovné nohavice Pepito pánske
19,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske, ľahké, mäsiarske alebo kuchárske pracovné nohavice Pepito Červa s pepitovým vzorom (obojstranným) a viacerými vreckami (vpredu a vzadu) patria medzi obľúbené kuchárske a mäsiarske pracovné odevy.

Cerva Šiltovka Alzette
2,20 €

Pracovná čiapka so šiltom – šiltovka Alzette značky Červa so sieťkou v hornej časti je priedušná a predstavuje ideálny doplnok pre prácu v reštauračných zariadeniach, laboratóriách alebo školských kuchyniach. Univerzálna veľkosť.

shumee Kuchárske nohavice 2 ks, naťahovací pás so šnúrkou, veľkosť XL, biele
33 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tieto kuchárske nohavice sú ako stvorené pre všetkých, ktorí pracujú v kuchyni. Kuchárske nohavice sú vyrobené z vysokokvalitnej a robustnej tkaniny, a tak sú nielen veľmi pohodlné, ale aj praktické a trvácne. Vďaka elastickému pásu so šnúrkou sa pohodlne nosia a dajú sa ľahko prispôsobiť, aby vyhov

shumee Pracovný stôl s tromi stenovými panelmi a jednou skrinkou
491 €
+ doprava zadarmo

Táto sada je kombináciou 1 pracovného stola, 4 nástenných panelov a 2 nástenných skriniek, ktoré budú praktickým riešením pre vašu dielňu alebo garáž. Pevný pracovný stôl vyniká svojím veľkým úložným priestorom a nosnosťou 300 kg. Tento pracovný stôl má otvorenú priehradku so zásuvkou, ktorá zabezpe