Canon Selphy CP1300 Pink (2236C002)

Canon Selphy CP1300 Pink (2236C002)

Termosublimačná fototlačiareň v elegantnom prevedení, ktorá vám kdekoľvek zaistí výtlačky v kvalite fotolaboratória. Vďaka Wi-Fi možnosť pripojenia ako k fotoaparátu, tak aj ku mobilnému telefónu. Vytvorte si trvalé spomienky vďaka odolným výtlačkom vo vysokej kvalite. Celý popis

Farba

default
default
default
Tovar od predajcu MALL
141,68 €
Vrátane RP a DPH
129 €

Momentálne nedostupné

Kód: 1069924003

Popis

Neuveriteľne rýchle výtlačky v kvalite fotolaboratória z inteligentných zariadení a ďalších prístrojov

Vytvárajte okamžite mimoriadne kvalitné a trvanlivé výtlačky z kompatibilných inteligentných zariadení, fotoaparátov atď., Kdekoľvek, pomocou tejto prenosnej fotografickej tlačiarne, ktorá podporuje Wi-Fi. Podeľte sa o vzácne spomienky jedinečnými spôsobmi pomocou množstva možností rozvrhnutia a náhodného usporiadania.
Canon Selphy CP1300 Canon Selphy CP1300

Kľúčové vlastnosti:

  • Tlač cez Wi-Fi
  • Apple AirPrint
  • Rýchla tlač v kvalite fotolaboratória
  • Veľká 8,1cm výklopná obrazovka
  • Tlač 2 × 6 fotografií ako z fotoautomatu
  • Tlač fotografií na doklady
  • Výber zo 4 druhov konečných úprav

Inteligentná tlač

Užite si rýchlu bezdrôtovú tlač z inteligentných zariadení pomocou aplikácie Canon PRINT, technológiou MopriaTM a Apple AirPrintTM a tlačidlá Wi-Fi. Kombinujte fotografie z viacerých smartphonov pomocou funkcie náhodného výberu snímok.

Kvalita na dlhé roky

Sublimačné technológie na báze farbiva umožňujú robiť živé a odolné výtlačky mimoriadnej kvality za menej ako 1 minútu. Automatická optimalizácia snímky vždy zaistí vašim fotografiám najlepší vzhľad.

Vytvárajte jedinečné snímky

Vytvárajte a zdieľajte jedinečné tlačené fotografie za mimoriadne krátky čas pomocou širokého množstva možností rozvrhnutia a náhodného usporiadania, vrátane prúžkov fotografií ako z fotoautomatu a fotografií na doklady.

Tlač na cestách

Túto malú a úhľadnú tlačiareň, ktorá dokáže rýchlo a spoľahlivo tlačiť fotografie v kvalite fotolaboratória, môžete ľahko prenášať, nech idete kamkoľvek. Vytlačte až 54 fotografií pomocou voliteľnej batérie s vysokou kapacitou.