Fitbit Charge 2, Black/Silver, Large

Hodnotenie: 5 3 hodnotení Značka: Fitbit Náš kód: 974893

Doprava zadarmo

Fitbit Charge 2, Black/Silver, Large

Aktívny náramok Fitbit Charge 2 je vynikajúcou voľbou pre pokročilé meranie svojej každodennej činnosti. Náramok okrem štandardnej funkcionality aktívnych náramkov sa môže pochváliť s monitorom PurePulse® tepovej frekvencie, rôznych športových režimov, dychovými cvičeniami a možnosťou meniť popruhy. Celý popis

109
5 3
109 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 169 €, Ušetríte 60 € (35 %)
Cena s MALL kartou:
79 €
Viac info tu

Náš kód: 974893

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

zatím nevím, je to vánoční dárek

Hodnotenie: 5
 • Petra U., Louny

Moc se mi líbí, jsou praktické, zatím se s nimi sžívám, ale jsem moc spokojená.

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Úžasná věc. Maximální spokojenost. Výdrž baterie 5-7 dní. Líbí se mi týdenní vyhodnocení, motivace k pohybu, když dlouho sedím, spánkové grafy, měření tepové frekvence. Doporučuji.

Popis

Popis produktu

Starostlivosť o zdravý životný štýl

Aktívny náramok Fitbit Charge 2 je perfektný osobný asistent pre sledovanie denných aktivít. Umožňuje celodenný Tracking a zaznamenávanie krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií a čas, ktorý strávite na fyzickú aktivitu. Umožňuje automatické sledovanie a zaznamenávanie spánkových návykov. Aktívny náramok odporúča tiež ako zlepšiť svoje spacie návyky.

Aktívny náramok Fitbit Charge 2 je perfektný osobný asistent pre sledovanie denných aktivít. Umožňuje celodenný Tracking a zaznamenávaním krokovo, prejdenej vzdialenost, spálených kalórií a čas, ktory strávime na fyzickú aktivitu. Umožňuje automatické monitorovanie a zaznamenávanie spánkových návykov. Odporúča tiež ako zlepšiť svoje spacie návyky.

western-digital

Zostaňte v spojení

Náramok umožňuje automatické sledovanie fyzickej aktivity s aplikáciou Fitbit, cez ktorú máte na jednom mieste vždy k dispozícii zhrnutie vášho tréningu, takže budete vždy vedieť váš pokrok a možnosť sledovať svoje ciele. Charge 2 sa automaticky a bezdrôtovo pripojí k viac ako 200 zariadeniam (iPhone, Android, Windows).

Náramok má vstavané automatické pripomínanie pre pohyb, ktorý odporúča vykonať najmenej 250 krokov za hodinu.

Fitbit Charge 2 pomôže neignorovať zmeškané hovory a prijaté správy, pretože budete skrz OLED displej diskrétne upozornený zakaždým, keď prijmete hovor, správu alebo pripomenutie udalosti.

western-digital

Pre športových nadšencov

Charge 2 je ideálnou voľbou pre športových nadšencov, pretože podporuje režim Multi-Sport, ktorý upravuje monitorovanie činností, v závislosti na tom, aké aktivity robíme. Náramok umožňuje ktorá GPS na smartphone prehráva živé podrobné informácie o vašich aktivitách, ako je rýchlosť, vzdialenosť a umiestnenie. Funkcia SmartTrack tiež umožňuje, aby sa vaša fyzická aktivita nepretržite zaznamenávala a to nezávisle natom akú aktivitu robíte, pretože prístroj sám vyhodnotí o akú aktivitu sa jedná.

Aktívny náramok predstavuje inovatívnu funkciu Relax – dychové cvičenia k upokojeniu a stabilizácii dýchania. To umožňuje, že na základe vašej aktuálnej tepovej frekvencie prístroj získa spätnú väzbu o najvhodnejšom respiračnom rytme. Túto vlastnosť ocenia najmä tí, ktorí sú obklopení stresovým prostredím a nevedia ako sa vyhnúť rýchlemu spôsobu života. Jednoduché a účinné sprevádzané dychové cvičenia sú skvelý spôsob, ako získať koncentráciu a eliminovať stres.

western-digital

Vlastnosti:

 • Veľkosť: S (14–17 cm) a L (16,5 až 20,6 cm)
 • Nabíjací kábel: Áno
 • Senzory: 3osí s akcelerometer výškomer, optický monitor srdcového tepu
 • Displej: OLED
 • Batéria: Lithium-Polymer
 • Bluetooth: Áno, 4,0
 • Pamäť: Podrobnosti (7 dní); denné súhrny (30 dní)
 • Odolnosť proti vode: Nie
 • Materiál: Elastomer (náramok); nerezová oceľ (pin)
 • Prevádzková teplota: – 10 °C až 45 °C
 • Prevádzková výška: do 9.144 m

charge2


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Zobrazenie času Digitálne
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť L
Farba čierna/strieborná