Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, čierna Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, čierna
Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, čierna

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Športový náramok Fitbit INSPIRE 2 FB418 za neporaziteľnú cenu.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: Helieli
Fitbit Inspire 3 aktivita náramok Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, čierna
Fitbit Inspire 3 aktivita náramok

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Športový náramok Fitbit Inspire 3 za neporaziteľnú cenu.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: Helieli
Fitbit Charge 5 dámsky remienok na hodinky Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, čierna
Fitbit Charge 5 dámsky remienok na hodinky

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Dámsky náramok Fitbit Charge 5 za neporaziteľnú cenu.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: Helieli
Fitbit Inspire 2 aktivita náramok Fitbit Charge 5, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel - použité
Fitbit Inspire 2 aktivita náramok

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Športový náramok Fitbit Inspire 2 za neporaziteľnú cenu.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: Helieli
Použité
Fitbit Charge 5, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel - použité Fitbit Charge 5, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel - použité
Fitbit Charge 5, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel - použité

Fitness náramok s jedinečnou výbavou Fitbit Charge 5 nepretržite sleduje srdcový tep, informuje vás o zónach srdcovej činnosti pri tréningu a vie merať 20 rôznych druhov športov. Automaticky rozozná športovú aktivitu, analyzuje spánok a poskytne zdravotné dáta ako SpO2, EKG alebo úroveň stresu. Je vodotesný s certifikáciou 5ATM a na jedno nabitie vydrží až 7 dní. Nechýba GPS, Glonass, bezkontaktné platby Fitbit Pay, notifikácia z telefónu, pripojenie Bluetooth aj Wi-Fi. Elegantný dizajn s puzdrom z nerezovej ocele a silikónovým remienkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbalené Fitbit Charge 5, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel - použité
Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbalené

Dizajnové inteligentné hodinky s polročným predplatným aplikácie Fitbit Premium zdarma. Fitbit Sense nepretržite sledujú váš tep a fyzickú aktivitu, merajú vašu teplotu a hladinu stresu a analyzujú spánok a jeho fázy. Majú vstavanú GPS, sú vodotesné do hĺbky 50 metrov a zobrazujú notifikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
Fitbit Versa 3, Midnight / Soft Gold Aluminum - rozbalené Fitbit Versa 3, Midnight / Soft Gold Aluminum - rozbalené
Fitbit Versa 3, Midnight / Soft Gold Aluminum - rozbalené

Inteligentné hodinky. Fitbit Versa 3 nepretržite sledujú váš tep, informujú vás o zónach srdcovej činnosti pri tréningu a analyzujú spánok a jeho fázy. Majú vstavanú GPS, sú vodotesné do hĺbky 50 metrov, zobrazujú notifikácie, ovládajú hudobný prehrávač v telefóne a podporujú rýchle nabíjanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Fitbit

Čo je Fitbit?

Fitbit je zameraný na pomoc ľuďom viesť zdravší a aktívnejší život. Používame "sedliacky rozum" v prístupe k fitness a veríme, že kľúčom je uľahčenie spotrebiteľom byť aktívnejší, lepšie sa stravovať a mať dostatok spánku. V skratke: malé zmeny vo Vašej každodennej rutine môžu viesť k veľkým výsledkom. Za týmto účelom sa snažíme vytvoriť inovatívne, inšpirujúce produkty a on-line služby, využívajúce výhody nových technológií tak, aby si ľudia viac uvedomovali svojej každodennej činnosti a boli motivovaní robiť pre seba a svoje zdravie ešte viac.

Rodina Fitbit Vás motivuje, aby ste zostali aktívni, žili lepšie a dosiahli svoje ciele. Zdieľaním kompletného prehľadu o Vašom pokroku v priebehu času Vám pomáhame naplniť Vaše predsavzatia. Fitbit uľahčuje, vďaka automatickému zberu údajov o zdravotnom stave, poskytovanie motivácie a zábavného používateľského rozhrania, dosiahnutie zdravého životného štýlu. Udržujte sa v kondícii a pripojte sa k ľuďom celého sveta. Dosiahnite ďalšieho míľnika.

Fitbit je americká značka sídliaca v San Franciscu. Spoločnosť bola založená v roku 2007. Fitbit inšpiruje ľudí aby viac cvičili, lepšie sa stravovali a žili zdravším životným štýlom. Spoločnosť vyvíja ultra kompaktný, bezdrôtový, nositeľný senzor, nazývaný Fitbit Tracker, ktorý automaticky sleduje dáta o osobných aktivitách, ako sú spálené kalórie, kvalita spánku, počet krokov a prejdenú vzdialenosť.

Fitbit Tracker, zatiaľ čo je svojim užívateľom nosený, zbiera automaticky dáta o jeho celodenných aktivitách. Tieto údaje sú bezdrôtovo odosielané na webové stránky, kde ich dotknutá osoba môže vidieť a sledovať ich pokrok smerom k osobným cieľom. Webové stránky poskytujú motivačné rozhranie, kde môžu užívatelia zdieľať svoje pokroky, porovnávať sa s podobnými ľuďmi a pracovať na dosiahnutí virtuálnych cieľov so svojimi priateľmi, rodinou a spolupracovníkmi. Na webové stránky môžu ľudia tiež manuálne vkladať údaje o výžive, hmotnosti a ďalšie zdravotné ukazovatele s cieľom získať ucelený obrázok o ich zdraví.