AQ 625/8 Reproduktorový kábel 2,5 mm² - 8 m

Hodnotenie: 5 4 hodnotení Značka: AQ
AQ 625/8 Reproduktorový kábel 2,5 mm² - 8 m

AQ 625/8 Reproduktorový kábel 2,5 mm² - 8 m

Kvalitný reproduktorový kábel AQ s priemerom 2,5 mm² a dĺžkou 8 m. Kábel je vyrobený z vysoko čistej bezkyslíkatej medi a potiahnutý transparentnou izoláciou s veľmi dobrou ohybnosťou zaručujúcou jednoduchú manipuláciu. Celý popis

15
5 4

15 € vrátane RP a DPH

Náš kód: 880746001

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

S kablami som spokojny. Vyrobca repro, ktore vlastnim predpisal takuto hrubku, co som dodrzal a vysledok je super. Normalnemu cloveku to musi stacit.

Hodnotenie: 5
  • igor k., bratislava

nie je čo hodnotiť,funguje ako má,odporúčam. aj ked je na obale uvedené,že má 20 metrov,v skutočnosti má deklarovaných 25 metrov

Hodnotenie: 4
  • Autor si prial zostať v anonymite

Kvalitní kabel. Jediný nedostatek: nemá zřetelné označení vodiče (jako bývá červená čára), ale nevadí: je z jedné strany potištěn nápisy, tím se dá v pohodě zorientovat.

Popis

Popis produktu

Špecifikácia kábla
  • Kábel z vysoko čistej bezkyslíkatej medi s transparentnou izoláciou
  • Priemer 2,5 mm²
  • Dĺžka kábla: 8 m
Koncovky kábla:
  • reproduktorový kábel bez koncoviek
  • reproduktorový kábel bez koncoviek
Použitie kábla:
  • Vzhľadom k veľkému priemeru sa tento kábel používa pre prepojenie kvalitných stĺpových reproduktorov, drahších reproduktorových zostáv či zostáv s THX certifikáciou.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka kábla 8 m
Dĺžka kábla 8
Koncovka 1 repro
Koncovka 2 repro
Redukcia nie
Typ kábla Repro
Druh kábla prepojovací

Alternatívne produkty

ClickTronic HQ OFC kábel Jack 3,5 mm stereo, M/M, 1,5 m
13,90 €

10,40 €

Špičkový audio kábel jack 3,5 mm ClickTronic v dĺžke 1,5 m s pozlátenými konektormi 24 karátovým zlatom. Dvojito tienený kábel vyrobený z príkladne čistého materiálu pre precízny prenos zvuku.


PremiumCord HDMI kábel 1.3, M/M, 10 m, otočný
14 €

9,90 €

Kvalitný prepojovací HDMI kábel verzia 1.3b PremiumCord v dĺžke 10 motočnými konektormi pre jednoduché spojenie dvoch digitálnych AV zariadení. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP.


ClickTronic HQ OFC anténny kábel M/F, 1 m
9,90 €

Špičkový anténny koaxiálny kábel ClickTronic v dĺžke 1 m s pozlátenými konektormi 24 karátovým zlatom a feritmi na oboch stranách. Koaxiálny kábel je špeciálne navrhnutý, aby uspokojil všetky požiadavky na prenos obrazu vysokej kvality a rozlíšenia.


PremiumCord HDMI High Speed, Ethernet kábel, pozlátené konektory, 10m
21 €

11,01 €

Kvalitný 10m prepojovací kábel na spojenie dvoch audio/video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríklad HD-DVD/BluRay prehrávač a LCD/Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP. Kábel má navyše integrovaný vysokorýchlostný prenos ethernetu.