Connect IT TAB3 stolný držiak na tablety (ci-168)
25,87 € 24,10 €

Stolný držiak urobí z Vášho tabletu profesionálny pracovný nástroj. Jednoduchá polohovateľnosť držiaku zaistí, že Váš tablet bude vždy ľahko dostupný. Robustnosť konštrukcie je zaistená kombináciou hliníka a plastu.

Držiaky a stojančeky na tablety

Ako vybrať držiak do auta na bicykel alebo stojan na mobil či tablet? A vybrať klasický alebo držiak s puzdrom? Poradíme vám!

Držiak na tablet

Držiak na tablet je vybavený kotviacim mechanizmom. Možno ho uchytiť na pracovnú dosku, stenu alebo sklo. Držiaky sú zvyčajne otočné a polohovateľné, majú široké možnosti nastavenia.

Druhy držiakov na tablet:

Držiak na tablet do auta

  • Držiaky sú vybavené silikónovou prísavkou, ktorá umožňuje spoľahlivé uchytenie na okno automobilu

Držiak na tablet na stenu

  • Tieto držiaky slúžia k dlhodobému ukotveniu do steny. Používajú sa skôr v obchodnej sfére.

Držiak na tablet na bicykel

  • Držiaky určené k ľahkému pripevneniu na riadidlá bicykla. Často bývajú univerzálne. Pred pripevnením odporúčame použiť aj ochranné puzdro na tablet.

Držiak na tablet na stôl

  • Za pomoci sťahovacieho mechanizmu ho možno ľahko a šetrne ukotviť k doske stola.

Stojan na tablet

Stojanček na tablet obvykle slúži primárne na odloženie tabletu, napr. pri varení, alebo sledovaní videí. Nie vždy disponuje možnosťou polohovania a otáčania pod uhlami.

  • Stojanček na tablet s puzdrom - súčasťou puzdra na tablet je praktický stojan, plní účel fixácie aj ochrany tabletu zároveň
  • Skladací stojanček na tablet - prenosný, kompaktný stojan, ktorý možno kedykoľvek jednoducho zložiť, vhodný na cesty

K dispozícii sú najčastejšie držiaky a stojančeky pre tablety s uhlopriečkou 8 - 11". Niektoré z nich sú univerzálne a je možné ich prispôsobiť veľkosti tabletu.

Univerzálne stojančeky a držiaky na tablet

Hľadáte spoľahlivý držiak alebo stojan na tablet? Vyberte si z bohatej ponuky originálnych aj neoriginálnych stojančekov a držiakov tabletov na Mall.sk.

Ponúkajú ich výrobcovia Samsung, Trust, CellularLine, Connect IT alebo Yenkee.