Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

TCL S643W

TCL S643W

MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané televízory a soundbary značky TCL s kódom 24MDC4SK30 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Darček SledovanieTV na 6 mesiacov na 4 zariadeniach. Postup registrácie TU.
3.1kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom. Celkový výkon 240 W, možnosť bezdrôtového streamovania hudby cez Bluetooth z hudobných zariadení, dekodéry Dolby Digital/Digital Plus/DTS/DTS Virtual:X. Súčasťou balenia soundbaru je diaľkový ovládač vrátane batérií a montážna sada na pripevnenie k stene. Pripojenie: 1× HDMI 1.4 (ARC, CEC), optický audio vstup, 1× USB 2.0 vstup a AUX vstup (3,5mm jack).
Celý popis
179 €
Tovar od: MALL
179 €
Posledné 3 kusy

Už zajtra na vašej adrese

Popis

TCL TCL
TCL TCL

3.1 konfigurácia kanála

Silné basy a krištáľovo čistý zvuk súčasne

TCL soundbar S643W má dynamický zvuk so silnými basmi, ale aj čisté dialógy a najdokonalejšie zvukové detaily vďaka strednému kanálu./---html
TCL TCL
\---

DTS® Virtual:X™

Zvukový priestor s virtualizáciou vás vždy očarí pri počúvaní soundbaru

DTS® Virtual: X™ je technológia virtualizácie zvuku, ktorá vytvára pohlcujúci zvuk, ktorý sa zdá, že sa objavuje všade okolo vás a môže vás vtiahnuť.
TCL TCL

Zvuk ve formáte Dolby

Užite si zábavu naplno

Dolby Audio ti vie ponúknuť kvalitný, čistý a dynamický zvuk. TCL S643W pri ňom zažiješ krištáľový čistý priestorový zvuk, s vylepšeným čistým dialógom vďaka stredovému kanálu a dodáva úžasné silné basy, ktoré vytvoria skvelú atmosféru./---html
TCL TCL
\---

Zvukový výkon

Výkon a dynamika, ktoré vás zabavia

S vysokým výkonom 240 W si užije hudbu, hry aj filmové zážitky.
TCL TCL

Špeciálne zvukové režimy

Prispôsobte si zvuk pomocou optimalizovaných režimov ekvalizéra

Dokonalý najlepší zvukový zážitok bez ohľadu na žáner vašej zábavy. Nastavte si zvuk na sledovanie televízie, hudby a hranie hier.
TCL TCL

Bluetooth 5.3 s funkciou MultiConnection

TCL S643W podporuje Bluetooth 5.3, takže je úžasne ľahké ho premeniť na výkonný hudobný systém. Vydávajte zvuk v celej miestnosti a vychutnajte si zážitky bez oneskorenia s priateľmi alebo rodinou. TCL S643W je zároveň vybavený funkciou MultiConnection vďaka Bluetooth 5.3, ktorá umožňuje spárovanie dvoch zariadení Bluetooth súčasne, takže dvaja používatelia sa môžu striedať pri prehrávaní hudby bez toho, aby sa museli pripájať a odpájať. Čas na párty!


HDMI s funkciou ARC – najlepšie pripojenie k televízoru

Tou najlepšou variantou pre pripojenie televízorov a soundbarov všeobecne je HDMI. Kábel poskytuje funkciu Audio Return Channel (ARC), podporuje skoro všetky dostupné zvukové formáty a zaručuje televíznemu ovládaču ovládať jedinečný soundbar. Žonglovanie s diaľkovými ovládačmi tomu je koniec. Pomocou diaľkového ovládača televízora môžete ovládať soundbar.

Vyžaduje pripojenie HDMI k portu televízora, ktorý sa nazýva eARC/ARC, a tiež vyžaduje, aby bola na televízore zapnutá funkcia HDMI-CEC. Rôzni výrobcovia môžu používať rôzne názvy pre HDMI-CEC.
TCL TCL

Podpora televízora TCL

Pohodlie na dosah ruky

TCL TV Ready znamená, že tento soundbar TCL môžete ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládača TCL TV.
TCL TCL

Ultra tenký

Estetický dizajn, ktorý sa hodí naozaj kamkoľvek

Soundbar TCL S643W kombinuje vysoký zvukový výkon s elegantným dizajnom. Je ľahké ho pripojiť k televízoru alebo mobilnému telefónu a má tiež bezdrôtový subwoofer. Jednoduché a dizajnové riešenie pre akýkoľvek interiér.
TCL TCL
TCL TCL
\---

*DTS: X, Virtual: X a logá DTS sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti DTS, Inc. v USA a / alebo iných krajinách. © 2022 DTS, Inc. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
*Dolby, Dolby Audio a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. © 2022 Dolby Laboratories, Inc. Všetky práva vyhradené.
*Všetky popisy produktov, ceny a rozmery sú približné. Dostupnosť, špecifikácie a funkcie produktu sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Technický popis

Zvuk

 • Počet kanálov: 3.1
 • Celkový výkon: 240 W
 • Bezdrôtový subwoofer pre hlboké basy
 • Dekodéry Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, DTS Virtual:X
 • Streamovanie obsahu cez Bluetooth
 • Prehrávanie cez USB
  • Podporované formáty: MP3, WMA, FLAC, WAV

Sieť

 • Bluetooth

Konektory

 • 1× HDMI 1.4 (ARC, CEC)
 • 1× optický audio vstup
 • 1× USB 2.0 vstup
 • 1× AUX vstup (3,5 mm jack)

Rozmery

 • Soundbar (Š × V × H): 81 × 6,2 × 9,8 cm
 • Subwoofer (Š × V × H): 19,5 × 32 × 19,5 cm
 • Balenie (Š × V × H): 88 × 35,5 × 24,5 cm (6,2 kg)

Dodávané príslušenstvo

 • Diaľkový ovládač vrátane batérií
 • Montážna sada na zavesenie na stenu
 • Napájací kábel
 • Užívateľská príručka