Vantop Moment 3 4K Akčná kamera + 32GB flash + 2 batérie + diaľkové ovládanie

Vantop Moment 3 4K Akčná kamera + 32GB flash + 2 batérie + diaľkové ovládanie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Akčná kamera, 32GB flash, 2 batérie, diaľkové ovládanie a množstvo držiakov. 4K video a 16MP fotoaparát Celý popis
80,99 €
Vrátane RP a DPH
52,69 €
-34%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Marvel Europe s.r.o

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6020026

Popis

Fenomenálna akčná kamera 4K/16MP

Akčná kamera [email protected] so 16Mpx fotoaparátom zachytáva ostré a jasné snímky, zachytáva rýchle pohyby a plynulú akciu v rozlíšení až 4K, čo vám umožní sústrediť sa na akékoľvek dobrodružstvo a zároveň všetko zachytiť s pocitom realizmu. Už nikdy nezmeškáte žiaden výstrel!

Inteligentné diaľkové ovládanie

Hviezdna kvalita dramatických záberov športovcov a filmárov s týmto praktickým diaľkovým ovládačom na zápästie, ktorý vám umožní zachytiť okamih bez použitia rúk. Získajte peknú spoluprácu medzi zariadením Moment 3 a diaľkovým ovládačom na zápästí kliknutím na tlačidlo fotografie/videa. Ste pripravení na každé dobrodružstvo.

Režim nahrávania v slučke – palubná kamera

Aktiváciou nahrávania v slučke môžete túto akčnú kameru používať ako autokameru. Ak zaplatíte len za jednu z týchto položiek, získate akčnú kameru a kameru do auta. Multifunkčný a všestranný.

Vytvárajte časozberné videá v rozlíšení 4K

Snímajte sekvencie statických snímok scény počas určitého časového obdobia. Upravte ho do série filmových záberov. Preskúmajte klipy netradičným spôsobom. Vytvorte časozberný film vo Full HD.

Vodotesnosť do 100 stôp/30 metrov

Ponorte sa do hĺbky až 100 stôp/30 m a obdivujte krásy mora vďaka priloženému vodotesnému puzdru s jednoduchým prístupom k tlačidlám snímania. Zapnite režim potápania a skúmajte a zaznamenávajte svoje vzácne zážitky pod hladinou mora. Strieľajte kedykoľvek a kdekoľvek.

170° ultraširoký uhol

Vďaka nášmu ultraširokouhlému objektívu s uhlom záberu 170° získate panoramatický a pohlcujúci pohľad. Zachyťte veľkosti vecí, ktoré v reálnom svete nemôžete porovnať vedľa seba, zmeňte pokrytie pomocou efektu rybieho oka s vyšším FOV a získajte bezkonkurenčný vysoko výkonný obraz.

Ohromujúca technológia 4K a vynikajúci snímač Sony: voliteľné rozlíšenia [email protected], 2,[email protected],[email protected],[email protected], vysokocitlivý snímač Sony s vylepšeným zaostrovaním obrazu, rýchlosť spracovania. Akčná kamera Moment 3 vám umožní zachytiť akýkoľvek nezabudnuteľný okamih bez akýchkoľvek kompromisov. Ohromujúce 4K video a 16MP fotografie v režimoch Single, Burst a Time Lapse.

Exkluzívne puzdro na mieru pre akčnú kameru a príslušenstvo: kompatibilné so všetkými kamerami GoPro vrátane GoPro HERO 7, GoPro HERO 6. Čaká na vás výber 21 kompatibilných príslušenstiev GoPro.

170°Ultraširoký objektív a viacero režimov. Sériové snímanie, nahrávanie v slučke vám umožní dodatočne nájsť dokonalý okamih. Časozberné a spomalené zábery prekonávajú ľudské oko s prekvapivou zábavou.

Diaľkové ovládanie a bezdrôtové zdieľanie. Jednoduché, ale pohodlné. Stiahnite si aplikáciu „XDV“ a môžete okamžite zverejniť zaujímavý záber alebo vzrušujúcu scénu na Facebooku/Instagrame/Twitteri/Youtube/Snapchate bez námahy. Zachyťte okamih, podeľte sa oň.

Vodotesnosť do 100 stôp :Vodotesnosť do 100 stôp (30 m) a viac pre akékoľvek dobrodružstvo, ako je cyklistika, turistika, jazda autom, potápanie, surfovanie, lyžovanie, snowboarding, zoskok padákom atď. Zachyťte okamih, ktorý nemôžete zachytiť telefónom, pomocou akčnej kamery VanTop Moment 3.

 

Balenie obsahuje:

1 x akčná kamera Van top Moment 3

1 x vodotesné puzdro/1 × 2. 4GHz diaľkové ovládanie

1 x remienok na zápästie s diaľkovým ovládaním

2 × 900 mAh batéria/1 x dlhý konektor

2 x krátky konektor/1 x povrchová spona J-Hook

1 × 360° adaptér/1 x adaptér na statív

1 x držiak na riadidlá bicykla/2 x držiak na prilbu

1 x USB kábel/1 x uťahovací pásik

1 x čistiaca handrička/1 x gél na prilbu

2 x lepiace podložky