Levenhuk 8x40 Atom

Značka: Levenhuk Náš kód: 1147813

Levenhuk 8x40 Atom

Kompaktný ďalekohľad s odolným pogumovaným telom. 8× zväčšenie, antireflexné vrstvy a optika z BK-7 skla, popruh na krk. Mäkké očnice pre komfortné pozorovanie. Celý popis

59
59 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
29 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Popis

Popis produktu

Širokouhlý ďalekohľad Levenhuk Atom 8×40 je určený najmä pre tých, ktorí ocenia kvalitu a spoľahlivosť. Klasická konštrukcia s Porro hranolmi zaisťuje jasný, kontrastný obraz a spoľahlivý pogumovaný plášť je nevyhnutný pre pozorovanie v teréne. Prvotriedna optika, ergonomický dizajn, vynikajúce technické charakteristiky – tento triéder sa stane verným a spoľahlivým spoločníkom pri vašich dobrodružných výpravách – či ide o pešiu turistiku, lov alebo pozorovanie vtákov.

Konštrukcia s Porro hranolmi garantuje najvyššiu kvalitu výsledného obrazu. Všetky optické prvky sú vyrobené z borosilikátového skla BK-7 a na všetkých aktívnych plochách sú pokryté antireflexnou vrstvou, ktorá zaisťuje živý, krištáľovo čistý obraz.

Triéder Levenhuk Atom 8×40 možno nastaviť tak, aby vyhovoval stavu zraku užívateľa: vzdialenosť medzi tubusmi možno nastaviť v rozsahu 56–72 mm, a pravý okulár je vybavený krúžkom dioptrickej korekcie. Očnice z mäkkej gumy zaisťujú maximálne pohodlie pri pozorovaní. Gumové opláštenie zmäkčuje nárazy a bráni vlhkosti, nečistotám a prachu preniknúť do prístroja.

Obsah balenia:

  • Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8×40
  • Krytky okuláru a objektívu
  • Puzdro
  • Závesný remeň
  • Čistiaca utierka
  • Návod na použitie a záručný list

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zväčšenie 8 ×
Priemer objektívu 40 mm
Priemer výstupnej pupily 5 mm
Skutočné zorné pole 8.2 Stupeň
Šírka zorného poľa ( v 1000m) 140 m
Predsunutie výstupnej pupily 12 mm
Rozsah osovej vzdial okuliarov 56-72
Relatívny jas 25
Najkratšia zaostrenie 12 m
Šírka 188 mm
Výška 145 mm
Hĺbka 58 mm
Farba čierna
Vreckový nie
Vodotesnosť nie
Klasický áno
Odolný nie