Levenhuk LabZZ M101

Levenhuk LabZZ M101

Hodnotenie: 4,2
37,90 € 33,90 €

Detský mikroskop s až 640 × zväčšením a vstavaným spodným LED osvetlením. Súčasťou je aj experimentálna súprava pre prvé pokusy s pozorovaním dejov v mikrosvete.

Levenhuk Rainbow 2L Plus Moonstone
109 €

Biologický mikroskop s až 640× zväčšením. Rozsiahla sada s vzorkami a prípravkami pre prvé pokusy s mikroskopom.

Levenhuk Skyline Base 70T
209 €

Hvezdársky ďalekohľad vhodný pre deti a začiatočníkov je ideálny pre sledovanie planét a pozemných objektov. Levenhuk Skyline BASE 70T ponúka až 140 × zväčšenie a ľahko sa zostavuje a ovláda. Statív s nastaviteľnou výškou ponúka optimálny pozorovací uhol.

Levenhuk Atom 10-30x30 Monokulár
26,60 € 25,90 €

Monokulárny ďalekohľad sa vyznačuje kompaktnosťou a je vhodný na štúdium objektov v meste aj v prírode. Levenhuk Atom 10–30 × 30 monokulár má priemer objektívu 30 mm a ponúka plynulé približovanie v rozsahu od 10 × do 30 ×. Konštrukciou vyhovuje aj nositeľom dioptrických okuliarov a dá sa pripevniť k statívu. Vďaka gumovému poťahu sa nešmýka v ruke.

Levenhuk LabZZ C12

Levenhuk LabZZ C12

Hodnotenie: 4,6
8,90 €

Sada hotových živočíšnych preparátov Levenhuk LabZZ C12 z odboru zoológie vhodné pre pozorovanie deťom od 3 rokov veku, rovnako ako dospelým. Sada šetrí čas s prípravou vlastných vzoriek. Preparáty možno použiť aj pre skúmanie v odbore botaniky alebo entomológia. Vhodné na skúmanie pod akýmkoľvek druhom mikroskopu s nižším osvetlením.

Levenhuk 8x21 Atom

Levenhuk 8x21 Atom

Hodnotenie: 4,6
23,90 €

Ďalekohľad Levenhuk Atom 8×21 je určený pre tých, ktorí si cenia nízkej hmotnosti a mobility. Zväčšenie 8× je dostatočné aj na sledovanie výrazne vzdialených objektov, pričom prvotriedna optika s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách zaisťuje jasný a čistý obraz.

Levenhuk Zeno Vizor H3

Levenhuk Zeno Vizor H3

Hodnotenie: 4,2
18,90 €

Praktická náhlavná bezrámová lupa disponuje až 3,5× zväčšením. Levenhuk Zeno Vizor H3 umožňuje nainštalovať až 2 šošovky naraz a tak ich kombinovať. Vďaka praktickej čelenke môžete lupu používať bez držania. Nechýba integrované LED osvetlenie, ktoré vám dovolia pracovať aj po tme.

Levenhuk Zeno Desk D13

Levenhuk Zeno Desk D13

Hodnotenie: 4,8
25,90 €

Lupa Levenhuk Zeno Desk D13 je skvelá k prezeraniu malých predmetov a vhodná pre vyšívanie, čítanie, klenotníkov a tiež hodinára. Pohodlnejšie manipulácia a pretvorenie na ručné lupu je možné vďaka skladaciemu krku. Osvetlenie po obvode veľké šošovky umožní pozorovanie za akýchkoľvek podmienok. Na napájanie lupiny postačí sieťový adaptér alebo 2 batérie AA.

Levenhuk N20 NG

Levenhuk N20 NG

Hodnotenie: 5
24,90 €

Sada preparátov k pozorovaní mikroskopom Levenhuk N20 NG využiteľných pre odbor biológia a fyziológia. Sada obsahuje už kompletné a hotové preparáty, ktoré možno pozorovať pod ktorýmkoľvek mikroskopom. Súčasťou setu je 20 pripravených preparátov, 24 prázdnych podložných a 40 krycích sklíčok z vysoko priehľadného skla. Sada je vhodná pre dospelých i deti.

Levenhuk Blaze BASE 70

Levenhuk Blaze BASE 70

Hodnotenie: 4,4
86,90 €

Monokulárny spektív vhodný pre turistov a pozorovateľa prírody je ideálny pre sledovanie zveri či zaujímavých architektonických prvkov na budovách. Levenhuk Blaze BASE 70 má priemer objektívu 70 mm a ponúka až 75× zväčšenie. Skvele funguje aj vo chvíľach zníženej svetelnosti. Telo ďalekohľadu je vyrobené z pevného plastu a teda veľmi odolné.

Levenhuk DTX50

Levenhuk DTX50

Hodnotenie: 2
82,90 €

Digitálny mikroskop s 400× zväčšením a pripojením pomocou USB portu. Umožňuje robiť fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátov.

Levenhuk LabZZ P12

Levenhuk LabZZ P12

Hodnotenie: 4,9
8,90 €

Sada hotových rastlinných preparátov Levenhuk LabZZ P12 z odboru botaniky vhodné pre pozorovanie deťom od 3 rokov veku, rovnako ako dospelým. Sada šetrí čas s prípravou vlastných vzoriek. Preparáty možno použiť aj pre skúmanie v obore zoológia alebo entomológia. Vhodné na skúmanie pod akýmkoľvek druhom mikroskopu s nižším osvetlením.

Levenhuk Wise PRO 10x50 Monocular zelená
96,90 €

Monokulárny ďalekohľad vhodný pre turistov a pozorovateľa prírody je ideálny pre zveri či zaujímavých architektonických prvkov na budovách. Levenhuk Wise PRE 10 × 50 Monocular má priemer objektívu 50 mm a ponúka až 10× zväčšenie. Skvele funguje aj vo chvíľach zníženej svetelnosti. Telo ďalekohľadu je ľahké a ľahko sa s ním manipuluje.

Levenhuk N18 NG

Levenhuk N18 NG

Hodnotenie: 3
24,90 €

Sada preparátov k pozorovaní mikroskopom Levenhuk N18 NG využiteľných pre odbor botaniky a zoológie. Sada obsahuje už kompletné a hotové preparáty, ktoré možno pozorovať pod ktorýmkoľvek mikroskopom. Súčasťou setu je 18 pripravených preparátov s rozličným materiálom, 24 prázdnych podložných a 40 krycích sklíčok z vysoko priehľadného skla.

Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá
43,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový retro monokulár je ideálny pre turistické pozorovanie či do detských rúk. Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope má priemer objektívu 30 mm a ponúka 12× zväčšenie. Má skladaciu konštrukciu. Je vyrobený z mosadze a potiahnutý kožou, vďaka čomu pôsobí ako dokonalá historická replika.

Levenhuk LabZZ M3

Levenhuk LabZZ M3

Hodnotenie: 4,3
48,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský mikroskop s až 1200× zväčšením a vstavaným spodným LED osvetlením. Súčasťou je aj 100dielna experimentálna sada pre prvé pokusy a hlavne okulárový projektor, ktorý umožní skúmané vzorky premietnuť na stenu či list papiera.

Levenhuk Blaze BASE 60

Levenhuk Blaze BASE 60

Hodnotenie: 4,5
67,99 €

Spektiv Levenhuk Blaze BASE 60 umožňuje pozorovať i veľmi vzdialené objekty. Ďalekohľad má univerzálne plynule nastaviteľné zväčšenie v rozsahu 20 – 60×. Optika z kvalitného skla BK-7 s antireflexnou povrchovou úpravou zlepšuje jas a kontrast obrazu počas pozorovania pri nízkom osvetlení.

Levenhuk Zeno Vizor G3

Levenhuk Zeno Vizor G3

Hodnotenie: 4,6
16,90 €

Praktická náhlavná bezrámová lupa disponuje až 3,5× zväčšením. Levenhuk Zeno Vizor G3 je zasadená do okuliarov, takže budete mať voľné ruky pre manipuláciu s predmetmi. V prípade potreby možno využiť aj čelenku, ktorá je súčasťou balenia. Nechýba integrované LED osvetlenie, ktoré vám dovolia pracovať aj po tme.

Levenhuk Skyline BASE 80T
229 €

Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 80T pre začínajúcich astronómov. Jedná sa o klasický refraktor, ktorým možno pozorovať niektoré druhy hmlovín, jasné zhlukov hviezd a galaxie. Optické prvky z potiahnutého skla sa nezahmlievajú, prenášajú detailný obraz s vysokým jasom a kontrastom. Ovládanie nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti a zručnosti.

Levenhuk Skyline BASE 50T
75,99 €

Teleskop vhodný pre deti a začiatočníkov je ideálny pre sledovanie planét a pozemných objektov. Levenhuk Skyline BASE 50T ponúka až 100× zväčšenie a ľahko sa zostavuje a ovláda. Statív s nastaviteľnou výškou ponúka optimálny pozorovací uhol.

Levenhuk Skyline Base 60T
109 €

Posledný kus za túto cenu!

Hvezdársky ďalekohľad vhodný pre deti a začiatočníkov je ideálny pre sledovanie planét a pozemných objektov. Levenhuk Skyline BASE 60T ponúka až 120 × zväčšenie a ľahko sa zostavuje a ovláda. Statív s nastaviteľnou výškou ponúka optimálny pozorovací uhol.

Levenhuk Skyline Travel Sun 50 čierna
87,99 €

Hvezdársky teleskop je ideálny pre jednoduché pozorovanie planét, Mesiaca, Slnka, ale aj pozemných objektov. Levenhuk Skyline Travel Sun 50 ponúka až 135× zväčšenie a ľahko sa zostavuje a ovláda. Nechýba optický hľadáčik s 2× zväčšením a statív s výškou od 40 do 125 cm.

Levenhuk LabZZ C1

Levenhuk LabZZ C1

Hodnotenie: 4,8
3,40 €

Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1 určená pro děti od 3 do 12 let. Do nádobky lze umístit všechny druhy hmyzu pro detailní pozorování. Při napuštění nádobky vodou je možné pozorovat také ryby či drobné vodní živočichy. Hlavní víko slouží nejen k uzavírání nádoby, ale díky zabudované lupě dokáže pozorovaný předmět zvětšit až 6×. Dno nádoby obsahuje měřící mřížku.

Levenhuk Blaze BASE 50F

Levenhuk Blaze BASE 50F

Hodnotenie: 1
28,90 €

Spektiv Levenhuk Blaze BASE 50F je skvelou voľbou pre štúdium prírody, alebo na sledovanie divokej zveri a športových udalostí. Ďalekohľad má sedemnásobné zväčšenie a prenáša obraz nádhernej kvality. Optika s antireflexnou povrchovou úpravou zlepšuje jas a kontrast obrazu počas pozorovania pri nízkom osvetlení.

Levenhuk Zeno Vizor G2

Levenhuk Zeno Vizor G2

Hodnotenie: 2,8
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zväčšovacie okuliare Levenhuk Zeno Vizor G2 sú veľmi vhodné pre precíznu prácu s drobnými predmetmi a zároveň nechávajú obe ruky voľné. Dve samostatné šošovky z optického plastu 20× v okuliaroch je možné posúvať podľa preferencií. Pre lepšiu prácu za akýchkoľvek podmienok sú v okuliaroch zabudované dve biele LED diódy napájané štyrmi batériami CR1620.

Levenhuk Zeno Vizor G6

Levenhuk Zeno Vizor G6

Hodnotenie: 3,5
23,90 €

Binokulárna Lupa Levenhuk Zeno Vizor G6 s praktickou voľne nastaviteľnou čelenkou umožňuje mať obe ruky voľné k práci. Pre prácu v akúkoľvek dennú i nočnú dobu je lupa vybavená LED prisvietením pre každý okulár zvlášť, ktoré možno vypnúť a zapnúť podľa potreby. Lupa je vybavená tiež vymeniteľnými šošovkami v rozmedzí zväčšenie 10×-25×.

Levenhuk 10x25 Atom

Levenhuk 10x25 Atom

Hodnotenie: 4,4
24,90 €

Kompaktný objektív s odolným pogumovaným telom. 10× zväčšenie, antireflexné vrstvy, popruh na krk.

Levenhuk Zeno Vizor G1

Levenhuk Zeno Vizor G1

Hodnotenie: 3,7
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zväčšovacie okuliare Levenhuk Zeno Vizor G1 sú veľmi vhodné pre prácu s drobnými predmetmi a zároveň nechávajú obe ruky voľné. Šošovku 20× z optického plastu možno v okuliaroch posúvať podľa preferencie oka, či ju úplne oddeliť. Pre lepšiu prácu za akýchkoľvek podmienok sú v okuliaroch zabudované LED diódy napájané dvomi batériami CR1620.

Levenhuk Wise PLUS 10 x 42

Levenhuk Wise PLUS 10 x 42

Hodnotenie: 4,5
63,90 €

Monokulárny ďalekohľad s 10× zväčšením je ideálnym darčekom pre každého cestovateľa alebo nadšenca do pešej turistiky. Zväčšenie 10× je dostatočné na sledovanie aj veľmi vzdialených objektov a širokouhlé zorné pole sa ideálne hodí k panoramatickému pozorovaniu v teréne a na sledovanie pohybujúcich sa objektov. Objektív s veľkou apertúrou poskytuje jasný a živý obraz a to aj za súmraku. Ďalekohľad je dokonale vodotesný, preto sa nemusíte obávať striekajúcej vody, dažďa ani snehu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka. Monokulárny ďalekohľad Levenhuk Wise PLUS 10 × 42 sa stane vaším dôveryhodným spoločníkom pri každom dobrodružstve!

Levenhuk Skyline Travel 70

Levenhuk Skyline Travel 70

Hodnotenie: 4,1
149 €

Hvezdársky ďalekohľad so 120× zväčšením, ideálny k základným astronomickým pozorovaním. Tento model dokážu ľahko ovládať aj najmladší prieskumníci vesmíru. Levenhuk Skyline Travel 70 je dokonale vhodný na pozorovanie reliéfu povrchu Mesiaca a planét slnečnej sústavy. Dobre poslúži aj pre pozorovanie najjasnejších hviezd a galaxií vo vzdialenom vesmíre.

Levenhuk Blaze BASE 100
239 €

Pozorovací ďalekohľad Levenhuk Blaze BASE 100 výborný pre štúdium mestských a prírodných krajín za akékoľvek dennej doby. Na výber je zväčšenie v rozsahu 25× až 75× s jednoduchým ovládaním pomocou zaostrovacieho krúžku. Optika je zo skla BK-7 s ochranným povlakom pre jasnejší a detailnejší obraz. Okuláre majú k dispozícii dioptrickú korekciu.

Levenhuk Skyline Travel 80
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Hvezdársky ďalekohľad s až 132× zväčšením, ideálny k astronomickému aj pozemnému pozorovaniu. Tento model dokážu ľahko ovládať aj najmladší prieskumníci vesmíru. Levenhuk Skyline Travel 80 je dokonale vhodný na pozorovanie reliéfu povrchu Mesiaca a planét slnečnej sústavy. Dobre poslúži aj pre pozorovanie najjasnejších hviezd a galaxií vo vzdialenom vesmíre.

Levenhuk Wise PRO 8x42 Monocular zelená
74,99 €

Monokulárny ďalekohľad vhodný pre turistov a pozorovateľa prírody je ideálny pre zveri či zaujímavých architektonických prvkov na budovách. Levenhuk Wise PRE 8 × 42 Monocular má priemer objektívu 42 mm a ponúka až 8× zväčšenie. Skvele funguje aj vo chvíľach zníženej svetelnosti. Telo ďalekohľadu je ľahké a ľahko sa s ním manipuluje.

Levenhuk Blaze BASE 80

Levenhuk Blaze BASE 80

Hodnotenie: 4
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozorovací ďalekohľad Levenhuk Blaze BASE 80 s približovacím objektívom skvele poslúži k štúdiu divokej zveri, skupín vtákov či krajiny. Optika vyrobená zo skla BK-7 s antireflexným povlakom a zväčšovaním v rozsahu 20× až 60×. Okulár umožňuje ľubovoľné nastavenie dioptrickej korekcie podľa individuálnych potrieb každého pozorovateľa.

Levenhuk Blaze BASE 60F
31,90 €

Spektiv Levenhuk Blaze BASE 60F je skvelou voľbou pre štúdium prírody, alebo na sledovanie divokej zveri a športových udalostí. Ďalekohľad má desaťnásobné zväčšenie a prenáša obraz nádhernej kvality. Optika s antireflexnou povrchovou úpravou zlepšuje jas a kontrast obrazu počas pozorovania pri nízkom osvetlení.

Levenhuk 1ST

Levenhuk 1ST

Hodnotenie: 5
67,99 €

Mikroskop s 20× zväčšením a veľkým pracovným priestorom je ideálny pre skúmanie nielen plochých vzoriek a rezov, ale napríklad aj minerálov a podobne. Obojstranná pracovná doska, čiernobiela, pre čo najpohodlnejšie skúmanie vzoriek

Levenhuk Karma PRO 8x42
149 €

Klasický ďalekohľad s  zväčšením a vodotesným telom určený pre najnáročnejších pozorovateľov. Optika s niekoľkonásobnými antireflexnými vrstvami pre ostrý obraz bez nežiaducich odleskov a skreslenia. Ďalekohľad je plnený dusíkom pre zamedzenie zahmlievania vnútorných členov.

Levenhuk Blaze BASE 50

Levenhuk Blaze BASE 50

Hodnotenie: 3,9
56,90 €

Spektiv Levenhuk Blaze BASE 50 je skvelou voľbou pre ľubovoľný typ pozorovanie vo vonkajších priestoroch. Ďalekohľad má univerzálne plynule nastaviteľné zväčšenie v rozsahu 15 – 45×. Optika z kvalitného skla BK-7 s antireflexnou povrchovou úpravou zlepšuje jas a kontrast obrazu počas pozorovania pri nízkom osvetlení.

Levenhuk Skyline Travel Sun 70 čierna
169 €

Posledný kus za túto cenu!

Hvezdársky teleskop je ideálny pre jednoduché pozorovanie planét, Mesiaca, Slnka, ale aj pozemných objektov. Levenhuk Skyline Travel Sun 70 ponúka až 140× zväčšenie a ľahko sa zostavuje a ovláda. Nechýba optický hľadáčik s 5×24 zväčšením a statív s výškou od 40 do 125 cm.

Levenhuk Blaze spektiv D200
109 €

Digitálny spektiv Levenhuk Blaze D500 je výborná voľba k pozorovaniu voľne žijúcich živočíchov. K ďalekohľadu je pripojené snímacie zariadenie, pomocou ktorého zobrazíte zorné pole. Je však nutné pripojiť k externému zariadeniu. Zároveň možno využiť ku snímaniu fotografií, či videosekvencií.

Levenhuk Karma PRO 16 x 42
159 €

Vodotesný a odolný ďalekohľad so 16× zväčšením. Vynikajúci optika s antireflexnými vrstvami pre ostrý obraz bez nežiaducich odleskov a skreslenia. Telo plnené dusíkom pre zamedzenie zahmlievaniu.

Levenhuk Rainbow 2L - rozbalené
80,90 €

Rozbalené

Biologický mikroskop s až 400× zväčšením. Rozsiahla sada so vzorkami a prípravkami pre prvé pokusy s mikroskopom

Levenhuk 10x50 Atom

Levenhuk 10x50 Atom

Hodnotenie: 4,5
75,99 €

Kompaktný ďalekohľad s odolným pogumovaným telom. 10× zväčšenie, antireflexné vrstvy a optika z BK-7 skla, popruh na krk. Mäkké očnice pre komfortné pozorovanie.

Levenhuk DTX 500 LCD

Levenhuk DTX 500 LCD

Hodnotenie: 4,4
209 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny mikroskop s 20 až 500× zväčšením, 3,5" displejom a pripojením k PC pomocou USB portu. Umožňuje snímať fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátov.

Levenhuk MED 10T

Levenhuk MED 10T

Hodnotenie: 5
529 €

Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 10T je určený nielen pre klinické a laboratórne pozorovanie. Vďaka štyrom achromatickým objektívom dokáže pozorovaný objekt zväčšiť 40×-1000×. Pohodlie pri dlhšom pozorovaní zaisťuje vizuálna časť naklonená o 30°, ** spodné 5W LED osvetlenie** s nastavením jasu a 360° otáčacia trinokulárna hlava.

Levenhuk Rainbow 50L Plus Moonstone
169 €

Obľúbený vzdelávací mikroskop s kvalitnou optikou vo sviežom dizajne. Maximálne zväčšenie až 1280×. Sada obsahuje všetko potrebné pre prvé biologické pokusy.