Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Levenhuk LabZZ M101 Levenhuk DTX 500 Mobi
Levenhuk LabZZ M101

Detský mikroskop s až 640 × zväčšením a vstavaným spodným LED osvetlením. Súčasťou je aj experimentálna súprava pre prvé pokusy s pozorovaním dejov v mikrosvete.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk DTX 500 Mobi Levenhuk DTX 500 Mobi
Levenhuk DTX 500 Mobi

Prenosný digitálny mikroskop s 20 až 500× zväčšením, 3,5" displejom a pripojením k PC pomocou USB portu. Umožňuje snímať fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk DTX 90 Levenhuk DTX 500 Mobi
Levenhuk DTX 90

Mikroskop s 10 – 300× zväčšením a fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpix. Dodáva sa vrátane špeciálneho statívu, stojanu s meracou stupnicou. Pre jednoduchosť ovládania je mimoriadne vhodný pre domáce použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk 1ST Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24
Levenhuk 1ST

Mikroskop s 20× zväčšením a veľkým pracovným priestorom je ideálny pre skúmanie nielen plochých vzoriek a rezov, ale napríklad aj minerálov a podobne. Obojstranná pracovná doska, čiernobiela, pre čo najpohodlnejšie skúmanie vzoriek

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Skyline Travel 70 Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24
Levenhuk Skyline Travel 70

Hvezdársky ďalekohľad so 120× zväčšením, ideálny k základným astronomickým pozorovaním. Tento model dokážu ľahko ovládať aj najmladší prieskumníci vesmíru. Levenhuk Skyline Travel 70 je dokonale vhodný na pozorovanie reliéfu povrchu Mesiaca a planét slnečnej sústavy. Dobre poslúži aj pre pozorovanie najjasnejších hviezd a galaxií vo vzdialenom vesmíre.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24 Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24
Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24

Inteligentná sada predpripravených priesvitných preparátov ušetrí čas malým aj veľkým bádateľom. Levenhuk Discovery Flora & Fauna 24 je určená pre biologické mikroskopy so spodným osvetlením a obsahuje celkom 24 hotových preparátov v 6 kategóriách – zvieratá, hmyz, malé živočíchy, rastliny, peľ a spory a textilné vlákna. Preparáty sú prehľadne označené.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope
Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope

Šikovný detský mikroskop s až 220× zväčšením je perfektným kúskom do výbavy všetkých mladých pozorovateľov a bádateliek. Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope je vybavený 4,3″ farebnou LCD obrazovkou a kombinovaným osvetlením na sledovanie vo svetelnom poli. Nechýba diaľkové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Blitz 70 BASE Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope
Levenhuk Blitz 70 BASE

Monokulárny refraktor je ideálny na pozorovanie objektov hlbokého vesmíru. Levenhuk Blitz 70 BASE je opatrený sklenenou optikou s antireflexnou povrchovou úpravou a azimutálnou montážou. Vďaka bohatej výbave je možné ho začať okamžite používať. Ideálny pre začiatočníkov aj pre deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Discovery Gator 16×32 Levenhuk LabZZ DM200 LCD Digital Microscope
Levenhuk Discovery Gator 16×32

Pozorovací binokulárny ďalekohľad disponuje až 16× zväčšením a 32mm objektívom. Levenhuk Discovery Gator 16×32 je úplne vodotesný a vďaka niekoľkonásobnej antireflexnej úprave poskytuje presný a číry obraz. Pogumované telo umožňuje pevný a bezpečný úchop. Ideálny pre turistiku, sledovanie športových podujatí či zveri.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Rainbow D2L Moonstone Levenhuk Rainbow D2L Moonstone
Levenhuk Rainbow D2L Moonstone

Mikroskop s 40–400× zväčšením, pripojením do PC pre pozorovanie dejov mikrosveta. Súčasťou balenia je sada pre základné experimenty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Zeno Vizor N2 Levenhuk Rainbow D2L Moonstone
Levenhuk Zeno Vizor N2

Univerzálna Lupa Levenhuk Zeno Vizor N2 je vhodná na každodenné použitie vďaka možnosti zavesenie na krk a využitia stolného statívu. Veľká šošovka z odolného a spoľahlivého optického plastiku disponuje zameraním od 2,5× do 5×. Pre lepšiu viditeľnosť a zameranie v akýchkoľvek podmienkach je lupa vybavená tiež LED osvetlením napájaným tromi batériami AAA.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Rainbow 2L Levenhuk Rainbow D2L Moonstone
Levenhuk Rainbow 2L

Biologický mikroskop s až 400× zväčšením. Rozsiahla sada so vzorkami a prípravkami pre prvé pokusy s mikroskopom

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2 Levenhuk Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2
Levenhuk Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2

Sada ďalekohľadu a mikroskopu vhodná pre prvé krôčiky v objavovaní sveta okolo nás. Zamerané na mladých bádateľov, vhodné pre deti od 6 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Atom 10-30x30 Monokulár Levenhuk Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2
Levenhuk Atom 10-30x30 Monokulár

Monokulárny ďalekohľad sa vyznačuje kompaktnosťou a je vhodný na štúdium objektov v meste aj v prírode. Levenhuk Atom 10–30 × 30 monokulár má priemer objektívu 30 mm a ponúka plynulé približovanie v rozsahu od 10 × do 30 ×. Konštrukciou vyhovuje aj nositeľom dioptrických okuliarov a dá sa pripevniť k statívu. Vďaka gumovému poťahu sa nešmýka v ruke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk 10x25 Atom Levenhuk Sada mikroskopu a teleskopu LabZZ MT2
Levenhuk 10x25 Atom

Kompaktný objektív s odolným pogumovaným telom. 10× zväčšenie, antireflexné vrstvy, popruh na krk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Rainbow 50L Moonstone Levenhuk 20x50 Binoculars, modrá
Levenhuk Rainbow 50L Moonstone

Obľúbený vzdelávací mikroskop s kvalitnou optikou vo sviežom dizajne. Maximálne zväčšenie až 800×. Sada obsahuje všetko potrebné pre prvé biologické pokusy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk 20x50 Binoculars, modrá Levenhuk 20x50 Binoculars, modrá
Levenhuk 20x50 Binoculars, modrá

Ďalekohľad binokulárny, zväčšenie 20×, antireflexná vrstva na všetkých optických prvkoch, priemer objektívu 50. Kompatibilný so statívom 1/4" (adaptér nie je súčasťou sady). Ponúka systém pre dioptrickú korekciu, vodeodolný.

môžete mať 22.09

Partner: CZC.cz
Levenhuk Discovery Flora 12 Levenhuk 20x50 Binoculars, modrá
Levenhuk Discovery Flora 12

Šikovná sada predpripravených priesvitných preparátov ušetrí čas malým aj veľkým bádateľom. Levenhuk Discovery Flora 12 je určená pre biologické mikroskopy so spodným osvetlením a obsahuje celkom 12 hotových preparátov v 3 kategóriách – rastliny, peľ a spory a textilné vlákna. Preparáty sú prehľadne označené.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Level BASE TR30 Tripod Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá
Levenhuk Level BASE TR30 Tripod

Statív Level BASE TR30 Tripod od značky Levenhuk. Odolná hliníková konštrukcia. Celkom 3 oporné nohy. Celkom 3 možnosti nastavenia rozstupu. Nastaviteľná výška od 30 do 70 cm. Bublinková vodováha, štandardný 1/4" závit. Poistný systém Flip-Lock. Naklápacia plošina o 90°. Maximálna nosnosť 8 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Zeno Vizor G4 Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá
Levenhuk Zeno Vizor G4

Praktická náhlavná lupa zasadená do okuliarov disponuje až až 25× zväčšením. Levenhuk Zeno Vizor G4 umožňuje pohodlnú obojručnú manipuláciu so skúmanými predmetmi a otáčania šošoviek hore v prípade, že sa potrebujete pozrieť bez zväčšenia. Nechýba integrované LED osvetlenie, ktoré vám dovolia pracovať aj po tme.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá
Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope zlatá

Štýlový retro monokulár je ideálny pre turistické pozorovanie či do detských rúk. Levenhuk Spyglass SG2 Spotting Scope má priemer objektívu 30 mm a ponúka 12× zväčšenie. Má skladaciu konštrukciu. Je vyrobený z mosadze a potiahnutý kožou, vďaka čomu pôsobí ako dokonalá historická replika.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Zeno Vizor G1 Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“
Levenhuk Zeno Vizor G1

Zväčšovacie okuliare Levenhuk Zeno Vizor G1 sú veľmi vhodné pre prácu s drobnými predmetmi a zároveň nechávajú obe ruky voľné. Šošovku 20× z optického plastu možno v okuliaroch posúvať podľa preferencie oka, či ju úplne oddeliť. Pre lepšiu prácu za akýchkoľvek podmienok sú v okuliaroch zabudované LED diódy napájané dvomi batériami CR1620.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Zeno Vizor HR4 Head Rechargeable Magnifier Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“
Levenhuk Zeno Vizor HR4 Head Rechargeable Magnifier

Praktická náhlavná lupa disponuje až až 3,5× zväčšením (až 8 × na prídavnej šošovke). Levenhuk Zeno Vizor HR4 Head Rechargeable Magnifier umožňuje pohodlnú obojručnú manipuláciu so skúmanými predmetmi a regulovateľné LED prisvetlenie. Lupa je napájaná integrovanou 300mAh batériou a napája sa cez USB.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“ Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“
Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“

Inteligentná sada predpripravených priesvitných preparátov ušetrí čas malým aj veľkým bádateľom. Levenhuk Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 5. „Život v kvapke vody“ je určená pre biologické mikroskopy so spodným osvetlením a obsahuje celkom 5 hotových preparátov. Vhodné pre stredne pokročilých užívateľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL