MARMY® BARBARA 60x45
235 € 189 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka špeciálne tvarovanej hrubšej zadnej stene umývadlo BARBARA šetrí miesto, môže byť namontované aj bez konzoly. Elegantný, moderný štýl je už daný, ale pekne vyzerá aj na minimalistických nábytkoch.

MARMY® BOTTEGA 60x46
225 € 188 €

Posledný kus za túto cenu!

Umývadlo BOTTEGA je našou novinkou 2017, so zabudovaným prepadom v žiarivej bielej farbe, možnosť montovania na stenu s hmoždinkou! Umývadlá s talianskym štýlom charakterizuje hranatý a vo vnútri oblý tvar.

MARMY® CRISTINA 63x43
205 € 159 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové umývadlo CRISTINA sa dá namontovať na stenu. Má peknú formu, je pohodlné, ale najdôležitejšie je, že vďaka špeciálne tvarovanej zadnej stene sa dá pripevniť aj s hmoždinkou.

MARMY® MALIBU 56x45
495 € 448 €

Splátky bez navýšenia

S výberom tohto umývadla bude Vaša kúpeľňa naozaj elegantná.Charakterizujú ho jemné línie. S výberom tohto umývadla bude Vaša kúpeľňa naozaj elegantná.

MARMY® MELINDA 60x45
235 € 189 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové umývadlo MELINDA sa dá namontovať na stenu. Nezaberá veľa miesta, má krásny tvar, jeho používanie je pohodlné, ale najdôležitejšie je, že vďaka špeciálne tvarovanej zadnej stene sa dá veľmi ľahko namontovať aj s hmoždinkou.

MARMY® SILVIA 60x45
225 € 179 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové umývadlo SILVIA sa dá namontovať na stenu. Je úsporné, má elegantnú formu, ale najdôležitejšie je, že vďaka špeciálne tvarovanej zadnej stene sa dá namontovať aj s hmoždinkou.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: