10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 656916

Nikon Nikkor 18-300 mm / F3,5-6,3G ED VR AF-S DX

Nikon Nikkor 18-300 mm / F3,5-6,3G ED VR AF-S DX

Výkonný superteleobjektív formátu DX so 16,7 × zoomom. Tento kompaktný a všestranný objektív ponúka široký rozsah ohniskových vzdialeností 18–300 mm a je ideálny v situáciách, kedy chcete cestovať naľahko a súčasne využívať rôzne fotografické perspektívy. Celý popis
674 €
Tovar od: MALL
674 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Už dnes na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Výkonný superteleobjektív formátu DX16,7× zoomom. Tento kompaktný a všestranný objektív ponúka široký rozsah ohniskových vzdialeností 18–300 mm a je ideálny v situáciách, kedy chcete cestovať naľahko a súčasne využívať rôzne fotografické perspektívy.

Objektív je ideálny pre cestovanie a amatérsku fotografiu športu a zvierat v prírode. Konštrukčné vyhotovenie objektívu dosahuje veľmi malých rozmerov bez kompromisov s ohľadom na kvalitu obrazu. Optické členy zo skiel ED a asférické optické členy zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast obrazu; systém redukcie vibrácií Nikon poskytuje brilantné snímky aj pri fotografovaní z ruky a pri použití najdlhšej ohniskovej vzdialenosti teleobjektívu. Praktická aretácia zoomu zaručuje stabilné rozmery objektívu pri jeho transporte.


Objektív formátu DX s 16,7× zoomom: ponúka rozsah ohniskových vzdialeností 18–300 mm (ekvivalent formátu FX: 27–450 mm). Poskytuje výnimočne všestranné pokrytie od širokouhlého objektívu až po superobjektív.

  • Ľahko prenosné prevedenie: ideálny všestranný objektív pre bežné fotografovanie na cestách a pre amatérsku fotografiu športu a zvierat v prírode. Objektív sa s ohľadom na svoj výkon a rozsah vyznačuje prekvapivo kompaktnou a ľahkou konštrukciou.
  • Vysoký optický výkon: tri optické členy zo skiel ED (optické sklá s extrémne nízkym rozptylom svetla) a tri asférické optické členy pomáhajú dosahovať vysokého rozlíšenia a kontrastu obrazu pri súčasnej minimalizácii väčšiny vád zobrazenia vrátane farebnej vady.
  • Systém redukcie vibrácií (VR): minimalizuje účinky chvenia fotoaparátu a umožňuje fotografovať časmi uzávierky až o 4 EV dlhšími ako obvykle. Prevádzka redukcie vibrácií je tichá aj pri zázname videosekvencií.

Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM): pre tiché a rýchle automatické zaostrovanie.

  • Spínač aretácie zoomu: zaisťuje stabilné rozmery objektívu v čase, keď sa objektív nepoužíva.
  • Upevňovací bajonet s tesnením proti klimatickým vplyvom

Obsah balenia:

  • 67 mm zaklapávacia predná krytka objektívu LC-67
  • zadná krytka objektívu LF-4