10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Remienky a popruhy pre fotoaparáty

Upresniť parametre
Peak Design Slide Lite - Midnight, SLL-MN-3 Olympus Remienok CHS-09 Plávajúci remienok (červený) pre Tough rad
Peak Design Slide Lite - Midnight, SLL-MN-3

Umožňuje nosenie okolo krku, cez hlavu aj na ramene – všestranný rýchloupínací popruh Peak Design Slide Lite – Midnight, SLL-MN-3 pomôže s upevnením vášho fotoaparátu a oceníte ho pri svojich misiách za skvelými snímkami. Disponuje jednou polstrovanou hladkou stranou a druhou veľmi priľnavou. Dve Anchor kotvičky majú nosnosť každá 90 kg. Jednoduché nastavenie dĺžky umožňujú 2 duralové pracky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Puluz Double Shoulder ramenný popruh pre fotoaparáty Olympus Remienok CHS-09 Plávajúci remienok (červený) pre Tough rad
Puluz Double Shoulder ramenný popruh pre fotoaparáty

Popruh pre fotoaparát – popruh na rameno, kvalitný a odolný nylonovým materiál, umožňuje prenášať dva fotoaparáty súčasne.

môžete mať 24.05 - 27.05

Partner: MOBILEGO
Olympus Remienok CHS-09 Plávajúci remienok (červený) pre Tough rad Olympus Remienok CHS-09 Plávajúci remienok (červený) pre Tough rad
Olympus Remienok CHS-09 Plávajúci remienok (červený) pre Tough rad

REMIENOK OLYMPUS CHS-09 je primárne určený pre výrobky radu Tough, napr. pre neoprénové puzdrá na fotoaparáty. Remienok je opatrený plavákom, ktorý udrží na hladine všetko, čo je k nemu pripnuté.

môžete mať 31.05 - 04.06

Partner: VISO TRADE
Rozbalené
Peak Design Clutch - zápästný popruh, CL-3, čierna - rozbalené Peak Design Clutch - zápästný popruh, CL-3, čierna - rozbalené
Peak Design Clutch - zápästný popruh, CL-3, čierna - rozbalené

Zápästný popruh Clutch značky Peak Design je kompatibilný so všetkými fotoaparátmi. Rýchloupínací a rýchlo nastaviteľný popruh vám umožní pevné uchytenie vášho fotoaparátu na zápästí. Vyrobené z prvotriednych materiálov vychádzajúcich z horolezeckého vybavenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Case Logic DCS101 - Sling popruh pre zrkadlovku Peak Design Clutch - zápästný popruh, CL-3, čierna - rozbalené
Case Logic DCS101 - Sling popruh pre zrkadlovku

Tento sling popruh dovoľuje najkratší čas medzi tým, kedy je vaša zrkadlovka voľne zavesená pri boku a snímacou polohou. Popruh umožňuje pohodlné nosenie zrkadlovky pozdĺž tela objektívom nadol. Keď príde čas fotografovať, kĺže spona zaisťujúca fotoaparát rýchlo a hladko po páse a vy vďaka tomu nezmeškáte svoju snímku.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Case Logic DHS101 - pútko na ruku Peak Design Clutch - zápästný popruh, CL-3, čierna - rozbalené
Case Logic DHS101 - pútko na ruku

Pútko na ruku je jednoduché riešenie, ktoré robí vaše každodenné fotografovanie zábavnejšími. Ľahko sa pomocou stativového závitu pripevní k fotoaparátu nastaví podľa veľkosti Vašej ruky. Získate tým väčšiu stabilitu, istotu a pohodlie pri fotografovaní.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL