Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Kód: 7266831

Richard Bergendi Čokoládová Fontána PREMIUM

Richard Bergendi Čokoládová Fontána PREMIUM

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantný model PREMIUM vyrobený z nehrdzavejúcej ocele sa stane vrcholom každej akcie. Celý popis
69 €
Tovar od: Beneo
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
69 €

5.6.2023 - 6.6.2023 na vašej adrese

Popis

Čokoládová fontána – 3 poschodová – 2 kg | PREMIUM sa používa na prípravu teplej tekutej čokolády alebo iných tekutých potravín s hladkou konzistenciou (napr. roztavený syr, karamel, omáčky, sirupy alebo kečup). Môžete do nich ponoriť rôzne výrobky, okrem iného podľa vašich preferencií ovocie, sušienky, palacinky, oblátky, šišky. Profesionálne vybavenie od spoločnosti Beneo sa ukáže ako neoceniteľné vybavenie pre domácnosť, stravovacie spoločnosti, reštaurácie alebo hotely, najmä pri organizovaní svadieb, narodenín, banketov a iných osláv.

Elegantný model PREMIUM vyrobený z nehrdzavejúcej ocele sa stane vrcholom každej akcie!

Účinný ohrievač s výkonom 80 W topí a rýchlo ohrieva čokoládu na správnu teplotu. Automatický termostat, ktorý udržuje konštantnú teplotu, je zodpovedný za získanie kvapalnej konzistencie. Odolná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a pracovný cyklus 1–4 hodín.

Optimálna kapacita Čokoládovej fontány PREMIUM je 1.5 kg, čo znamená že fontána dokáže súčasne produkovať až 1,5 kg tekutiny (čokoláda, karamel, omáčka, sirup, tavený syr atď.). Špirálové čerpadlo prečerpáva do voľného toku tekuté látky bez rizika upchatia.

Ľahké čistenie je vďaka hladkej, minimálne pórovitej nehrdzavejúcej oceli, z ktorej je fontána vyrobená. Okrem toho tento materiál nie je hrdzavejúci a má odolnosť proti škvrnám, poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, vďaka čomu si dlho udržuje svoj lesk. Základňa je vyrobená z práškovej ocele. Zariadenie sa dá ľahko rozobrať, aby sa každá časť umývala samostatne (misa, špirála, veža).

Pohodlnú prácu so zariadením PREMIUM zaručujú protišmykové nožičky, ktoré nepoškriabú povrch a umožňujú vám udržiavať stabilitu. Tichá prevádzka fontány PREMIUM zaisťuje, že nenaruší priebeh akcie. Kompaktné zariadenie sa zmestí na akúkoľvek pracovnú plochu a nízka hmotnosť (približne 2 kg) uľahčuje prepravu a skladovanie. Premyslený dizajn je zodpovedný za pohodlný prístup k čokoláde zo všetkých strán.

Bezpečnosť je spôsobená systémom ochrany pred prehriatím, ktorý vypne zariadenie, keď je príliš horúce. Je podporovaný špeciálnymi vetracími otvormi ochladzujúcimi motor umiestnenými v základni. Zariadenie má dve tlačidlá, pomocou ktorých sa motor a ohrev naštartujú osobitne.

 
  • Výkon – 80 W ohrievač
  • Veľká kapacita – až 2 litre
  • Jednoduché čistenie
 
 Technické parametre:
Model PREMIUM
   
Stav produktu Nový
Materiál fontány Nehrdzavejúca oceľ
Základný materiál Oceľ s práškovým nástrekom
Maximálny výkon ohrievača 65 W
Maximálny výkon ohrievača a motora 80 W
Teplotný rozsah Do 90°C
Pracovný cyklus 1–4 h
Celková kapacita 2 kg
Hlučnosť 40 dB
Počet poschodí 3
   
Protišmykové chodidlá Áno
Kefa súčasťou balenia Nie
Systém ochrany pred prehriatím Áno
Rozmery (DxŠxV) 22,80 × 22,80 × 54,00 cm
Hmotnosť 2 kg
   
Prepravná hmotnosť 2.5 kg


Obsah balenia:

  • Čokoládová fontána
  • Návod na použitie