Apple Watch Series 2, 42mm Rose Gold Aluminium Case with Midnight Blue Sport Band

Značka: Apple Náš kód: 1066921

Doprava zadarmo

Apple Watch Series 2, 42mm Rose Gold Aluminium Case with Midnight Blue Sport Band

Ešte lepšie Apple Watch sa dočkali vodotesnosti, GPS modulu, dvakrát jasnejšieho displeja a rýchlejšieho 2 jadrového procesora Apple S2. OLED Retina displej s technológiou Force Touch (snímanie sily tlaku), jas 1000 nitov, rozlíšenie 272 × 340 bodov. Hliníkové telo a Ion-X sklíčko. Zaznamenávajú a ukazujú množstvo parametrov ako je: vzdialenosť, čas, spálené kalórie, tepová frekvencia a prejdené kroky. Hodinky vám umožnia ovládať hudbu, fotoaparát či kameru, upozornia vás na udalosti v kalendári alebo na prichádzajúci hovor či SMS a množstvo ďalších funkcií! Vďaka reproduktoru a mikrofónu môžete hodinky využívať ako hands-free. Magnetický nabíjací kábel. Veľkosť hodiniek 42 mm. Operačný systém watchOS3. Celý popis

459
470,59 €
459 €
-2%

Náš kód: 1066921

Popis

Popis produktu

Apple Watch sú opäť lepšie

Vo verzii Series 2 sa dočkali vodotesnosti, GPS modulu, dvakrát jasnejšieho displeja a tiež dostali rýchlejší čip Apple S2. Dizajn a funkcie sú potom rovnako skvelé ako pri Series 1. Apple Watch Series 2 sú viac než len módny doplnok, tieto hodinky sú váš nový spoločník, tréner alebo aj záznamník. S týmito hodinkami budete neustále v spojení a neutečie vám už nič dôležité, budete posilňovať svoju motiváciu, svoje zdravie a budete jednoducho zvládať viac vecí. Nechajte sa motivovať a využívajte pokročilé funkcie Apple Watch Series 2.

Osobný trenér

Nezáleží na tom, či žijete športom, alebo sa len snažíte vtesnať do každého dňa polhodinku pohybu. Apple Watch Series 2 vás motivujú ako váš osobný tréner, aby ste nepoľavili. Hodinky sledujú a zaznamenávajú množstvo údajov týkajúcich sa vášho zdravia a podporujú vás tak k viac pohybu a cvičeniu. Za týmto účelom môžete napríklad využiť aplikáciu Aktivita, kde vám tri krúžky Pohyb, Cvičenie a Státie ukážu, ako ste boli v danom dni už aktívny v týchto činnostiach. V aplikácii Cvičenie sa zase zobrazujú vaše obľúbené tréningy ako prvé a aplikácia si pamätá váš posledný a najlepší výsledok pri jednotlivých typoch aktivít. Jednoducho si zvoľte tréning a ukazovatele, ktoré chcete sledovať a pustite sa do toho!

Zabudovaná GPS

Apple Watch Series 2 so zabudovanou GPS presne zmerajú váš tréning aj bez pripojenia k iPhone. Vyrazte na tréning bez telefónu a nechajte si zmerať vzdialenosť, rýchlosť a tempo. Všetko si potom po synchronizácii môžete prehľadne prezrieť na vašom telefóne.

Snímač tepovej frekvencie

Trénujte ešte efektívnejšie vďaka vstavanému snímaču tepovej frekvencie. Pri tréningu s aplikáciou Cvičenie neustále meria tepovú frekvenciu a zobrazuje ju spolu s ďalšími dôležitými ukazovateľmi na jasnom displeji, takže ho vždy prečítate.

Odolné voči vode

Nenechajte sa ničím obmedzovať a skočte s hodinkami pokojne do bazéna a nechajte si napríklad počítať zdolané bazény. Apple Watch sú teraz vodeodolné.

Apple Watch Series 2 sú vodeodolné do 50 metrov podľa normy ISO 22810:2010. To znamená, že sa dajú používať pri aktivitách pri hladine, napríklad pri plávaní v bazéne alebo mori. Nemali by sa ale používať pri prístrojovom potápaní, vodnom lyžovaní a iných aktivitách, pri ktorých sa dostanú do kontaktu s rýchlo sa pohybujúcou vodou alebo do väčších hĺbok. Kožené remienky a remienky z nerezovej ocele nie sú vodeodolné.

Zápästie plné inteligentných funkcií

Teraz už nemusíte vyberať telefón z vrecka zakaždým, keď vám príde SMS správa, niekto vám volá alebo keď si vy želáte zavolať. Ku všetkým týmto činnostiam a mnohým ďalším vám teraz dokonale postačia tieto inteligentné hodinky. Hodinky Vám nielen zobrazia prichádzajúci hovor, ale aj vám umožnia prijať ho alebo odmietnuť a prepojiť na iPhone pri SMS správach máte tiež možnosť využiť rýchle a stručné odpovede. A ak chcete volať vy, stačí len stlačiť postranné tlačidlo a vybrať si kontakt s ktorým sa chcete spojiť. Navyše budete tiež milo prekvapení jemným upozornením v podobe kliknutia prostredníctvom Taptic Engine, kedy do vás hodinky šťuchnú ako by to urobil váš kamarát, keď vám príde správa alebo vám niekto volá.

Široké možnosti prispôsobenia

Ak si chcete hodinky viac personalizovať, budete prekvapení širokou škálou možností, ako to urobiť. Nielenže môžete meniť vzhľad hodiniek vďaka vymeniteľným remienkom a prispôsobiteľným ciferníkom, ale ľahko si aj nastavíte obsah displeja presne podľa vašich potrieb a prianí. Za týmto účelom môžete napríklad využiť fotografie z Live Photo, kedy pri každom zdvihnutí zápästia na displeji hodiniek ožije iná fotka!


Vlastnosti

Čip
 • Dvojjadrový procesor
 • Zabudovaná GPS

Vlastnosti

 • Zabudovaná GPS
 • Vodeodolnosť do 50 metrov
 • Wi-Fi (802.11b/g/n v pásme 2,4 GHz)
 • Bluetooth 4.0
 • Snímač tepovej frekvencie
 • Akcelerometer
 • Gyroskop
 • Snímač okolitého osvetlenia

Displej

 • OLED Retina displej druhej generácie s Force Touch 2× jasnejšie (1 000 nitov)
 • Zafírový krištáľ (puzdro z nerezovej ocele a keramiky)
 • Ion-X sklíčko (puzdro z hliníka)
 • 272 × 340 pixelov (38mm)
 • 312 × 390 pixelov (42mm)

Napájanie a batéria

 • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria
 • Až 18 hodín
 • Magnetický nabíjací kábel

Jazyky

 • Jazyková podpora

Angličtina (Austrália, Kanada, Spojené kráľovstvo, USA), arabčina, čeština, čínština (tradičná, tradičná hongkonská, zjednodušená), dánčina, fínčina, francúzština (Francúzsko, Kanada), hebrejčina, hindčina, chorvátčina, indonézčina, taliančina, japončina, katalánčina , kórejčina, maďarčina, malajčina, nemčina, holandčina, nórčina, poľština, portugalčina (Brazília, Portugalsko), rumunčina, ruština, gréčtina, slovenčina, španielčina (Latinsk


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Pre operačný systém iOS
Farba ružová