Stanley Sada skrutkovačov FatMax 12dielna
57,40 €

49 €
+ doprava zadarmo

Praktická sada skrutkovačov FatMax obsahuje 12 ks najpoužívanejších skrutkovačov. Farebne odlíšené konce rukovätí uľahčujú voľbu správneho skrutkovača pre rôzne tvary hlavičiek skrutiek / vrutov.


TONA Sada bitov 49dielna

TONA Sada bitov 49dielna

Hodnotenie: 5
32,99 €

27,90 €

TONA EXPERT E131701 49dielna sada 1/4 "bitov. Dĺžka 25 mm.


Fieldmann FDS 5005-10R Sada skrutkovačov 10 ks
12,95 €

8,90 €

Sada 10 ks skrutkovačov z CR-V materiálu, ktorý predstavuje vyššiu pevnosť materiálu a zaisťuje tak menšie opotrebovanie. Sada sa skladá z piatich plochých a piatich krížových skrutkovačov. Rozmery skrutkovačov sú vybrané tak, aby vyhovovali vrutom použitým v každej domácnosti.


Fieldmann Sada 18tich skrutkovačov s držiakom FDS 5001-18R
11,90 €

Sada skrutkovačovnástenným držiakom z CR-V materiáli, ktorý predstavuje vyššiu pevnosť materiálu a zaisťuje tak menšie opotrebovanie. Sada sa skladá zo štyroch plochých, štyroch krížových skrutkovačov a desiatich malých skrutkovačov s točňou na ukazovák.


Compass Skrutkovač s bitmi - 30ks
7,75 €

Novinka

Súprava dômyselného skrutkovača s výmennými bitmi a pogumovanou rukoväťou. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Skrutkovač s bitmi – 30ks obsahuje aj ploché bity, krížové PH, PZ, imbusové a Torx. Vrchná časť je vybavená čiapočkou, ktorá zlepšuje komfort pri skrutkovaní.


Compass Skrutkovače súprava 7ks
10,87 €

Novinka

Súprava skrutkovačov vybavených plochou a krížovou špičkou s magnetickou vlastnosťou. K lepšej prenosnosti a uskladneniu sú umiestnené v uzatvárateľnom kufríku. Compass Skrutkovače súprava 7ks obsahuje spolu 4 typy s plochou špičkou a 3 druhy s krížovou špičkou. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.


Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov
7,75 €

Novinka

Súprava račňového skrutkovača s výmennými bitmi a nástavcami. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov obsahuje ploché bity, krížové PH, PZ, bity Torx aj redukciu. Plastová rukoväť s pogumovaním nepreklzáva a prispieva k pevnejšiemu držaniu.


Compass Súprava račňový skrutkovač 37 dielov
7,75 €

Novinka

Súprava račňového skrutkovača s výmennými bitmi. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Súprava račňový skrutkovač 37 dielov obsahuje krížové PH, PZ i ploché bity, imbusové, Torx a bity štvorcové. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.


CORONA Sada bitov 17 ks
9,36 €
8,90 €

Sada bitov s držiakom z S2 (nástrojarska oceľ vysokej kvality). Krížové, ploché a torx.


Fieldmann Sada 18tich skrutkovačov s držiakom FDS 5003-18R
11,90 €

Sada skrutkovačovnástenným držiakom z CR-V materiáli, ktorý predstavuje vyššiu pevnosť materiálu a zaisťuje tak menšie opotrebovanie. Sada sa skladá zo štyroch plochých, štyroch krížových skrutkovačov a desiatich malých skrutkovačov s točňou na ukazovák.


Kawasaki K-32 Bit set

Kawasaki K-32 Bit set

Hodnotenie: 4,5
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 30 ks bitů s nástavcem v praktické krabiččce.


Stanley 10 dielna sada izolovaných skrutkovačov FatMax
49,80 €

43 €
+ doprava zadarmo

10 dielna sada izolovaných skrutkovačov FatMax v plastovom kufri spolu s volt-testerom. Výnimočne odolný polyamidový izolačný povlak drieku odoláva nárazom, predratiu a vlhkosti.


Stanley 5-dielna sada skrutkovačov FatMax, 0-65-436
27,90 €

24,90 €

5 dielna sada skrutkovačov FatMax s farebne odlišným koncom pre správnu voľbu skrutkovača. Rukoväť je vstrekovaná priamo na driek pre prakticky nerozbitné spojenie a predĺženie životnosti skrutkovača.


Stanley 69-dielna sada skrutkovačov
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

69-dielna sada skrutkovačov a skrutkovacích bitov s čepeľami s chrom- vanádiovej ocele. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre dokonalý prenos krútiaceho momentu.


Stanley 9 dielna sada skrutkovačov FatMax, 0-65-424
47,90 €
44,90 €
+ doprava zadarmo

9 dielna sada skrutkovačov FatMax v plastovom kufri s farebne odlišným koncom pre správnu voľbu skrutkovača. Rukoväť je vstrekovaná priamo na driek pre prakticky nerozbitné spojenie a predĺženie životnosti skrutkovača.


Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 22ks
11,63 €

Novinka

Sada se šroubovákem a různými typy bitů. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 22ks obsahuje křížové, ploché, Torx a imbus bity. Součástí je i prodlužovací nástavec 5/32" 115 mm. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí.


Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 31 ks
15,13 €

Novinka

Ráčnový šroubovák v sadě s různými typy bitů. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 31 ks obsahuje ploché, PH, PZ, Torx a imbus bity, Tri-wing, Triangle. Součástí je i prodlužovací nástavec 5/32" (115 mm) nebo lupa s držákem. Stabilní úchop je zajištěn plastovou rukojetí.


Vorel Šroubovák hodinářský + bity 32 ks
7,74 €

Novinka

Sada se šroubovákem s menšími typy bitů pro detailnější práci. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Šroubovák hodinářský + bity 32 ks obsahuje křížové, ploché a i Torx bity. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí. Ocelová část k důkladnému přilnutí bitu.


Vorel Šroubovák ráčnový s bity sada 25 ks
19,40 €

Novinka

Ráčnový šroubovák v sadě s prodlouženým typem bitů. Umístění v pouzdře udržuje všechny díly pohromadě. Vorel Šroubovák ráčnový s bity sada 25 ks obsahuje ploché bity, PH, Torx a imbus bity. Jejich hroty mají magnetickou vrstvu. Stabilní úchop je zajištěn plastovou rukojetí.


Vorel Šroubovák ráčnový s nástavci sada 37 ks
13,96 €

Novinka

Sada se šroubovákem a různými typy bitů. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Šroubovák ráčnový s nástavci sada 37 ks obsahuje ploché, PH, PZ, Torx a imbus bity. Součástí je i prodlužovací nástavec 5/32" (100 mm) a bit nástavec 5/32". Stabilní úchop je zajištěn pogumovanou rukojetí.


Vorel Šroubovák ráčnový s příslušenstvím 29 ks
12,79 €

Novinka

Ráčnový šroubovák s výměnnými bity. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdrech. Vorel Šroubovák ráčnový s příslušenstvím 29 ks obsahuje křížové, ploché, imbusové, Torx bity a Gola ořechy. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí. Magnetická část k lepšímu přilnutí bitu.