Stanley Sada skrutkovačov FatMax 12dielna
57,40 € 46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada skrutkovačov FatMax obsahuje 12 ks najpoužívanejších skrutkovačov. Farebne odlíšené konce rukovätí uľahčujú voľbu správneho skrutkovača pre rôzne tvary hlavičiek skrutiek / vrutov.

Vorel Skrutkovač račňový s nadstavcami súprava 37 ks
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava so skrutkovačom a rôznymi typmi bitov. K lepšej orientácii a uskladnenie sú umiestnené v puzdre. Vorel Skrutkovač račňový s nadstavcami súprava 37 ks obsahuje ploché, PH, PZ, Torx a imbus bity. Súčasťou je aj predlžovací nadstavec 5/32 "(100 mm) a bit nástavec 5/32 ". Stabilný úchop je zaistený pogumovanou rukoväťou.

Fieldmann Súprava skrutkovačov FDS 5008-18R
15,40 € 10,90 €

Súprava skrutkovačov z kvalitného CR-V materiálu, ktorý zaisťuje nižšie opotrebovanie a vyššiu životnosť. Fieldmann FDS 5008–18R obsahuje ploché / krížové skrutkovače a tiež malé skrutkovače s točňou na ukazovák. V súprave nájdete praktický držiak, ktorý je možné upevniť na stenu alebo nástennú dosku.

Stanley 9 dielna sada skrutkovačov FatMax, 0-65-424
47,90 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

9 dielna sada skrutkovačov FatMax v plastovom kufri s farebne odlišným koncom pre správnu voľbu skrutkovača. Rukoväť je vstrekovaná priamo na driek pre prakticky nerozbitné spojenie a predĺženie životnosti skrutkovača.

Fieldmann Súprava s bitmi 56 ks FDS 9003-56R
14,60 € 9,50 €

Súprava obsahujúca všetky najčastejšie používané bity a nástavce. Fieldmann FDS 9003–56R ponúka 56 ks nástrojov v praktickom puzdre pre všetkých domácich majstrov. Kvalitné spracovanie zaručuje nižšie opotrebovanie a vyššiu životnosť.

Fieldmann Súprava s bitmi 33 ks FDS 9004-33R
14,60 € 9,50 €

Súprava obsahujúca všetky najčastejšie používané bity a nástavce. Fieldmann FDS 9004–33R ponúka 33 ks nástrojov v praktickom puzdre pre všetkých domácich majstrov. Kvalitné spracovanie zaručuje nižšie opotrebovanie a vyššiu životnosť.

Vorel Skrutkovač račňový súprava 31 ks
12 €

Súprava ráčnového skrutkovača z CrV 6150 ocele so zásobou bitov. Pre lepšiu orientáciu a uskladnenie sú jednotlivé typy umiestnené v držiakoch. Vorel Skrutkovač račňový súprava 31 ks obsahuje Torx bity, PH, PZ, HEX a S. Súčasťou je aj plochý skrutkovač a PH00. Pevný úchop je zaistený plastovou rukoväťou.

Vorel Skrutkovač hodinársky + bity 32 ks
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava so skrutkovačom s menšími typmi bitov pre detailnejšiu prácu. K lepšej orientácii a uskladneniu sú umiestnené v puzdre. Vorel Skrutkovač hodinársky + bity 32 ks obsahuje krížové, ploché a aj Torx bity. Pevný úchop je zaistený plastovou rukoväťou. Oceľová časť na dôkladné priľnutie bitu.

Vorel Skrutkovač račňový s bitmi súprava 25 ks
19,40 €

Račňový skrutkovač v súprave s predĺženým typom bitov. Umiestnenie v puzdre udržuje všetky diely pohromade. Vorel Skrutkovač račňový s bitmi súprava 25 ks obsahuje ploché bity, PH, Torx a imbus bity. Ich hroty majú magnetickú vrstvu. Stabilný úchop je zaistený plastovou rukoväťou.

Compass Súprava račňový skrutkovač 58 dielov
12,80 €

Súprava ráčnového skrutkovača s výmennými bitmi. K lepšej orientácii a uskladneniu sú umiestnené v puzdre. Compass Súprava račňový skrutkovač 58 dielov obsahuje krížové aj ploché bity, imbusové, Torx aj bity na metrické skrutky. Pevný úchop bez preklzávania je zaistený upravenou rukoväťou.

Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov
7,70 €

Súprava račňového skrutkovača s výmennými bitmi a nástavcami. K lepšej prenosnosti a uskladneniu je celý komplet umiestnený v puzdre. Compass Súprava račňa ERGO 25 dielov obsahuje ploché bity, krížové PH, PZ, bity Torx aj redukciu. Plastová rukoväť s pogumovaním nepreklzáva a prispieva k pevnejšiemu držaniu.

Vorel Skrutkovač račňový s príslušenstvom 29 ks
12,80 €

Račňový skrutkovač s výmennými bitmi. K lepšej orientácii a uskladneniu sú umiestnené v puzdre. Vorel Skrutkovač račňový s príslušenstvom 29 ks obsahuje krížové, ploché, imbusové, Torx bity a Gola orechy. Pevný úchop je zaistený plastovou rukoväťou. Magnetická časť pre lepšie priľnutie bitu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: