Kód: 16246682

Primaterra Záhradný tunel fóliovník LETTO STANDART 400х120х85 cm

Primaterra Záhradný tunel fóliovník LETTO STANDART 400х120х85 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Záhradný tunel fóliovník LETTO STANDART od značky Primaterra dokonale chráni vaše rastliny. V lete od spaľujúceho slnka a sucha. Na jeseň pred silnými vetrami, dažďa a lístím. Skoro na jar chráni od nočného mrazu až do –5 * C. Tunel dobre chráni proti škodcom, vtáky a hmyzom. Celý popis
Momentálne nedostupné.
24,30 €
Tovar od: DAS Handel
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
24,30 €

Popis

Tunel dokonale chráni vaše rastliny. V lete od spaľujúceho slnka a sucha. Na jeseň pred silnými vetrami, dažďa a lístím. Skoro na jar chráni od nočného mrazu až do –5 * C. Tunel dobre chráni proti škodcom, vtáky a hmyzom.

Vďaka moderným polymérnych materiálov je tunel ľahký, kompaktný a pripravený na rýchle použitie. Nevyžaduje žiadny základ a rúrky do zeme uchytíte 20cm dlhými kolíky. Nepotrebujete žiadne náradie!

Záhradný tunel Primaterra LETTO STANDART chráni pred chladom a chráni vaše rastliny. Materiál má porézny štruktúru, s miernym únikom vody a vzduchu a vytvára tak ideálnu mikroklímu.

Sada obsahuje potrebné spojovacie prvky. Musíte ju iba rozbaliť a nainštalovať. Materiál je prišitý k oblúkom, čím sa zabráni posunutiu.

Pre zalievanie stačí vytiahnuť sponu umiestnenou na dúhe.

Vaše rastliny budú chránené pred priamym slnečným žiarením a silným vetrom. Pokrytím rastlín zo všetkých strán je chránite pred rôznymi škodcami, hmyzom, vtákmi.

Odporúča sa nepoužívať za snehových poveternostných podmienok!

Hrúbka steny profilu 2 mm. Netkaná textília je k trubke pripevnená špeciálnou dvojitou svorkou z HDPE-plastu s priemerom 20 mm.

Hlavné výhody:

Pevná, trvanlivá a ľahká konštrukcia s jednoduchou inštaláciou.

Plastové rúrky oblúkov len z vysoko kvalitných moderných materiálov – tvrdý a odolný HDPE, ktoré je odolné voči vetru a ľahko sa ohýba a nezlomí sa.

Tunel je potiahnutý materiálom SUF-42, ktorý je dobre zavedený v poľnohospodárstve. SUF-42 – netkaný materiál obsahujúci UV stabilizátor, ktorý umožňuje zvýšiť životnosť materiálu.

Životnosť niekoľko vegetačných období. SUF-42 má porézny štruktúru, pričom materiál je vodotesný a nenarušuje prúdenie vzduchu.

Chráni rastliny pred ostrými kolísanie teplôt, na rozdiel od polyetylénové fólie na fóliovníkoch.

ZÁKLADNÉ:

Materiál: SUF netkaný // rúrka HDPE // zakrivený tvar

Rozmery:

Šírka: 60–120 cm

Dĺžka: 400 cm

Výška: 85 cm

Hmotnosť: 1.6 kg