Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 31484183

CONCEPT robotický vysávač VR3125 PERFECT CLEAN LASER

CONCEPT robotický vysávač VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Robotický vysávač s mopom je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0 na presné plánovanie upratovania a tromi hlavnými kefami na upratovanie každého povrchu. Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER vyniká vysokou sacou silou a extrémnou výdržou, kedy na jedno nabitie dokáže upratovať až 250 minút. Robot aj aplikácie sú v slovenčine. Celý popis
Už sa nepredáva
329,90 €
Tovar od: MALL
329,90 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Popis

Kľúčové vlastnosti Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

 • Extra výkon
 • Vysáva aj vytiera
 • Roomplan
Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Laserová navigácia

Robotický vysávač VR3125 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá naskenuje domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Poradí si poradí so všetkými podlahovými krytinami i s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Viacposchodová domácnosť

Robotický vysávač VR3125 je vhodný aj pre viacposchodovú domácnosť. Každé podlažie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ich pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Ak chcete upratovať v inom podlaží, než v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spustite. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí bez toho, aby ste museli kupovať ďalšiu dobíjaciu stanicu.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Prispôsobí sa každému povrchu

Robotický vysávač VR3125 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upratajú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3125 je múdro vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Prevonia vašu domácnosť

Vysávač VR3125 je vybavený chytro vymyslenou priehradkou na umiestnenie aróma tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne prevonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Aróma tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vôňu do vysávačov tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod.).

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Zbaví vás vírusov aj baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3125 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Vysáva aj vytiera

Robot je vybavený dvomi zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži na klasické upratovanie na sucho. Po nasadení mopovacieho modulu s elektronicky riadeným vytieraním možno vysávať a vytierať naraz. Docielite tak dva upratovania v rekordnom čase. Zásobník na vytieranie je vybavený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu aj vyleští. Textíliu možno ľahko zložiť a vyprať v práčke.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Rozpráva po česky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3115 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má množstvo výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Kvalitné batérie

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh Li-Ion batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Carpet kefa

Jedná sa o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3× viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Pet kefa

Táto špirálovitá kefa osadená gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich namotávaniu.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Automatické rozpoznanie kobercov

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie naozaj efektívne upratovanie. Pri návrate na tvrdú podlahu sa vráti k pôvodnému výkonu.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Senzory proti nárazu a pádu zo schodov

Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Mobilná aplikácia

Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie 

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Kompletný režim na upratovanie celej domácnosti 

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Zónový režim

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale iba tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.


Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Lokálny režim

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Na dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasová oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

HEPA filter 13

Robotický vysávač VR3125 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Pokročilý filtračný systém s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Concept VR3125 PERFECT CLEAN LASER

SMART špecialista na robotické vysávače

Kúpili ste si nový robotický vysávač a neviete si rady s jeho obsluhou? Alebo už robota vlastníte a potrebujete len s niečím poradiť? Obráťte sa na nášho SMART špecialistu, ktorý vám rád poradí s akýmkoľvek dotazom ohľadom robotických vysávačov Concept.

Vlastnosti

 • Robotický vysávač 2 v 1 – vysáva a vytiera
 • Navigačná technológia LaserTec 2.0
 • BLDC motor
 • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 • Batéria LG BYD 5200 mAh – až 250 minút
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Home v češtine
 • ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdelenie miestností, plánovanie upratovania
 • Automatické pokračovanie v upratovaní
 • 3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
 • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 • Elektronicky riadené VYTIERANIE
 • Prachový zásobník s priehradkou na arómu tabletu
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Kapacita mopovacieho modulu: 100 ml
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Plánovanie upratovania
 • Doba nabíjania 4 – 5 hodín
 • Hlučnosť: 60 – 70 dB

Dodávané príslušenstvo

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • PET hlavná kefa
 • 3× HEPA filtr 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie s displejom
 • Čistiaca kefka
 • 4× bočná kefa
 • 1× textília na vytieranie + 1× náhradná

Technické parametre

Typ vysávača Robotický
Objem nádoby na prach 0,6 l
Doba prevádzky 250 min.
Farba Biela

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.