ADLER Czech Dámska polokošeľa Malfini Urban 220 biela S
9,74 €

Táto dámska polokošeľa Adler Urban 220 má dvojitý kontrastný prúžok na golieri a manžete, golier a manžety na rukávoch z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť zadného priekrčníka začistená páskou vo farbe materiálu.

ADLER Czech Pánska bavlnená polokošeľa Malfini Cotton 212 biela S
7,63 €

Pánska bavlnená polokošeľa Adler Cotton 212 strednej gramáže, golier a lemy na rukávoch z rebrovej pleteniny, léga s tromi gombíkmi vo farbe materiálu, rozparky na bočných švoch, balené s náprsným vreckom zvlášť, pre ľahkú aplikáciu loga.

ADLER Czech Pánska polokošeľa Malfini Single Jersey 202 biela S
7,55 €

Pánska polokošeľa Adler Single Jersey 202 z jednolícnej hladkej pleteniny, léga s dvomi gombíkmi vo farbe materiálu, spevňujúca ramenná páska, strih s bočnými švami, vnútorná časť zadného priekrčníka začistená tkanou páskou.

ADLER Czech Pánska polokošeľa Malfini Urban 219 biela S
9,74 €

Pánska polokošeľa Adler Urban 219: dvojitý kontrastný prúžok na golieri a manžete, golier a manžety na rukávoch z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť zadného priekrčníka začistená páskou vo farbe materiálu.

Cerva Polokošeľa Dhanu unisex oranžová XL
6,19 €

Kvalitná unisex polokošeľa Dhanu s krátkym rukávom z jemného úpletu (double pique) je ideálna aj ako pánske alebo dámske pracovné oblečenie na letné mesiace. Golier a paže má zakončené rebrovým úpletom.