10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 668027

SONY 55 mm F1,8 ZA FE Sonnar T* (SEL55F18Z.AE)

SONY 55 mm F1,8 ZA FE Sonnar T* (SEL55F18Z.AE)

Klasický 55 mm objektív Full-Frame s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Antireflexná vrstva Zeiss T* pre dokonalý kontrast, farby a elimináciu odleskov. Celý popis
853,80 €
Tovar od: MALL
853,80 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

27.5.2024 na výdajnom mieste
28.5.2024 na vašej adrese

Popis

Klasický 55 mm objektív Full-Frame s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

  • Svetelnosť f/1,8
  • Antireflexná vrstva ZEISS T* minimalizuje odlesky
  • Kruhová clona s 9 lamelami pre prekrásne rozostrené pozadie
  • Prevedenie odolné proti prachu a vlhku

Rýchla clona F1,8 prináša široké kreatívne možnosti

Preslávený kontrast a rozlíšenie značky ZEISS® vyťaží to najlepšie z obrazových snímačov Full-Frame, ktoré sú napríklad súčasťou fotoaparátov Sony rady α7 a veľká maximálna clona F1,8 súčasne vytvára krásny efekt bokeh. Clonové číslo môžete samozrejme zvýšiť a dosiahnuť väčšiu hĺbku ostrosti. Objektív s takto vysokou svetelnosťou prináša tiež nesporné výhody pri fotení pri slabom osvetlení.

Plynulý efekt bokeh rozširuje hĺbku a možnosti fotenia

Kruhová clona s 9 lamelami a špičková optika prinášajú nádherne plynulý efekt bokeh s rozostreným pozadím a prirodzeným osvetlením, ktoré nebude odvádzať pozornosť od dôležitých objektov a detailov v popredí.

Spoločnosti Sony a ZEISS® sa spojili v honbe za lepšími zábermi

Prepracované technológie od spoločností ZEISS® a Sony kombinujú precíznu optickú konštrukciu a tri asférické členy (z toho dva obojstranné), ktoré efektívne potláčajú všetky typy aberácie a umožňujú dosiahnuť vynikajúce ostrosti a kontrastu naprieč celou snímkou. Povrch ZEISS® T* potláča interné odrazy a zaisťuje krásny kontrast v jasných aj tmavých častiach snímky.

Buďte si pri fotení istí v kramflekoch

Tie najzaujímavejšie snímky sa často obstarávajú za náročných podmienok. Preto bol pri konštrukcii objektívu kladený dôraz na odolnosť proti prachu a vlhkosti, aby ste sa pri robení takýchto snímok mohli na tento model spoľahnúť.

Vynikajúce farby a kontrast

Veľmi k tomu prispieva povrch ZEISS® T* účinne potláčajúci falošné odrazy, ktoré môžu zhoršiť celkovú kvalitu obrazu. Obmedzením odleskov a viacnásobného obrazu sa dosahujú lepšie farby a kontrast, vďaka čomu snímky pôsobia trojrozmerným dojmom s veľkou hĺbkou.

Rozmery a hmotnosť:

  • 64,4 × 70,5 mm
  • 281 g

Obsah balenia:

  • Slnečná clona
  • Predná krytka objektívu
  • Zadná krytka objektívu