10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 30770427

Vixson Nastaviteľný odstraňovač vytrhávač buriny s kolieskami (1x hlava, nerezová oceľ) | RUNCO

Vixson Nastaviteľný odstraňovač vytrhávač buriny s kolieskami (1x hlava, nerezová oceľ) | RUNCO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Odstraňovač buriny RUNCO je jednoduchý, ľahko použiteľný a plne nastaviteľný nástroj na odstránenie buriny z plôch, na ktoré nepatrí. Je vhodný na odstraňovanie buriny z pôdy bez potreby ručného vytrhávania a bolestivého kľačania na nohách. Celý popis
Ušetríte 3,15 € 13,14 €
9,99 €
Tovar od: Mormark
Ušetríte 3,15 € 13,14 €
9,99 €
Doprava zadarmo

27.5.2024 - 28.5.2024 na vašej adrese

Popis

Odstraňovač buriny RUNCO je jednoduchý, ľahko použiteľný a plne nastaviteľný nástroj na odstránenie buriny z plôch, na ktoré nepatrí. 

Odteraz vám trhanie buriny zaberie omnoho menej času, čo znamená, že budete mať viac času na to, čo vás baví.

Už žiadne kľačanie ani hrbenie sa, aby ste mohli vytiahnuť burinu zo zeme. Nie sú potrebné žiadne chemikálie. 

Skončili sa časy, keď ste sa zababrali prípravkami na kynoženie buriny!

Odstraňovač buriny RUNCO je jednoduchý, ľahko použiteľný a plne nastaviteľný nástroj na odstránenie buriny z plôch, na ktoré nepatrí. Odteraz vám trhanie buriny zaberie omnoho menej času, čo znamená, že budete mať viac času na to, čo vás baví.

Už žiadne kľačanie ani hrbenie sa, aby ste mohli vytiahnuť burinu zo zeme. Nie sú potrebné žiadne chemikálie. Skončili sa časy, keď ste sa zababrali prípravkami na kynoženie buriny!

HLAVNÉ VLASTNOSTIOdstraňuje burinu kdekoľvek

Ľahko použiteľný nástroj na odstránenie týchto nepríjemných burín z príjazdových ciest, chodníkov, terás, palúb a kdekoľvek inde, kde ich nechcete – udržujte svoj dom čistý a uprataný.

Už sa viac nebudete musieť zohýnať ani kľakať

Po ich odstránení ich pozametajte metlou a vaše medzery a škáry budú od toho momentu zbavené buriny, a to v neuveriteľne krátkom čase. Časy, keď ste sa pri tom nakľačali, sú preč.

Dobrý pomocník do domácnosti

Odstraňovač sa v prvom rade používa úplne jednoducho, rukoväť si môžete nastaviť v súlade s vašou výškou. Prístroj sa tým pádom hodí pre kohokoľvek, od detí až po dospelých.

Nastaviteľný konektor vyhovuje akejkoľvek rukoväti

Konektory nástavcov na odstraňovanie buriny sú nastaviteľné, môžete ich ľahko pripojiť k ľubovoľnej rukoväti (rukoväť nie je súčasťou balenia). Stačí povoliť skrutky, aby ste ich nastavili. Jednoducho skvelý pomocník pri odstraňovaní buriny.

Rýchle odstránenie buriny za niekoľko minút

Potrebujete dať do poriadku príjazdovú cestu alebo vonkajší areál na večerné posedenie? Odstraňovač buriny zaistí, že buriny môžete odstrániť z príjazdovej cesty a z chodníka až po terasu za pár minút.

ŠPECIFIKÁCIE

  • MATERIÁLY Nerezová oceľ + ABS
  • HMOTNOSŤ PRODUKTU 400 g
  • BALENIE OBSAHUJE 1 × Hlava na odstraňovanie buriny

POZNÁMKA

Kvôli ručným meraniam sa môžu vyskytnúť mierne odchýlky.

V dôsledku miernych vizuálnych odlišností propagovaných položiek sa skutočná farba danej položky môže mierne líšiť od farby zobrazenej na obrázku.