U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj okna a otvárače do skleníkov. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie okna a otvárače do skleníkov alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

tectake Automatický otvárač okna skleníku - strieborná
2x

tectake Automatický otvárač okna skleníku - strieborná

39 €
35 €
Doprava zadarmo

Automatický otvárač okien tectake je plnoautomatické zariadenie, ktoré sa postará o optimálne odvertávanie skleníka. Už si nemusíte robiť starosti, či ste náhodou počas horúceho dňa nezabudli skleník otvoriť alebo zatvoriť, keď sa náhle ochladí. Vďaka automatickému regulátoru môžete určiť, v akom…

shumee Bezpečnostná mriežka na okno 69 x 114 cm

shumee Bezpečnostná mriežka na okno 69 x 114 cm

84 €
Doprava zadarmo

Táto bezpečnostná mriežka na okno je veľmi kvalitne vyrobená, a tak napomôže zvýšiť bezpečnosť vašej domácnosti alebo pracoviska. Tyče z pevnej pozinkovanej ocele sú odolné a trvácne, a tak budú chrániť váš majetok pred zlodejmi celé roky. V strede mriežky sa nachádza ozdobný ornament, takže okrem b

Partner: Shumee
-23%
Primaterra Ventilačné okno Window

Primaterra Ventilačné okno Window

46 €
35 €
Doprava zadarmo

Toto ventilačné okno je ideálnym riešením pre efektívne vetranie v skleníkoch Primaterra s polykarbonátovými panelmi. Primaterra WINDOW vhodné pre skleníky Standard, Plus, Premium.

Partner: DAS Handel