G21 Chamber horizontal

Hodnotenie: 5 10 hodnotení Značka: G21 Náš kód: 812495

Doprava zadarmoSplátky bez navýšenia

G21 Chamber horizontal

Závitový odšťavovač G21 Chamber horizontal je multifunkčný prístroj určený na výrobu ovocných štiav, ktoré sú bohaté na vitamíny a dodávajú nášmu telu všetky potrebné živiny. Odšťavovač G21 Chamber je vhodný na listovú zeleninu, koreňovú zeleninu, drobné plody, jablká, obilné trávy, ríbezle, egreše, bylinky a ďalšie. Celý popis

156
5 10
195,50 €
156 €
-20%

Náš kód: 812495

Mesačne od:
15,60 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Hlavné prednosti:

Odšťavovač G21 Chamber horizontal:

je multifunkčný prístroj určený na výrobu ovocných štiav, ktoré sú bohaté na vitamíny a dodávajú nášmu telu všetky potrebné živiny. Pri príprave ovocných štiav doma máte kontrolu nad tým, čo šťava obsahuje. Rôzne druhy zeleniny a ovocia obsahujú rozdielne množstvo tekutiny, je preto nevyhnutné na prípravu ovocných štiav vyberať vždy čerstvé a zrelé suroviny, v ktorých je vysoký obsah tekutiny.

Juicer G21 Chamber je vybavený unikátnym systémom Optimal Seal, ktorý zaisťuje tú najlepšiu možnú výťažnosť z mäkkých i tvrdých surovín. Špeciálnou páčkou rozlíšite, či odšťavujete tvrdé alebo mäkké suroviny a odšťavovač si nastaví optimálny prítlak odšťavňovacieho závitu, a tým zaistí najvyššiu možnú výťažnosť. Unikátny systém Optimal Seal tiež vďaka optimálnemu prítlaku prístroj menej opotrebováva a predlžuje sa tak jeho životnosť.

Hlavný rozdiel oproti odšťavovaču G21 Perfect Juicer je ten, že horizontálny odšťavovač G21 Chamber má úplne dokonale čistú šťavu bez dužiny. G21 Chamber tiež vďaka svojej konštrukcii omoho lepšie spracováva tvrdú koreňovú zeleninu a je teda jasnou voľbou, ak budete odšťavovať väčšie množstvo tvrdých koreňových surovín.

Odšťavovač je vhodný nielen pre vitariánov a RAW food, ale aj pre každého, kto chce žiť zdravým životným štýlom. Juicer je vyrobený z BPA Free materiálov.

Prístroj je veľmi jednoduchý na údržbu a čistenie, odšťavovač možno rozložiť a umyť v priebehu veľmi krátkej chvíľky.

Odšťavovač je vhodný na:

  • listovú zeleninu, koreňovú zeleninu, drobné plody, jablká, obilné trávy, ríbezle, egreše, bylinky a ďalšie.


Technické parametre:

  • objem: 0,5 l
  • rozmer vstupného otvoru na ovocie: 4,5 × 4,5 cm
  • otáčky/min .: 75
  • max. výkon: až 150 W
  • rozmery (ŠxVxH): 37 × 34 × 18 cm
  • farba: hnedá

Ďalej odporúčame:Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ odšťavovača šnekový
Velikost plnicího otvoru 4.5 cm
Objem nádoby na šťavu 0.5 l
Objem nádoby na dužinu 0.5 l
Počet rýchlostí 1
Otáčky 75
Farba hnedá
Displej nie
Príkon 150 W