PANASONIC 100-300 mm Lumix G-VARIO F4–5,6 II Power O.I.S. (H-FSA100300E)

PANASONIC 100-300 mm Lumix G-VARIO F4–5,6 II Power O.I.S. (H-FSA100300E)

Teleobjektív Lumix 100–300 mm so svetelnosťou F4–5,6. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pre použitie v akomkoľvek počasí. Stabilizácia Power O.I.S. pre dokonale ostré fotografie Celý popis
677,57 €
Vrátane RP a DPH
603,90 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 1229099

Popis

  • 100 – 300 mm
  • F4 – 5,6
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 67 mm
  • Power O.I.S. – výkonná stabilizácia
{{ cleaner() }}

Intenzívna akcia

Priblížením predmetov z diaľky je tento 300 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 600 mm) ultra teleobjektív so zoomom ideálny pre nakrúcanie intenzívnych akčných športov alebo dokonca zvierat, ku ktorým sa bežne zblízka nedostanete. Na rozdiel od bežných objektívov sú objektívy LUMIX G ako tento malé, ľahké a dokonale padnú do dlane vašej ruky. Teraz môžete robiť profesionálne vyzerajúce snímky atlétov – a dokonca zachytiť jednotlivé kvapky vody padajúce vzduchom.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do stavu, kedy dokáže okamžite kompenzovať aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Odolnosť voči postriekaniu a prachu – viac možností kreativity

Postavte sa živlom v takmer ľubovoľnom počasí alebo mieste na snímanie. Tento objektív sa vyznačuje konštrukciou odolnou voči postriekaniu a prachu, ktorá je dostatočne odolná aj pre náročné použitie v teréne. Chráni vnútorný systém objektívu pred pieskom, dažďom a ďalšími vplyvmi a robí z neho skvelú voľbu pre snímanie za náročných podmienok. Teraz už vám nič nebráni v robení kreatívnych snímok prírody alebo krajiny. Objektív podporuje túto funkciu v spojení s fotoaparátmi LUMIX odolnými proti postriekaniu a prachu.

Rozmery a hmotnosť:

  • priemer 73,6 × 126 mm na dĺžku
  • 520 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ​​ochranný obal na objektív