Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM + EW-73C + LC Kit (9519B009AA)

Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM + EW-73C + LC Kit (9519B009AA)


Kompaktná a ľahká konštrukcia tohto ultraširokouhlého objektívu so zoomom sa dokonale hodí na cesty. Umožňuje do záberov dostať viac a zhotovovať dramatické a pôsobivé zábery krajiny a architektúry. Plynulé a tiché automatické zaostrovanie. Celý popis

254.1
275,90 € Vrátane RP a DPH
254,10 €
Na sklade posledný 1 kus
 
 

Kód: 1201867

Mesačne od:
25,41 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Letný cashback

Získajte zakúpením tohto výrobku späť 30 EUR od Canonu a 100 GB úložného priestoru v službe Irista pre vaše fotografie!

Podmienky uplatnenia

Cashback
 • zákúte si tento výrobok v termíne 17. 5. 2017 – 31. 8. 2017.
 • zaregistrujte svoj zakúpený produkt na stránke Canon Letný Cashback najneskôr do 31.8.2017
 • Cashback nie je možné uplatniť na objektív zakúpený v kite s telom.

Irista
 • Po zaregistrovaní cashbacku na stránke Canon Letný Cashback najneskôr do 31.8.2017
 • navšívte web Irista a zaregistrujte sa v službe ak ešte nemáte konto (samotnou registráciou získate 15 GB priestoru).
 • Na homepage kliknite na Účet – tu môžete meniť nastavenia Vášho účtu
 • Z menu vyberte Uplatniť kupón
 • Zadajte kód pre uplatnenie extra priestoru zadarmo

Kompaktná a ľahká konštrukcia tohto ultraširokouhlého objektívu so zoomom sa dokonale hodí na cesty. Umožňuje do záberov dostať viac a zhotovovať dramatické a pôsobivé zábery krajiny a architektúry.

Výhody

 • Dostaňte viac do záberu s ultraširokouhlým zoomom
 • Ľahký, kompaktný dizajn pre ľahké prenášanie
 • Užívajte si plynulé a tiché AF pri snímaní filmov
 • Stabilné snímky a filmy s 4EV stabilizátorom obrazu
 • Priblíženie pomocou zaostrovacej vzdialenosti 0,22 m

Kompaktný a ľahký ultraširokouhlý objektív so zoomom – Kompaktná a ľahká (240 g) konštrukcia tohto ultraširokouhlého objektívu 10–18 mm so zoomom sa dokonale hodí na cesty a dostane viac do každého záberu – aj keď sa nachádzate v blízkosti objektu. V každom zábere zachytíte širšiu scénu, bez toho aby ste museli ustupovať. Objektív, ktorý bol navrhnutý pre digitálne jednooké zrkadlovky EOS so snímačom APS-C, dodáva snímkam krajiniek, mestských panorám a oblôh pôsobivosť a umožňuje jednoducho zhotovovať obsiahle zábery interiérov a architektúry.

Plynulé, takmer nepočuteľné zaostrovanie STM pre filmy – Zaznamenávanie filmov vo vysokej kvalite s dokonalým zaostrením v každej situácii je s technológiou STM (Stepping Motor Technology) ľahké. Zaisťuje stabilné a tiché plynulé zaostrovanie, vďaka ktorému budú vaše filmy plynulé, a ich zvuk bude zachytávať len okolitý zvuk bez rušivého šumu zaostrovacieho motora. Stabilizátor obrazu pôsobí proti otrasom fotoaparátu pri robení filmov z ruky.

Ostré snímky s 4EV stabilizátorom obrazu – Objektív EF-S 10–18mm f/4.5–5.6 IS STM poskytuje stabilné zábery vo všetkých situáciách – a obzvlášť pri snímaní z ruky za slabého osvetlenia. Tento objektív je vybavený 4EV optickým stabilizátorom obrazu a umožňuje robiť skvelé snímky za slabého osvetlenia a stabilnejšie filmy.

Vynikajúca kvalita obrazu – Objektív je určený výhradne pre digitálne fotografovanie a obsahuje asférické prvky a prvky UD objektívu korigujúce všetky asférické a chromatické vady, ktoré by mohli vaše snímky znehodnotiť. Objektív je tiež opatrený povrchovou úpravou Super Spectra, ktorá pomáha zabezpečiť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a tiež potlačiť odlesky a zdvojenie obrazu a tým dosiahnuť nádherných snímok za akéhokoľvek osvetlenia. Výskyt reflexov môžu ďalej znižovať voliteľné slnečné clony.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,22 m – Zaostrovacia vzdialenosť iba 0,22 m vám umožní priblížiť sa k objektom, a napriek tomu si vychutnať širokouhlé zorné pole.

Prevezmite kontrolu s ručným zaostrovacím krúžkom – Vezmite kreativitu do vlastných rúk pomocou špeciálneho ručného zaostrovacieho krúžku, ktorý umožňuje plne manuálne zaostrovanie aj pri snímaní filmov alebo použitia filtra.

Rozostrenie pozadia – Kruhová clona so 7 lamelami umožňuje zaistiť príjemné rozmazanie pozadia pri fotografovaní s otvorenou clonou, čo je ideálne pre vytvorenie pocitu hĺbky a dosiahnutie dojmu, že objekt vystupuje z pozadia.


EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Min ohnisková vzdialenosť 10 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 18 mm
Min. Svetelnosť objektivu 4.5
Najkratšie zaostrenie 22 cm
Typ Canon EF-S
Veľkosť snímača APS-C
Typ objektívu zoom objektív, širokouhlé objektív
Výbava stabilizácia obrazu, automatické ostrenie
Priemer závitu na filter 67 mm
Farba čierna
Hmotnosť 240 g