PANASONIC 8-18 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH (H-E08018)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1228568

Doprava zadarmo

PANASONIC 8-18 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH (H-E08018)

Širokouhlý objektív Leica 8–18 mm so svetelnosťou F2,8–4. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pre použitie v akomkoľvek počasí. Optika s povrchom ošetreným nanomateriálmi pre dokonalý obraz bez odleskov. Celý popis

1167.8
1 167,80 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
1 137,80 €
Viac info tu

Náš kód: 1228568

Mesačne od:
116,78 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 8–18 mm
  • F2,8 – 4
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 67 mm

Tento širokouhlý objektív so zoomom je ľahko prenosný a má skvelú schopnosť vykreslenia snímky, čo je kombinácia vlastností fotoaparátov LEICA. Neuveriteľné rozlíšenie tohto objektívu LEICA DG jasne a kompletne vykreslí ultra širokouhlé 16mm krajinky až po štandardne 36mm momentky (ekvivalent 35mm fotoaparátu). Využíva tiež 67mm filter, čím dosahuje väčšej kreativity pri fotení aj natáčaní videa. Tento svižný a vysoko kvalitný objektív funguje aj za nepriaznivého počasia, a je tak ideálny na fotenie v teréne.

Objektív LEICA DG – neprekonateľná optika

Rozhodnite sa pre objektív LEICA DG a získate neprekonateľnú kvalitu optiky a výkon. Prirodzene spĺňa najprísnejšie normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka sofistikovanej konštrukcii týchto objektívov si budete užívať dokonalú čistotu obrazu až k okrajom vašich fotografií. Zároveň je zabránené skresleniu akéhokoľvek druhu, čo umožňuje presné a ostré vykreslenie snímky. To znamená, že máte vo svojej dlani ideálny nástroj pre tvorbu profesionálnych snímok.

Povrch potiahnutý nanomateriálmi – čistý obraz zo všetkých uhlov

Zbavte sa rušivých duchov a odleskov – na objektívy v tomto systéme bol aplikovaný povrch potiahnutý nanomateriálmi. Tento špeciálny, veľmi tenký povlak bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou Panasonic na účel redukcie otravných odrazov v celom svetelnom spektre. A výsledok? Krištáľovo jasné snímky aj pri fotografovaní svetlého zdroja v tme.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Objektív nielen vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym zmenám expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. Navyše jeho úžasná výkonnosť pri automatickom zaostrovaní umožňuje zaznamenávať dokonalé videa v rozlíšení 4K, pre ktorých je presné zaostrenie kľúčové.

Odolnosť voči vlhku/ prachu/ mrazu – pre väčšiu tvorivú slobodu

Rozmery a hmotnosť

  • priemer 73,4 × 88 mm na dĺžku
  • 315 g

Obsah balenia

  • krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 8 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 18 mm
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 4
Počet prvkov / skupín 15 / 10
Najkratšie zaostrenie 23 cm
Priemer filtra 67 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 315 g
Farba čierna