Nikon Nikkor Z 24-70 mm F4 S

Značka: Nikon Náš kód: 1270746

AkciaDoprava zadarmo

Akcia platí do 15.08.2019 alebo do vypredania zásob.

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F4 S

Fullframe objektív so zoomom, NIKKOR Z 24–70mm f/1,8 S, je univerzálnym riešením pre veľa fotografických situácií. Jeho univerzálnosť ho predurčuje na použitie na cestách, kde zaistí ostré snímky za všetkých okolností. Celý popis

859
859 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 1 048,40 €, Ušetríte 189,40 € (18 %)
Cena s MALL kartou:
829 €
Viac info tu

Náš kód: 1270746

Mesačne od:
85,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 24–70 mm
  • F4
  • bajonet Nikon Z
  • ostrenie od 30 cm
  • 500 g

Kompaktný objektív NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S so zoomom je zárukou verných snímok s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu. S fotoaparátmi Nikon Z zachytíte všetko neuveriteľne detailne – či už sa jedná o statické snímky alebo videosekvencie. Ostrosť v celom obrazovom poli.

Univerzálny objektív – Ak hľadáte objektív, ktorý dokáže využiť akúkoľvek príležitosť, je pre vás tento 24–70mm objektív so zoomom a pevnou svetelnosťou f/4 tým pravým. Každá snímka či videosekvencia bude mať väčšiu priestorovú hĺbku, viac detailov a farieb – či už sa jedná o scénu za nízkej hladiny osvetlenia alebo o rýchly pohyb.

Zachyťte celú scénu – Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je v celom rozsahu zoomu iba 0,3 m. Vďaka tomu bude scéna celá vaša – od blízkych objektov až po nekonečno.

Ostré snímky za všetkých okolností – Konštantná svetelnosť f/4 zaručuje výnimočný výkon za nízkej hladiny osvetlenia a poskytuje konzistentné expozície v celom rozsahu ohniskových vzdialeností. Získajte čo najvyššiu kvalitu obrazu bez nutnosti nastavovať vysoké hodnoty citlivosťou ISO.

Veľký bajonet s rozsiahlymi možnosťami – Vďaka bajonetu Nikon Z s extrémne veľkým priemerom dokážete s objektívom NIKKOR Z zachytiť viac svetla v celom obrazovom poli. Naviac sú vďaka malej vzdialenosti medzi bajonetom a obrazovým snímačom výrazne potlačené úbytky osvetlenia na okrajoch obrazového poľa. Výsledkom je výnimočne ostrý obraz až do krajov obrazového poľa v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

Brilantný obraz. Až do krajov obrazového poľa. – Výnimočná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu so zoomom umožňuje verne reprodukovať každý prvok zachytenej scény. Pre zaistenie rovnomerného jasu v celom obrazovom poli je minimalizovaná vinetácia. Výsledkom je ostrý obraz so živými farbami a vysokým kontrastom až do krajov obrazového poľa.

Brilantný obraz – Antireflexné vrstvy Nikon Nano Crystal Coat a Arne potláčajú výskyt reflexov a závoja, čo zvyšuje brilanciu snímky aj pri fotografovaní v protisvetle. Tieto antireflexné vrstvy sa osvedčujú aj v prípadoch, keď sa v obrazovom poli vyskytuje množstvo priamych zdrojov svetla.

Verné zachytenie svetla – Vďaka minimalizácii sagitálnej komy je možné dosiahnuť prvotriednej reprodukcie bodových zdrojov svetla (napríklad pouličné osvetlenie v noci). Bodové zdroje svetla sú tak aj na krajoch obrazového poľa reprodukované ako jemné kruhové plôšky.

Výnimočné farby – Živé farby a vysoký kontrast sú samozrejmosťou vďaka asférickým optickým členom a asférickým optickým členom zo skla ED.

Ostrosť. Bezhlučnosť. Presnosť. – Systém kombinovaného zaostrovania objektívov NIKKOR Z a použitie viac zaostrovacích motorov zaručujú perfektné a stabilné zaostrenie objektov. Objektív zaostruje plynule a nehlučne, takže sa ideálne hodí pre statické snímky aj videosekvencie.

Váš uhol pohľadu – Vysokorýchlostný a veľkokapacitný prenos dát medzi objektívom a fotoaparátom Nikon Z umožňuje dokonale korigovať skreslenie v celom rozsahu zoomu. Ostrosť obrazu je výnimočná a priame línie sú reprodukované bez skreslenia.

V akomkoľvek svetle – Objektív využíva redukciu vibrácií zabudovanú vo fotoaparáte a vy tak môžete fotografovať s časmi uzávierky až o 5 EV dlhšími, než by bolo inak možné. Zachyťte brilantnejšie snímky pri ubúdajúcom dennom svetle a filmové scény – bez nežiaducich efektov chvenia fotoaparátu.

Vždy precízne – Plávajúce optické členy zaisťujú presné zaostrenie na krátke vzdialenosti. Elektromagnetická clona zaručuje presné expozície pri rýchlom sériovom snímaní.

Len vo vašich rukách – Vrúbkovaný príkazový krúžok umožňuje presné a intuitívne ovládanie. Pri fotografovaní v režime AF môžete príkazovému krúžku priradiť ovládanie korekcie expozície alebo citlivosti ISO. Pri fotografovaní v režime manuálneho zaostrovania môžete príkazový krúžok používať ako krúžok zaostrovací. Rýchlosť preostrovania je úmerná rýchlosti otáčania krúžku, čo umožňuje optimálnu kontrolu nad presným zaostrením.

Dynamické perspektívy. Dokonalé videosekvencie. – Optická konštrukcia objektívu umožňuje maximálne využiť širokého dynamického rozsahu fotoaparátov Nikon Z a zaobstarať výnimočnú stopáž videosekvencií s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu. Priblížte si okamihy, ktoré tvoria príbeh.

Tichá prevádzka – Veľmi tichý krokový motor umožňuje takmer nepočuteľné automatické zaostrovanie. Tichý je aj zoom a vďaka bezhlučnému príkazovému krúžku budete môcť nastavovať clonu bez akéhokoľvek cvakania.

Nádherná plynulosť – Systém kombinovaného zaostrovania objektívu umožňuje neuveriteľne plynulé a presné preostrovanie. Minimalizované sú zmeny ohniskovej vzdialenosti pri zaostrovaní a zmeny zaostrenia pri zoomovaní.

Obsah balenia:

  • objektív
  • puzdro
  • slnečná clona
  • predná a zadná krytka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Nikon
Min ohnisková vzdialenosť 24 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 70 mm
Min. Svetelnosť objektivu 4
Stabilizácia obrazu nie
Zoom áno
Max. svetelnosť objektivu 4
Počet prvkov / skupín 14 / 11
Najkratšie zaostrenie 30 cm
Priemer filtra 72 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 500 g
Farba čierna