PANASONIC 42,5 mm Lumix G F1,7 ASPH POWER O.I.S. (H-HS043E-K)

PANASONIC 42,5 mm Lumix G F1,7 ASPH POWER O.I.S. (H-HS043E-K)


Objektív Lumix G 42,5 mm so svetelnosťou F1,7 ideálny pre portréty s bohatou hĺbkou. Power O.I.S. optická stabilizácia obrazu. Vďaka svojej všestrannosti a optickému výkonu vám tento objektív tiež umožňuje užívať si verné snímky na krátke vzdialenosti, vrátane fotografií potravín a momentiek. Celý popis

370
387,01 € Vrátane RP a DPH
370 €
U dodávateľa

Kód: 1229620

Mesačne od:
37 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • 42,5 mm
  • F1,7
  • POWER O.I.S. stabilizácia
  • Bajonet Micro 4/3
  • Priemer filtra 37 mm

Ďalšie kreatívne možnosti

Získajte efekt hĺbky ostrosti pre pôsobivejšie a kreatívnejšie zábery vďaka tomuto vysokorýchlostnému objektívu F1.7. Spoločne so stredne telefotografickou ohniskovou vzdialenosťou 42,5 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 85 mm) je tento kompaktný objektív ideálny pre portréty s bohatou hĺbkou. Vďaka svojej všestrannosti a optickému výkonu vám tento objektív tiež umožňuje užívať si verné snímky na krátke vzdialenosti, vrátane fotografií potravín a momentiek.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obáv alebo v rýchlosti okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo do objektívu zaistí, že vaše fotografie budú vyzerať skvele s ostrými obrysmi bez rozmazávania po celej snímke. Ďalšie evolúcie veľmi obľúbenej technológie MEGA O.I.S. posúva túto pokročilú technológiu do miest, kde okamžite kompenzuje aj väčšie otrasy a vibrácie fotoaparátu, ktoré by sa mohli objaviť na fotografii. Môžete tak snímať živé scény bez potreby statívu. Nakoniec si budete môcť užívať úžasne ostré snímky.

Podpora HD videa – dokonalý záznam videa

Vďaka podpore HD videa má každý užívateľ všetko, čo potrebuje k záznamu pomocou svojho fotoaparátu LUMIX. Nielen, že vykonáva hladké zmeny clony, takže nedochádza k náhlym skokom expozície, ale tiež sa vyznačuje tichou konštrukciou pre lepší záznam zvuku scény. A čo viac, ponúka vynikajúci výkon pri sledovaní – už nezmeškáte okamih akcie.

Rozmery a hmotnosť:

  • priemer 55 × 50 mm na dĺžku
  • 130 g

Obsah balenia:

  • Krytka objektívu, zadný kryt objektívu, dekoračný krúžok, ochranný obal na objektív

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Olympus
Min ohnisková vzdialenosť 42.5 mm
Min. Svetelnosť objektivu 1.7
Stabilizácia obrazu áno
Zoom nie
Počet prvkov / skupín 9 / 9
Najkratšie zaostrenie 31 cm
Priemer filtra 37 mm
Slnečná clona súčasťou balenia nie
Hmotnosť 130 g
Farba čierna