Nikon Nikkor Z 50 mm f1,8 S

Nikon Nikkor Z 50 mm f1,8 S


Akcia

AKČNÁ CENA po dobu trvania akcie Ušetri s Nikonom
Objektív 50 mm F1,8 pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z. Objektiv pre Full frame snímače svojim optickým výkonom stanovuje nový štandard v oblasti objektívov so svetelnosťou f/1,8. Tiché ostrenie, špičková ostrosť, Nano Crystal Coat Celý popis

519
621,12 € Vrátane RP a DPH
519 €
-16%

Platí do 19.07.2020 alebo do vypredania.

U dodávateľa

Kód: 1271231

Mesačne od:
51,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

ušetri s nikonom Akciová cena platná počas trvania akcie UŠETRI S NIKONOM – 19.6. až 19.7.2020

Zachyť letné svetlo s novou výbavou … za menej peňazí

Nikon ftz

S adaptérom bajonetu FTZ využijete výhod objektívov s bajonetom Nikon F naozaj naplno – či už fotoaparátom Nikon Z snímate statické snímky alebo videá. Nedochádza k žiadnemu zhoršeniu kvality obrazu. S objektívy NIKKOR bez redukcie vibrácií (VR) tiež objavíte nové úrovne ostrosti.

U stoviek objektívov s bajonetom Nikon F je k dispozícii možnosť fotografovať s automatickou expozíciou. Objektívy s bajonetom Nikon F a so zaostrovacím motorom si navyše zachovávajú plné schopnosti automatického zaostrovania.

Redukcia vibrácií u objektívu s bajonetom Nikon F má pri použití s fotoaparátom Nikon Z ešte lepšie parametre. U objektívu s bajonetom Nikon F a redukciou vibrácií sa vstavaná detekcia pohybu objektívu do strán a hore/dole doplní ešte o snímanie bočného náklonu (vo fotoaparáte). U objektívu s bajonetom Nikon F bez redukcie vibrácií sa o redukciu pohybu do strán a hore/dole aj o redukcii bočného náklonu stará fotoaparát.

Plynulosť a bezproblémovosť sa netýka len ovládania. Adaptér bajonetu Nikon F má lakovanie imitujúce štruktúru kože – prechod medzi adaptérom a objektívom s bajonetom Nikon F je tak úplne prirodzený. Všetko tak dokonale ladí aj s fotoaparátom Nikon Z.

Adaptér je odolný proti prachu a kvapkajúcej vode. Pripojenie objektívu a fotoaparátu – rovnako ako tlačidlá a páčky – chráni gumové tesnenie. A odolný a ľahký tubus adaptéra z horčíkovej zliatiny znamená, že ho môžete mať pri sebe na všetkých vašich cestách. Dokonalú rovnováhu fotoaparátu Nikon Z opatreného objektívom s bajonetom Nikon F potom zabezpečí veľký statívový závit.

Obsah balenia:

  • adaptér
  • predná a zadná krytka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Nikon
Min ohnisková vzdialenosť 50 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 50 mm
Min. Svetelnosť objektivu 1.8
Stabilizácia obrazu nie
Zoom nie
Max. svetelnosť objektivu 1.8
Počet prvkov / skupín 12 / 9
Najkratšie zaostrenie 40 cm
Priemer filtra 62 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 415 g
Farba čierna