Nikon Nikkor Z 35 mm f1,8 S

Nikon Nikkor Z 35 mm f1,8 S


Akcia

AKČNÁ CENA po dobu trvania akcie Ušetri s Nikonom
Fullframe objektív NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S je klasickým základným objektívom pre reportážne fotografiu s jedinečným rozostrením pozadia. Celý popis

779
894,10 € Vrátane RP a DPH
779 €

U dodávateľa

Kód: 1270398

Mesačne od:
77,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

ušetri s nikonom Akciová cena platná počas trvania akcie UŠETRI S NIKONOM – 19.6. až 19.7.2020

Zachyť letné svetlo s novou výbavou … za menej peňazí

  • 35 mm
  • F1,8
  • bajonet Nikon Z
  • ostrenie od 25 cm
  • 370 g

Klasické perspektívy. Neuveriteľná hĺbka ostrosti. Objektív NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu vám umožní vytvárať majstrovské tvorivé diela. Jeho jedinečný optický výkon vás poteší kvalitou obrazu, ktorá zatieni dokonca aj schopnosti starších objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a svetelnosťou f/1,4. Kedykoľvek a v akomkoľvek svetle.

Atmosféra ulice – Objavte jej krásu. Vytvorte príbeh. Všestrannosť daná ohniskovou vzdialenosťou 35 mm vám dáva príležitosť zachytiť a oznámiť viac. Objektívom zachytíte široký uhol a scéna nestratí nič zo svojej dôvernosti. Alebo môžete zachytiť objekt z blízka na získanie silných emócií.

Čo všetko dokážete zachytiť okom? – Bajonet Nikon Z objektívov NIKKOR Z s extrémne veľkým priemerom umožní zachytiť viac svetla v celom obrazovom poli. Naviac sú vďaka malej vzdialenosti medzi bajonetom a obrazovým snímačom výrazne potlačené úbytky osvetlenia na okrajoch obrazového poľa. Výsledkom je vysoká úroveň detailov – až do krajov obrazového poľa.

Zachyťte každý detail – Špičková rozlišovacia schopnosť tohto objektívu umožňuje vernú reprodukciu každého prvku zachytenej scény. Každú scénu zachytíte s väčšou mierou detailov a vernejšími farbami až do krajov obrazového poľa – a to aj pri použití úplne otvorenej clony.

Ostrejší – Vďaka minimalizácii sagitálnej komy je možné dosiahnuť prvotriednej reprodukcie bodových zdrojov svetla (napríklad pouličné osvetlenie v noci). Bodové zdroje svetla sa tak aj na okrajoch obrazového poľa zobrazia ako jemné kruhové plôšky.

Svetelnejšiee – Dva optické členy zo skla ED a tri asférické optické členy zaručujú ostré a brilantné snímky s bohatými farbami a vysokým kontrastom. Pre zaistenie rovnomerného jasu v obrazovom poli je minimalizovaná vinetácia.

Jemnejšie – Antireflexné vrstvy Nikon Nano Crystal Coat potláčajú výskyt reflexov a závoja, čo zvyšuje brilanciu snímky aj pri fotografovaní v protisvetle. Kvality týchto antireflexných vrstiev sa prejavujú aj pri výskyte viacerých priamych zdrojov svetla v obrazovom poli.

Trpezlivosť a rýchlosť rovná sa dokonalosť – Na snímku si počkáte tak dlho, ako je potrebné. Systém kombinovaného zaostrovania Nikon a viac zaostrovacích motorov zabezpečí dostatočnú rýchlosť tohto objektívu pre všetky prípady, kedy jej bude treba. Bez ohľadu na rýchlosť.

Podmanivá hĺbka – Reprodukcia neostrých miest obrazu, ktorá pohladí. Špičková ostrosť. Vďaka spojeniu jemne odstupňovaných tieňov a detailne zobrazených jasných miest môžete s fotoaparátom Nikon Z tvoriť snímky s neuveriteľným dojmom priestorovej hĺbky. Či už fotografujete alebo natáčate videosekvencie.

Plynulý, bezhlučný, presný – Automatické zaostrovanie je plynulé a takmer nehlučné. Objektív sa tak dokonale hodí nielen pre statické snímky, ale aj pre videosekvencie. Elektromagnetická clona objektívu zaručuje presné expozície pri rýchlom sériovom snímaní.

Vždy ostrý obraz – Vysokorýchlostný a veľkokapacitný prenos dát medzi objektívom a fotoaparátom umožňuje dokonale korigovať skreslenie a dosiahnuť tak neuveriteľne ostrého obrazu – až do okrajov obrazového poľa. Plávajúce optické členy zaisťujú presné zaostrovanie na krátke vzdialenosti.

V akomkoľvek svetle – Objektív využíva redukciu vibrácií zabudovanú vo fotoaparáte a vy tak môžete fotografovať s časmi uzávierky až o 5 EV dlhšími, než by bolo inak možné. Zachyťte brilantnejšie snímky pri ubúdajúcom dennom svetle a filmové scény – bez nežiaducich efektov chvenia fotoaparátu.

Obsah balenia:

  • Objektív
  • Puzdro
  • Slnečná clona
  • Predná a zadná krytka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Verzia pre Nikon
Min ohnisková vzdialenosť 35 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 35 mm
Min. Svetelnosť objektivu 1.8
Stabilizácia obrazu nie
Zoom nie
Max. svetelnosť objektivu 1.8
Počet prvkov / skupín 11 / 9
Najkratšie zaostrenie 25 cm
Priemer filtra 62 mm
Slnečná clona súčasťou balenia áno
Hmotnosť 370 g
Farba čierna