Cerva Strečové montérkové kraťasy Dayboro
33,16 €

Moderné pánske pracovné šortky z odolnej, pohodlnej, priedušnej a savej elastickej látky TRIFIBETEX, ktorá vám zaručí maximálne pohodlie pri nosení a náročných prácach aj v kľaku, či ľahu.

Cerva Maskáčová ľadvinka Neurum Camouflage
22,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifukčná troj priestorová ľadvinka v modernom maskáčovom vzore, 1 vnnútorné vrecko na zips, pásový popruh s nastavením dĺžky a upínaním na sponu.

Emerton Montérkové kraťasy pánske
18,46 €

Pánske montérkové kraťasy Emerton sú zosilnené na namáhaných miestach a zároveň sú vybavené multifunkčnými vreckami. Je ich možné využiť nielen ako pracovné nohavice, ale tiež ako kraťasy na bežné nosenie.

Cerva Strečové montérkové 3/4 nohavice Dayboro
44,03 €

Pánske kraťasy/šortky v trištvrťovej dĺžke pod kolená vyrobené z inovatívneho flexibilného materiálu Trifibetex, ktorý sa vyznačuje vysokou pružnosťou, pevnosťou, priedušnosťou a odolnosťou voči zašpineniu. Strih regular.

Cerva Odolné montérkové kraťasy Knoxfield
22,61 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolné montérkové kraťasy Knoxfield sú pánske pracovné šortky z pevného materiálu s pohodlným elastickým pásom. Majú dve bočné vrecká, dve vrecká (so záklopkou) v zadnej časti a pútko na náradie.

Desman Montérkové kraťasy pánske
14,36 €

Pánske pracovné montérkové kraťasy resp. šortky Desman sú ideálne pracovné oblečenie na letné mesiace. Sú obohatené o multifunkčné vrecká a vyrobené z príjemného, ľahkého materiálu.

Promacher Pracovné kraťasy Erebos
43,33 €

Pracovné kraťasy ProMacher Erebos súvšestranné šortky s reflexnými prvkami, viacero vreckami. Na maximalizáciu pohodlia pri nosení majú strečové vlastnosti a pre zvýšenie odolnosť časti spevnené špeciálnym materiálom Cordura.

Allyn Montérkové kraťasy s reflexnými prvkami
28,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné montérkové kraťasy Allyn s reflexnými prvkami 3M sú vhodnou alternatívou montérok pre horúce letné dni. Tieto krátke montérky majú pohodlný strih, praktické vrecká a celokovové zipsy a cvoky.

Max Bavlnené montérkové kraťasy pánske
12,37 €

Pánske montérkové kraťasy resp. šortky Max sú krátke pracovné nohavice zo 100% bavlny so spevnením v sede a v oblasti kolien a sú obohatené o praktické vrecká. Rozhodnúť sa môžete pre viaceré farebné kombinácie.

Promacher Ľahké kraťasy Erebos Light
31,93 €

Pánske ľahké kraťasy pre prácu aj voľný čaas. Ľahký a priedušný materiál zaisťuje pohodlné nosenie, dekoratívne šitie na zadných vreckách, vrecko na skrutkovače, klince a kladivá, otvor pre ceruzku / pero, pútko na zavesenie náradia.

Stanmore Bavlnené montérkové šortky
27,40 €

Pánske bavlnené montérkové šortky Stanmore sú oblečenie vhodné tak do práce, ako aj na prechádzky, prácu v záhrade alebo letné športy. Vyhotovené sú zo 100% bavlny a ich súčasťou sú viaceré multifunkčné vrecká.