10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Philips Sonicare 4300 HX6803/04

Philips Sonicare 4300 HX6803/04

166 hodnotenia
AKCIA: 90 dní záruka vrátenia peňazí (po registrácii, platí do 31. 12. 2024). VIAC TU.
Sonická elektrická kefka zaručí vynikajúce výsledky čistenia pre zdravé zuby bez povlaku. Philips Sonicare 4300 HX6803/04 vás upozorní na príliš silný tlak pri čistení zubov. Je bezpečný a šetrný pre citlivé zuby a ďasná, strojček a zubné náhrady. Odstráni o 7× viac zubného povlaku ako manuálna zubná kefka
62,90 €
Tovar od: MALL
62,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu
Iní predajci

Už zajtra na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis


Extra záruka

 • Na produkty kategórie starostlivosti o zuby a ďasná značky Philips je možné získať trojročnú záruku. Na rok záruky zadarmo navyše stačí do 3 mesiacov od nákupu produkt zaregistrovať na stránkach My Philips. Po dokončení registrácie dostanete e-mail obsahujúci číslo zmluvy o predĺženej záruke.
Extra záruka

Kľúčové vlastnosti Philips Sonicare 4300 HX6803/04 

 • Rozlúčte sa povlakom
 • Program Easy-start
 • Vysokofrekvenčné vibrácie
 • Stráži správny tlak
 • Indikátor výmeny hlavice
 • Časovač pre všetky časti úst
Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Technológia Philips Sonicare

Technológia Philips Sonicare kombinuje stieravé a pulzujúce pohyby kefkovej hlavice, ktorá ich za minútu vykoná až 62 000. Zubná pasta, ktorá sa týmto spôsobom v ústach napeňuje na mikrobublinky, odstraňuje zubný povlak nielen z povrchu zubov, ale aj z medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. V priebehu dvoch minút získate rovnaký účinok ako pri mesačnom čistení manuálnou kefkou. 

 Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Odstraňuje až 7× viac povlaku ako manuálna zubná kefka 

V porovnaní s tradičným čistením zubov manuálnou kefkou dokáže sonická elektrická zubná kefka odstrániť až 7× viac zubného povlaku, a to aj z tých najhoršie prístupných miest. Ten pocit perfektnej čistoty vo vašich ústach si zamilujete! Súčasťou balenia je kefková hlavica C2 Optimal Plaque Defence, ktorá je určená na efektívne odstraňovanie zubného povlaku. 

 Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense
Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Tlakový senzor

Príliš veľký tlak vyvíjaný kefkovou hlavicou na vaše zuby a ďasná môže spôsobovať celý rad zdravotných problémov a pritom vôbec nie je ľahké tú správnu mieru tlaku určiť. Elektrická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean je preto vybavená zabudovaným tlakovým senzorom, ktorý vás automaticky upozorní v okamihu, keď na zuby príliš tlačíte, a vedie vás tak lepšej čistiacej technike.

Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Časovače QuadPacer a Smartimer

Viete iste, že si zuby čistíte dostatočne dlho a každej časti vašej ústnej dutiny venujete rovnakú starostlivosť? Elektrická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean je vybavená dvoma časovačmi: časovač Smartimer stráži odporúčanú dĺžku čistenia zubov 2 minúty a časovač QuadPacer dáva v polminútových intervaloch znamenie krátkym rozvibrovaním rukoväte na čistenie ďalšej časti úst pre perfektnú rovnomernosť.

Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Pripomenutie výmeny BrushSync

Hlava a telo zubnej kefky spolu vďaka zabudovanému mikročipu dokážu komunikovať a synchronizovať sa. Prístroj automaticky rozozná, aký typ hlavice je práve nasadený, a vyberie za vás taký režim čistenia, ktorý sa pre ňu najlepšie hodí. Zároveň monitoruje frekvenciu jej používania a vedie vo viditeľnosti stav jej opotrebovania. Upozorní vás v okamihu, keď nastane čas hlavicu vymeniť za novú.

Vlastnosti

 • Odstráni až 7× viac povlaku ako manuálna zubná kefka
 • Program Easy-start pre postupné zvyšovanie čistiaceho výkonu
 • Prispieva k zníženiu výskytu zubného kazu
 • Pre každodenné kvalitné čistenie
 • Časovače QuadPacer a Smartimer
 • Pripomenutie pre výmenu hlavice
 • Technológia BrushSync synchronizuje múdre telo a múdru hlavicu kefky

Príslušenstvo

 • 1 hlavica W2 Optimal White
 • Nabíjačka

Technické parametre

Počet programov 1
Doba prevádzky 2 týždne
Farba svetlomodrá

Odkazy

Video