BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XS Max, zlatý, ARAPIPH65-MD0V
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XS Max v zlatej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone 6 / 6S Plus Red, MVPCV2202
13,51 € 11,50 €

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone 6 / 6S Plus Red, MVPCV2202 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pre iPhone XR, modrá, WIAPIPH61-BV03
8 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt BV Weaving Series pre iPhone XR v modrej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu. Naviac má miniatúrne otvory, ktoré odvedú teplo a vlhkosť od vášho telefónu. Samozrejmosťou sú výrezy na tlačidlá, porty a navyše so zosilnenými hranami okolo fotoaparátu.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pre iPhone XR, RUžOVá, WIAPIPH61-BV04
8 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt BV Weaving Series pre iPhone XR v RUžOVEJ farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu. Naviac má miniatúrne otvory, ktoré odvedú teplo a vlhkosť od vášho telefónu. Samozrejmosťou sú výrezy na tlačidlá, porty a navyše so zosilnenými hranami okolo fotoaparátu.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pre iPhone XS Max, modrá, WIAPIPH65-BV03
8 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt BV Weaving Series pre iPhone XS Max v modrej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu. Naviac má miniatúrne otvory, ktoré odvedú teplo a vlhkosť od vášho telefónu. Samozrejmosťou sú výrezy na tlačidlá, porty a navyše so zosilnenými hranami okolo fotoaparátu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone X/XS, modrý, ARAPIPH58-MD03
9,80 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt Baseus Shining Series pre iPhone X/XS, modrý, ARAPIPH58-MD03 je elegantný a zároveň plne funkčnou voľbou pre ochranu zadnej časti Vášho mobilného telefónu. Kryt je vyrobený z odolného termoplastického polyuretánu, má zosilnené hrany, ktoré chránia objektív.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XR, strieborný, ARAPIPH61-MD0S
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XR v striebornej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XR, zlatý, ARAPIPH61-MD0V
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XR v zlatej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XS Max, strieborný, ARAPIPH65-MD0S
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XS Max v striebornej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone X Black, MVPCV2105
13,51 € 12,30 €

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone X Black, MVPCV2105 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone X Red, MVPCV2205
13,51 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone X Red, MVPCV2205 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Black, MVPCV2106
13,51 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Black, MVPCV2106 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Red, MVPCV2206
13,51 € 7 €

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Red, MVPCV2206 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

Mujjo Full Leather Wallet Case pre iPhone X - sivý, MUJJO-CS-092-GY
52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné kožené peněženkové puzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pre iPhone X – sivý vyrobený z 1 kusu mäkčenej kože disponuje šikovným vreckom na 2 – 3 platobné karty. Obal poskytuje dobrú ochranu vášho zariadenia, ktorá je podporená japonským mikrovláknom všitým vo vnútornej časti.

SO SEVEN Hawai Case Tropical Yellow Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0020
12,13 € 3,50 €

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Hawai Case Tropical Yellow pro iPhone X a XS je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Motiv šťavnatého tropického ráje vám bude celoročně připomínat dovolenou.

Mujjo Full Leather Wallet Case pre iPhone X - žltohnedý, MUJJO-CS-092-TN
52,90 €

Luxusné kožené peněženkové puzdro. MUJJO Full Leather Wallet Case pre iPhone X – žltohnedé vyrobený z 1 kusu mäkčenej kože disponuje šikovným vreckom na 2 – 3 platobné karty. Obal poskytuje dobrú ochranu vášho zariadenia, ktorá je podporená japonským mikrovláknom všitým vo vnútornej časti.