Microsoft Xbox One S 500GB

Hodnotenie: 5 9 hodnotení Značka: Microsoft

Doprava zadarmo

Microsoft Xbox One S 500GB

Predstavujeme nový Xbox One S. Hrajte tie najlepšie hry, vrátane klasiky pre Xbox 360, na konzole o 40% menšej. Užite si bohatšie, živšie farby v hrách aj videách vďaka technológii High Dynamic Range. Streamujte 4K video zo služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujúcom rozlíšení 4K Ultra HD. Nakoniec si vyskúšajte viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý teraz ponúka úchyt so štruktúrovaným povrchom a pripojenie cez Bluetooth Celý popis

229
5 9
229 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 291,90 €, Ušetríte 62,90 € (21 %)
Cena s MALL kartou:
199 €
Viac info tu

Náš kód: 974311

Mesačne od:
22,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Spätná kompatibilita

Prichádza spätná kompatibilita Xbox One. Teraz môžete bez ďalších poplatkov hrať čoraz viac hier pre Xbox 360 aj na konzole Xbox One. S viac ako 100 titulmi chystanými na tohtoročnú jeseň a stovkami ďalších pridávaných každý mesiac, sa Xbox One stal najlepším miestom na hranie hier na konzole Xbox 360. Užite si množstvo najúžasnejších hier za celú dobu existencie platformy Xbox – exkluzívne na Xbox One. Digitálne tituly, ktoré vlastníte a ktoré sú obsiahnuté v katalógu spätne kompatibilných hier, sa automaticky zobrazia na Xbox One v sekcii „Pripravené na inštaláciu“. V prípade hier spúšťaných z disku, ktoré sú obsiahnuté v katalógu spätne kompatibilných hier, stačí vložiť disk a konzola si začne hru automaticky sťahovať na pevný disk. Po dokončení sťahovania hry je na hranie nutné nechať herný disk v mechanike konzoly.

BEZ POPLATKOV VŠETKO ZACHOVANÉ POKROČILÉ FUNKCIE HRAJTE S PRIATEĽMI DISK AJ DIGITÁLNE KÓPIA

Spätná kompatibilita Xbox One je k dispozícii bez ďalších poplatkov, nemusíte teda platiť za hry, ktoré už vlastníte.

Zachovajte si uložené pozície z hier, doplnky hier, herné úspechy a skóre hráča.

Užívajte si pokročilé funkcie konzoly Xbox One ako záznam z hry, snímky obrazovky alebo streamovanie na počítačoch s Windows 10.

Hrajte hry pre viacerých hráčoch s priateľmi bez ohľadu na to, akú konzolu používajú.

Spätná kompatibilita Xbox One funguje pre hry spúšťané z disku a digitálne hry.

*Program bude plne spustený na jeseň 2015

Kľúčové vlastnosti:

O 40 % menšia

Zahrajte si najširšiu ponuku hier na konzole, ktorá je o 40% menšia, a to vrátane klasických hier z Xboxu 360. Jej veľkosťou sa ale nenechajte oklamať: Xbox One S je doteraz najdokonalejšou verziou našej konzoly – obsahuje integrovaný napájací zdroj a úložisko s kapacitou 500GB.

Vysoký dynamický rozsah

V hrách, ako napríklad Gears of War 4 alebo Forza Horizon 3, zažijete jasnejšie a bohatšie farby. Vďaka väčšiemu kontrastnému pomeru medzi svetlými a tmavými plochami prináša technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) do hier skutočnú vizuálnu hĺbku.

4K Ultra HD

Štandard „Ultra HD“ (HD 4K) prináša vďaka štvornásobnému rozlíšeniu video s vysokým jasom a realistickým podaním. Zo služieb Netflix a Amazon Instant Video môžete streamovať obsah vo 4K alebo sledovať filmy z diskov Blu-rayTM v rozlíšení Ultra HD – a to všetko vďaka technológii vysokého dynamického rozsahu s ohromujúcou vernosťou obrazu.

IR Blaster

Nastavte konzolu Xbox One S tak, aby zapínala iné zariadenia – napríklad televíziu, audio/video prijímač alebo káblový či satelitný set-top box. Či chcete hrať hru alebo sa pozrieť na film, budete sa do toho vďaka integrovanej funkcii IR Blaster môcť pustiť rýchlejšie a zabudnúť na diaľkové ovládanie.

Bezdrôtový ovládač pre Xbox

Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox ponúkne vyšší komfort podporený elegantnejším a ergonomickejším dizajnom a navyše má aj dvojnásobný dosah. Vďaka protišmykovej povrchovej úprave budete vždy mieriť presne. A s technológiou Bluetooth® budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10.

Obsah balenia:

  • Konzola Xbox One S
  • 500GB pevný disk (interný)
  • Bezdrôtový ovládač pre Xbox s 3,5mm slúchadlovým konektorom
  • Kábel HDMI
  • Kábel pre napájanie zo zásuvky
  • 14 dňové skúšobné Zlaté členstvo služby Xbox Live

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly Xbox One
Značka Microsoft
Wi-Fi áno
Kapacita pevného disku 500 GB