Herné konzoly XBOX ONE

Microsoft Xbox One S 1TB (234-00012)
36x

Microsoft Xbox One S 1TB (234-00012)

301,90 €

Momentálne nedostupné

Predstavujeme nový Xbox One S. Hrajte tie najlepšie hry, vrátane klasiky pre Xbox 360, na konzolu o 40% menšie. Užite si bohatšie, živšie farby v hrách aj videách vďaka technológii High Dynamic Range. Streamujte 4K video zo služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujúcom rozlíšení 4K Ultra HD. Nakoniec si vyskúšajte viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý teraz ponúka úchyt so štruktúrovaným povrchom a pripojenie cez Bluetooth.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL

Herné konzoly XBOX ONE

Herné konzoly Xbox ONE sa tešia veľkej obľube pre svoj vysoký výkon, kompaktné rozmery a 4K rozlíšenie.

Aké sú najlepšie hry pre XBOX ONE?

Ktoré Xbox ONE hry sú najpopulárnejšie? Red Dead Redemption 2, Zaklínač 3: Divoký hon, Halo Wars 2, Forza Horizon 4, Gears 5 a rad ďalších.

Xbox One X vs. PlayStation 4 Pro

  • Ak ste nároční hráči, iste si kladiete otázku, ktorá z týchto ultimatívnych konzol je lepšia. Čo sa týka výkonu, v ničom si nezaostávajú a od oboch môžete čakať skvelý výkon, 4K a nové technológie. Zásadný rozdiel teda bude hlavne v ovládaní, exkluzívnych hrách a online službách.

V ovládaní pocítite rozdiel vďaka ovládačom, ktoré sú koncipované trochu inak. Bude teda záležať na tom, ako sa vám drží DualShock 4, ktorý sa dodáva k PlayStationu, a ako pohodlný je vám Wireless Controlled od Xboxu.

Takmer všetky zásadné AAA hry sú na Xbox a PlayStation. Samostatnou skupinou sú ale exkluzívne hry pre jednu, či druhú konzolu. Napríklad všetky hry Halo sú iba na Xbox, takže ak ste fanúšik, budete sa musieť skrátka spoľahnúť na Xbox. Exkluzívnymi hrami na PlayStation sú napríklad Days Gone či Last Of Us Part II.

Podstatné sú tiež online služby, ktoré konzola ponúka. Kým Xbox vsádza na Xbox Game Pass či Xbox Live, v PlayStatione sa spoliehate na PlayStation Network a PlayStation Plus. Pokiaľ chcete tie isté hry z konzoly hrať aj na počítači s Windows 10, poobzerajte sa po Xboxe, ktorý túto technológiu ponúka pomocou Play Anywhere.