Kenko 67mm CP-L polarizačný filter RealPro ASC

Kenko 67mm CP-L polarizačný filter RealPro ASC

Polarizačný filter RealPro znižuje nežiadúce odrazy z nekovových predmetov (vodná hladina, sklo atď.), Zvyšuje sýtosť farieb a ich vzájomný kontrast. Umožňuje napríklad zvýšiť sýtosť oblohy s cieľom zdôrazniť prítomnosť bielych mrakov, aj keď svetelné podmienky nie sú v daný moment ideálne. Je to jeden zo základných nástrojov na robenie jedinečných a originálnych fotografií. Celý popis
51,60 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 843350

Popis

Polarizačný filter RealPro znižuje nežiadúce odrazy z nekovových predmetov (vodná hladina, sklo atď.), Zvyšuje sýtosť farieb a ich vzájomný kontrast. Umožňuje napríklad zvýšiť sýtosť oblohy s cieľom zdôrazniť prítomnosť bielych mrakov, aj keď svetelné podmienky nie sú v daný moment ideálne. Je to jeden zo základných nástrojov na robenie jedinečných a originálnych fotografií.

CP-L filtr kenko

Filter zostáva čistý po dlhú dobu používania vďaka ASC povrchovej úprave filtra. ASC (Anti-Stain Coating) je nová technológia povrchovej úpravy filtra, vďaka ktorej vlhkosť a kvapky vody skĺznu z filtra a zanechávajú ho čistý. Rovnako tak prach a ďalšie nečistoty sa na hladký povrch filtra nelepia tak silno, takže zotretie je dielom okamihu. Celý proces údržby filtra je vďaka ASC vrstve uľahčený a skrátený na minimum.

Antireflexná technológia Kenko Multi Coating (viacúčelová povrchová úprava) zaisťuje maximálnu priepustnosť svetla a minimalizuje rušivé odlesky a tiene spôsobené odlrazmi svetla.

Ultra tenká objímka filtra zabraňuje vinetácii u širokouhlých objektívov a zaručuje fotenie bez svetelných strát. Na objímke je z vonkajšej strany ryhovanie proti skĺznutiu pri upevňovaní, či odnímaní filtra. Celá objímka je potiahnutá vrstvou čierneho saténového hliníka, ktorý jednak znižuje akékoľvek nežiaduce vnútorné odrazy a navyše zvyšuje trenie medzi prstami a objímkou, čím uľahčuje manipuláciu s filtrom. Aby nedochádzalo k úniku svetla mimo okraj filtračného skla, je vonkajšia hrana skla opatrená špeciálnym čiernym atramentom. Filter je dodávaný v UV ochrannom puzdre.

Filtre radu RealPro sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality firmy Kenko a je na nich poznať mnohoročnú skúsenosť pri výrobe fotografických filtrov. Séria RealPro si kladie za cieľ uspokojiť požiadavky predovšetkým pokročilých hobby fotografov, ale ich kvality ocenia aj profesionáli.