SAMSUNG Gear Fit2 Pro, červený

Hodnotenie: 4 1 hodnotení Značka: SAMSUNG Náš kód: 1074780

SAMSUNG Gear Fit2 Pro, červený

Okrem nových funkcií sledovanie plaveckých temp a tepovej frekvencie sa môže nový Gear Fit2 Pro pochváliť pokročilým vstavaným sledovaním trasy pomocou GPS, ktoré váš beh alebo jazdu zaznamená s veľkou presnosťou. Celý popis

199
4 1
229,99 € Vrátane RP a DPH
199 €
-13%

Náš kód: 1074780

Popis

Popis produktu

Gear Fit2 Pro: Pokročilý fitness náramok s GPS

Okrem nových funkcií sledovanie plaveckých temp a tepovej frekvencie sa môže nový Gear Fit2 Pro pochváliť pokročilým vstavaným sledovaním trasy pomocou GPS, ktoré váš beh alebo jazdu zaznamená s veľkou presnosťou. 1,5-palcový zakrivený Super AMOLED displej hodiniek Gear Fit2 Pro s farebnou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením uľahčuje čítanie aktuálnych informácií a oznámení v reálnom čase. Úplne nový spoľahlivý a ergonomický náramok je ľahký a pri všetkých činnostiach pohodlný. Dodáva sa v čiernej a čiernočervenej farbe a jeho univerzálny dizajn z neho robí aj štýlový doplnok.

Špičková odolnosť proti vode a plavecké funkcie:

 • Ideálny spoločník na plávanie – od plaveckého tréningu s meraním času až po hranie v bazéne – tieto zariadenia sú certifikované ako vodeodolné až do tlaku 5 atm.
 • Gear Fit2 Pro teraz obsahujú najnovšiu aplikáciu pre plavecký tréning Speedo On od firmy Speedo, takže vám umožňujú ľahko sledovať hlavné merané hodnoty, ako je počet preplavaných bazénov, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé ďalšie.

Špičkové monitorovanie tepovej frekvencie:

Gear Fit2 ponúkajú zvýšenú presnosť a podporuje pokročilé monitorovanie tepovej frekvencie v reálnom čase. Pomáha priebežne monitorovať vašu srdcovú činnosť – či už počas bezstarostného spánku alebo pri náročnom cyklistickom tréningu.Prémiové partnerstvá:

Svoje každodenné aktivity môžete doplniť a obohatiť tiež vďaka partnerstvu so spoločnosťami Under Armour a Spotify. Gear Fit2 Pro spolupracuje s fitness aplikáciami spoločnosti Under Armour vrátane aplikácií Under Armour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® a Endomondo™, určených na sledovanie fyzickej aktivity, a ponúkajú tiež funkcie týkajúce sa výživy, spánku a kondície – tieto funkcie tak svojim užívateľom ponúkajú ucelený prehľad o ich zdraví a fyzickom stave. Aplikácia Spotify s podporou off-line režimu vám umožňuje počúvať hudbu on-line i off-line, a to dokonca aj keď pri sebe práve nemáte inteligentný telefón, takže si svoje obľúbené skladby môžete vychutnať skutočne kdekoľvek.

Automatické rozpoznanie fyzickej aktivity:

Funkcia pre automatické rozpoznanie fyzickej aktivity, ktorú náramky podporujú, načúva pohybom vášho tela a dokáže rozpoznať nasledujúce typy fyzickej aktivity: chôdza, beh, jazda na bicykli a dynamické aktivity zahŕňajúce rôzne činnosti od tanca až po basketbal.

Osobná motivácia:

Môžete si nastaviť svoj vlastný wellness plán s cieľmi a upozorneniami podľa vlastného výberu.


Technické špecifikácie

 • Displej: 1,5 palcový zakrivený Super AMOLED; 216 × 432, 310 ppi; Corning® Gorilla® Glass 3
 • Aplikačný procesor: Dvojjadrový 1.0 GHz
 • OS: Tizen
 • Veľkosť: 25,0 (š) × 51,3 (v) mm; 34 g (veľký), 33 g (malý)
 • Remienok: Dlhší (veľkosť zápästia: 158~205 mm)
 • Pamäť: 4 GB interná pamäť, 512 MB RAM
 • Konektivita: Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b / g / n, GPS / GLONASS / Beidou
 • Senzor: Akcelerometer, gyroskop, barometer, tepová frekvencia
 • Batéria: 200 mAh
 • Nabíjanie: Typ Pogo
 • Odolnosť: Odolnosť voči vode do tlaku 5 atm; MIL STD 810G
 • Kompatibilita: Samsung Galaxy: Android 4.3 alebo novší; Iný Android: Android 4.4 alebo novší; iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 alebo novší

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

GPS áno
Budík áno
Zobrazenie času Digitálne
Meranie kvality spánku áno
Veľkosť Univerzálne
Farba červená