10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 1029230

De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK

De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK

Pákový kávovar De'Longhi EC 685 BK v elegantnom čiernom dizajne. Ochutnajte výborné espresso alebo lungo, veľkosť kávy si nastavte podľa chuti. Pokiaľ máte radi mliečne kávy, tak si zamilujete nastaviteľnú trysku na paru. Zaistí vám perfektné našľahanie mlieka, a tým aj dokonalý mliečny nápoj. Nádobka na vodu má kapacitu 1 liter. Celý popis
164,90 €
Tovar od: MALL
164,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Iní predajci

Už zajtra na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Kľúčové vlastnosti DeLonghi EC 685 BK

 • Parná tryska pre penenie mlieka
 • Osobné nastavenie kávy
 • Tlak čerpadla 15 barov
 • Príprava 2 káv súčasne
 • Jednoduchá údržba kávovaru
 • Použitie vysokých šálok
 DeLonghi EC 685 BK

 DeLonghi EC 685 BK

Pripravte si kávu s ideálnou teplotou

Pre dosiahnutie plnej arómy je dôležitá správna teplota vody, preto je kávovar vybavený systémom Termoblok. Vysoko presné elektronické ovládanie umožňuje nastaviť jednu z troch úrovní teploty vody a tým pripraviť ideálnu teplotu podávanej kávy. Dva samostatné termostaty na reguláciu teploty vody a pary zaistia rýchle nahriatie celého systému.

DeLonghi EC 685 BK

Espresso s perfektnou cremou

Ovládanie kávovaru je ľahké, otočte gombíkom alebo stlačte tlačidlo a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj. Balenie obsahuje sitká na prípravu jednej alebo dvoch šálok kávy, vďaka tomu zvládnete pripraviť 2 espressá súčasne bez toho, aby to akokoľvek ovplyvnilo kvalitu a chuť. Sitká majú dvojitú stenu, ktorá zaručuje bohatú arómu a orieškovú cremu. K dispozícii je tiež sitko vhodné pre pody E.S.E. Tlak 15 barov zaistí optimálnu extrakciu kávy.

DeLonghi EC 685 BK

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Kto si rád pochutí na krémovom cappuccine môže si pripraviť mliečnu penu pomocou tzv. Cappuccino systému. Trysku na penenie mlieka je možné prepnúť do dvoch polôh, podľa toho aký mliečny nápoj si vyberiete, či už jemné caffé latte alebo intenzívny flat white. Materiál trysky je z nerezovej ocele pre komfort a jednoduchú údržbu.


 DeLonghi EC 685 BK

Prispôsobte si svoj nápoj

Vďaka funkcii Moja káva si nastavíte veľkosť vášho obľúbeného nápoja a budete sa môcť zakaždým radovať z presne takej chuti kávy, akú máte radi. Bez ohľadu na to, či preferujete klasické espresso alebo väčšiu šálku kávy, vlastné nastavenie nápoja nebolo nikdy jednoduchšie.

DeLonghi EC 685 BK

Extra funkcie kávovaru

Nastaviteľná výška odkvapkávacej tácky umožňuje používanie rôzne vysokých šálok, dokonca až 12 cm. Môžete pripraviť kávu do elegantných pohárov na latte macchiato alebo do svojho obľúbeného hrnčeka. Ideálna teplota podávanej kávy je garantovaná, nielen vďaka možnosti nastaviť jednu z troch úrovní teploty kávy, ale aj vďaka odkladacej ploche pre nahrievanie šálok. Objem nádržky na vodu je 1,1 l.

DeLonghi EC 685 BK

Komfort a jednoduché používanie

Pre maximálny komfort a radosť z každodenného používania kávovaru sú všetky diely ľahko prístupné. Nádržku na vodu jednoducho vyberiete a naplníte, odkvapkávaciu tácku vyprázdnite bez väčšieho úsilia. Diely je možné umývať v umývačke riadu. Funkcia automatického vypnutia vám umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, aj keď na to sami zabudnete. Kávovar umožňuje vložiť vodný filter alebo Softballs na zmäkčenie vody pre dlhoročnú a efektívnu prevádzku.

DeLonghi EC 685 BK

Dizajn a prevedenie z nerezovej ocele

Povrch kávovaru je z nerezovej ocele. Či už si vyberiete akúkoľvek farbu, kávovar sa stane ozdobou vašej kuchyne. Pri každodennom používaní oceníte špeciálne upravený povrch portafiltra pre pohodlnú manipuláciu. Stálosť materiálov, z ktorých je vyrobený, navyše zaistí jeho spoľahlivé fungovanie po mnoho rokov.


Vlastnosti

 • Nádobka na vodu má kapacitu 1 liter.
 • Kávovar je vhodný na mletú aj porciovanú kávu (tzv. E.S.E. pody). To vďaka 3 sitkám, ktoré sú v balení (na porciovanú kávu, na 1 porciu mletej kávy, na 2 porcie mletej kávy).
 • Sitká na mletú kávu sú rozložiteľné a tým pádom sa ľahko vyčistia. Už nikdy sa vám nestane, že by sa sitko upchalo.
 • Špeciálne dvojité sitká vám navyše zaistia perfektné premiešanie kávy a tým zaistia hustú a bohatú penu na espresse.
 • Flow-stop funkcia na nastavenie veľkosti kávy a jej uloženie do pamäte kávovaru.
 • Pre ECO prevádzku má kávovar automatické vypnutie, ktoré vám ušetrí veľa energie.
 • 2 oddelené termostaty kontrolujú teplotu vody a pary.

Dodávané príslušenstvo

 • Páka
 • Sitko na jednu šálku
 • Sitko na dve šálky
 • Odmerka na mletú kávu
 • Sitko ESE Pod

Technické parametre

Príkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlynčeka Nie
Objem nádrže na vodu 1,2 l
Displej Nie
Parná tryska Áno
Nádoba na mlieko Nie
Funkcia horúca voda Áno
Funkcia odvápňovanie
Výška 30,5 cm
Šírka 14,9 cm
Hĺbka 33 cm
Hmotnosť 4,2 kg
Farba Čierna

Odkazy