De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB

Vystavené 1x
K prezretiu na predajniach:
 • common.showroom_SKO3

De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB

Plne automatický kávovar na mletú a zrnkovú kávu s parnou tryskou. De Longhi ETAM 29.660.SB pripraví lahodné Caffelatte, Latte Macchiato alebo Espresso macchiatto presne podľa vašich predstáv. Nadýchaná hustá pena s vláčnou chuťou zaisťuje patentovaný LatteCrema Systém. Kávovar zvládne pripraviť aj čaj vďaka tryske na horúcu vodu. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
512,40 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 721120

Popis

Kľúčové vlastnosti De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB 

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia 
 • Automatický systém napeňovania mlieka
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy 
 • LCD displej s dotykovými tlačidlami
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov
Kávovar De'Longhi Autentica ETAM 29.660.SB

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Vždy čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Moderný systém ohrevu vody „Termoblok“

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom „Termoblok“ s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.


DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Intuitívne ovládanie vďaka LCD displeju

Intuitívny LCD displej a menu v slovenskom jazyku zaručujú pohodlné používanie a jednoduchú obsluhu kávovaru. Vďaka tlačidlám priamej voľby postačuje jemné stlačenie k tomu, aby ste pripravili svoj obľúbený nápoj počas okamihu. Prehľadné informácie zobrazované na displeji vás prevedú všetkými krokmi údržby kávovaru.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa vybavená funkciou – automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jediným stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné upraviť veľkosť kávy, intenzitu, pomer kávy a mlieka, požadovanú teplotu a následne uložiť do pamäti kávovaru.


DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška dávkovača, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, kávovar disponuje praktickou funkciou nahrievania šálok.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožňuje šetriť energiu a starostlivosť o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí zvoleného intervalu sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu.


.

Vlastnosti

 • Kávovar na mletú aj zrnkovú kávu
 • LatteCrema System pre hustú krémovú penu o ideálnej teplote
 • Doppio+ funkcia pre pôžitok z viac než dvojitého espressa s extra arómou
 • Tlačidlo LONG Coffee pre milovníkov americkej kávy
 • Vyberateľná nádoba na mlieko s automatickým čistiacim systémom
 • Dotykový panel s displejom
 • Tryska na horúcu vodu – s kávovarom De Longhi ETAM 29.660.SB pohodlne a rýchlo pripravíte tiež čaj
 • Vstavaný mlynček na kávu s 13 stupňami mletia – nastavte silu kávy presne podľa svojho gusta
 • Nastaviteľná výška trysky na výdaj kávy – pojme šálky do výšky 14 cm
 • Automatické zapnutie a vypnutie, ktoré možno ľubovoľne naprogramovať
 • Funkcia nahrievania šálok – váš nápoj vydrží dlhšie teplý
 • Príprava dvoch šálok naraz
 • Funkcia odvápňovanie

Technické parametre

Príkon 1450 W.
Tlak 15 bar
Typ mlynčeka Áno
Objem nádrže na vodu 1,4 l
Displej Áno
Parná tryska Áno
Nádoba na mlieko Áno
Funkcia horúca voda Áno
Funkcia odvápňovanie Áno
Výška 34 cm
Šírka 19,5 cm
Hĺbka 48 cm
Hmotnosť 9,1 kg
Farba Čierna/strieborná

Odkazy