10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 31240466

De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B

De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B

Plnoautomatický kávovar s LatteCrema Hot systémom pre lahodné mliečne nápoje. Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B ponúka automatické čistenie mliečnej karafy, ktorú je možné po použití vložiť do chladničky, intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami a 4 čiernobiele tlačidlá na prípravu zvoleného nápoja jedným stlačením. Celý popis
378,99 €
Tovar od: MALL
378,99 €
Iní predajci

16.4.2024 na vašej adrese

Popis

Kľúčové vlastnosti Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia 
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy 
 • Dotykové tlačidlá pre voľbu nápoja
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Automatický systém penenia mlieka
 • Tlak čerpadla 15 barov
 Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B
 Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Vždy čerstvo namletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom na získanie tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De'Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú úplne presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú aj profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimum množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo pomletej kávy.

Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Moderný systém ohrevu vody Termoblok

Na dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De'Longhi vybavené systémom Termoblok. Vysoko presné elektronické ovládanie zaisťuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke. Výhodou systému je tiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

 Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Vyberateľná sparovacia jednotka

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. sparovacia jednotka, ktorá dávkuje a utláča čerstvo namletú kávu tak, ako by to robil profesionálny barista. Patentovaná naparovacia jednotka De'Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa druhu zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné ju aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

 Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. LatteCrema systém si poradí aj s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenie mliečneho systému je karafa vybavená funkciou automatického čistenia, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonale čistá.

 Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Objavte intuitívny ovládací panel s farebnými tlačidlami na priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné nastaviť veľkosť a intenzitu kávy. Vďaka funkcii „My Latte“ si navyše môžete prispôsobiť váš obľúbený mliečny nápoj podľa ľubovôle a následne uložiť do pamäte prístroja. V nastavení je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody na prípravu nápoja.

Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Užite si ďalšie extra funkcie kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéra, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressá súčasne pre úsporu času. V kávovare je tiež možné použiť vopred namletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievanie šálok.

Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí prístroja počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znova prepláchne a zbaví kávových usadenín. Kávovar sám ohlási nutnosť odvápnenia a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Časti kávovaru je tiež možné umývať v umývačke riadu.

Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, aj keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden zo štyroch dostupných intervalov, po ktorých uplynutí sa prístroj automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa báť ani o čistotu prístroja, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky prepláchne.

Bosch SMV45EX00E panel

Vlastnosti

 • Automatický kávovar
 • LatteCrema Hot systém pre lahodné mliečne nápoje
 • Automatické čistenie mliečnej karafy, ktorú je po použití možné vložiť do chladničky
 • Intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami pre jednoduché ovládanie prístroja
 • 4 čiernobiele tlačidlá na prípravu zvoleného nápoja jedným stlačením
 • Nastavenie nápoja podľa vašich predstáv – silná, stredná alebo jemná aróma; horúca, stredná alebo nízka teplota kávy
 • Kávovar je možné použiť so zrnkovou aj predmletou kávou
 • Možnosť prípravy dvoch šálok kávy naraz alebo dvojitého espressa
 • Zabudovaný tichý mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Odkvapkávacia tácka sa nepoškriabe vďaka špeciálnej mriežke, ktorú je možné umývať v umývačke riadu
 • Vyberateľná sparovacia jednotka pre jednoduché čistenie a údržbu
 • 250g zásobník na kávové zrná

Technické parametre

Príkon 1450 W
Tlak 16 bar
Typ mlynčeka Áno
Objem nádrže na vodu 1,8 l
Displej Áno
Parná tryska Áno
Nádoba na mlieko Áno
Funkcia horúca voda Áno
Funkcia odvápňovanie Áno
Výška 36 cm
Šírka 24 cm
Hĺbka 44 cm
Hmotnosť 9,6 kg
Farba Čierna

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.