Gosund vypínač WIFI SW3 10A

Gosund vypínač WIFI SW3 10A

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chytrý prepínač ovládaný hlasom, ktorý je možné ovládať telefónom cez WiFi alebo pomocou hlasových asistentov. Switch je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Gosund Smart Switch je vybavený svetelnou kontrolkou, ktorá upozorňuje na zvolený režim. Pri nečinnosti zariadenie zhasne. Celý popis
8,49 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Datram Praha

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7263945

Popis

Chytrý prepínač ovládaný hlasom, ktorý je možné ovládať telefónom cez WiFi alebo pomocou hlasových asistentov. Switch je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT. Gosund Smart Switch je vybavený svetelnou kontrolkou, ktorá upozorňuje na zvolený režim. Pri nečinnosti zariadenie zhasne.

VSTUP: 100–240 V VÝSTUP: 10 A WiFi: IEEE 802.11 b / g / n – 2,4 GHz

Switch vám umožní kontrolovať spotrebu energie vašich zariadení, zapínať a vypínať elektrické spotrebiče na diaľku prostrednictvom chytrého telefónu, naplánovať jeho spustenie v rôznych časoch alebo nastaviť automatické zapínanie a vypínanie v určitú dobu. Disponuje tiež možnosťou nastavenia skupín. Môžete tak ovládať viac chytrých zariadení naraz. Tieto funkcie je možné nastaviť v bezplatnej aplikácii Gosund. Je kompatibilný s iOS 8.0 a Android 4.4 a vyššími operačnými systémami.

Odolné materiály ochránia vaše spotrebiče Gosund Smart Switch SW3 je vyrobený z prvotriednych prémiových materiálov. Ochráni tak vašu domácnosť pred ohňom i preťažením. Zásuvka je vybavená tlačidlom on/off, ktoré môžete použiť tiež pre obnovenie továrenskéhoho nastavenia zásuvky.