Nikon FTZ Mount adapter

Značka: Nikon Náš kód: 1271094

Doprava zadarmo

Nikon FTZ Mount adapter

Adaptér bajonetu FTZ umožňuje pripojiť objektívy s bajonetom Nikon F na fotoaparáty s bajonetom Nikon Z Celý popis

289
289 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
259 €
Viac info tu

Náš kód: 1271094

Mesačne od:
28,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Nikon ftz

S adaptérom bajonetu FTZ využijete výhod objektívov s bajonetom Nikon F naozaj naplno – či už fotoaparátom Nikon Z snímate statické snímky alebo videá. Nedochádza k žiadnemu zhoršeniu kvality obrazu. S objektívy NIKKOR bez redukcie vibrácií (VR) tiež objavíte nové úrovne ostrosti.

U stoviek objektívov s bajonetom Nikon F je k dispozícii možnosť fotografovať s automatickou expozíciou. Objektívy s bajonetom Nikon F a so zaostrovacím motorom si navyše zachovávajú plné schopnosti automatického zaostrovania.

Redukcia vibrácií u objektívu s bajonetom Nikon F má pri použití s fotoaparátom Nikon Z ešte lepšie parametre. U objektívu s bajonetom Nikon F a redukciou vibrácií sa vstavaná detekcia pohybu objektívu do strán a hore/dole doplní ešte o snímanie bočného náklonu (vo fotoaparáte). U objektívu s bajonetom Nikon F bez redukcie vibrácií sa o redukciu pohybu do strán a hore/dole aj o redukcii bočného náklonu stará fotoaparát.

Plynulosť a bezproblémovosť sa netýka len ovládania. Adaptér bajonetu Nikon F má lakovanie imitujúce štruktúru kože – prechod medzi adaptérom a objektívom s bajonetom Nikon F je tak úplne prirodzený. Všetko tak dokonale ladí aj s fotoaparátom Nikon Z.

Adaptér je odolný proti prachu a kvapkajúcej vode. Pripojenie objektívu a fotoaparátu – rovnako ako tlačidlá a páčky – chráni gumové tesnenie. A odolný a ľahký tubus adaptéra z horčíkovej zliatiny znamená, že ho môžete mať pri sebe na všetkých vašich cestách. Dokonalú rovnováhu fotoaparátu Nikon Z opatreného objektívom s bajonetom Nikon F potom zabezpečí veľký statívový závit.

Obsah balenia:

  • adaptér
  • predná a zadná krytka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ doplnok
Počet kusov v balení 1 ks
Farba čierna