CONCEPT GE2005

CONCEPT GE2005

Akcia
Kontaktný panini gril Concept GE2005 s možnosťou BBQ grilovania na roztvorených doskách. Praktický regulátor teploty, jednoduchá manipulácia a ľahká údržba. Príkon 1500 W umožní rýchle nahriatie grilu a umožní perfektné prepečenie i hrubších steakov. Súčasťou grilu je aj nádobka na odkvapkávajúcu šťavu a tuk. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
38,90 €
Vrátane RP a DPH
25,89 €
-33%
Platí do 23.12.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 1060558

Popis

concept smoothie sm338x

vlastnosti

 1. Možnosť BBQ grilovania na roztvorených doskách
 2. Praktický regulátor teploty
 3. Jednoduchá manipulácia
 4. Jednoduchá údržba

Všestranný pomocník

Chcete si dopriať šťavnaté steaky, chrumkavú zeleninu, panini, kedykoľvek si spomeniete? Nemusíte čakať na ideálne letné počasie. Na všetky tieto dobroty Vám bude stačiť jeden jediný prístroj.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

BBQ Gril

Oproti klasickým kontaktným grilom je vybavený funkciou BBQ. Gril môžete používať otvorený a grilovať tak na oboch platniach zároveň. Na jednej platni zeleninu, na druhej šťavnaté mäso. Na svoje si prídu chuťové bunky vegetariána aj mäsožrúta. Na hladkých doskách si pripravíte pravé anglické raňajky s voňavou chrumkavou slaninkou a čerstvo upečenou bylinkovou bagetou alebo zemiakové placky s hubami alebo údeným mäsom, zeleninové placky alebo syr, ktorý sa Vám neprilepí.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Kontaktný gril

Steaky na jednotku. Staňte sa majstrom v grilovaní. Hovädzie, bravčové, kuracie, morčacie, rybie – na čo máte chuť? Pripravte si mäsko presne tak, ako ho máte radi. Špeciálne upravená plocha grilovacích dosiek odvedie prebytočný tuk a šťavu do zbernej nádobky a pripravované mäso tak bude skutočne grilované, nie dusené. Zamilovali ste sa do talianskych panini? Aj tie si môžete pripraviť vďaka pohyblivej hornej platni, ktorá sa voľne položí na vložené potraviny.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Praktický vo všetkých smeroch

Príkon 1500 W umožní rýchle nahriatie grilu a umožní perfektné prepečenie i hrubších steakov. Pomocou regulátora teploty si nastavíte vhodnú teplotu na prípravu rôznych druhov zeleniny, mäsa, ovocia a pod. Vaše steaky už nikdy nebudú príliš alebo málo prepečené. Kvalitné nepriľnavé liatinové platne zaistia Vášmu grilu dlhú životnosť. Môžete si pochutnávať na grilovaných dobrotách v každom ročnom období, pretože gril môžete používať doma aj vonku. Pri použití v domácnosti odporúčame gril postaviť pod odsávač. Údržba grilu je úplne jednoduchá. Grilovacie dosky stačí utrieť papierovou utierkou a Váš gril bude zase ako zo škatuľky.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

technické parametre

 • Kvalitné nepriľnavé dosky potiahnuté teflónom
 • Rozmery dosiek: 278 × 170 mm
 • BBQ – možnosť grilovať na oboch platniach zároveň
 • Nádobka na odkvapkávajúcu šťavu a tuk
 • Tepelne izolované držadlá s nekĺzavým povrchom
 • Regulátor teploty
 • Jednoduché čistenie
 • Možnosť servírovania priamo na grilovacích doskách
 • Farba: nerez + čierna
 • Príkon: 1500 W
 • Napätie: 220 – 240 V