FIBARO bateriový sanzor 2 na okna a dveře, Z-Wave Plus, čierna (FIB-FGDW-002-3)

FIBARO bateriový sanzor 2 na okna a dveře, Z-Wave Plus, čierna (FIB-FGDW-002-3)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Batériový senzor Fibaro 2 pre okná a dvere. Otvorenie okna/dverí sa rozpozná oddialením telesa snímača a magnetu. Napájanie z batérie. Zabudované meranie teploty. Detekuje neoprávnenú manipuláciu so snímačom, keď je kryt snímača odstránený alebo otvorený. Jednoduchá inštalácia. Celý popis
50,35 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100058380079

Popis

FIBARO Snímač okien a dverí 2

Užitočný pomocník, ktorý vám spríjemní život rôznymi drobnosťami. Toto je snímač okien a dverí FIBARO 2. Minimalistický dizajn a napájanie na batérie. Vďaka nemu môžete hravo zistiť, kde sú otvorené dvere, merať teplotu, spúšťať pripravené scény a ovládať ďalšie zariadenia.

Viac ako len snímač otvorenia

  • Magnetický kontakt rozpozná, či sú dvere alebo okno zatvorené alebo otvorené. Ak je okno otvorené, vypne sa vykurovanie alebo klimatizácia. Po vstupe do miestnosti sa automaticky zapne osvetlenie. Keď nie ste doma, snímače strážia váš majetok.
  • Zabudovaný teplotný snímač zabezpečuje efektívne ovládanie vykurovania alebo klimatizácie. Informácie o teplote získate pohodlne prostredníctvom upozornení do svojho inteligentného zariadenia.
  • Senzor FIBARO je skvelým pomocníkom, ktorý zabezpečí ochranu a bezpečnosť vášho domova. O každom neplánovanom vstupe do telefónu budete okamžite informovaní. Senzor obsahuje aj ochranu proti neoprávnenej manipulácii.
  • Pripojte k modulu bežný spínač a spustite jednu z nastavených scén. Potom môžete ovládať niekoľko zariadení naraz stlačením rôzneho počtu tlačidiel. Môžete napríklad vypnúť všetko, čo nepotrebujete, a spustiť alarm pri odchode z domu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tak sofistikované a takmer neviditeľné

Taký malý a sofistikovaný. Magnetický senzor FIBARO má najmenšie rozmery na trhu a vyniká svojím dizajnom. Vďaka tomu je na dverách alebo oknách takmer nerozpoznateľný. Vyberte ho z krabice, aktivujte ho a prilepte na miesto. Vďaka nízkej spotrebe energie vydrží na batériu pracovať dva roky a na jej vybitie sa sám vopred upozorní. Vyberte si zo siedmich farieb tú, ktorá najlepšie zodpovedá štýlu vášho interiéru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Kľúčové vlastnosti

Batériový senzor Fibaro 2 pre okná a dvere. Otvorenie okna/dverí sa rozpozná oddialením telesa snímača a magnetu. Napájanie z batérie. Zabudované meranie teploty. Detekuje vniknutie do snímača, keď sa odstráni kryt snímača alebo sa snímač otvorí. Jednoduchá inštalácia. Vizuálna indikácia stavu zariadenia pomocou LED.