Kenko 10x30 VC Smart s optickou stabilizáciou

Značka: Kenko Náš kód: 1254054

Doprava zadarmoVýpredaj

Kenko 10x30 VC Smart s optickou stabilizáciou

Kenko VC Smart 10×30 je ľahký a extrémne kompaktný ďalekohľad s výkonnou optickou stabilizáciou. To robí tento ďalekohľad skvelým pre rozsiahlu škálu situácií: cestovanie, sledovanie športových aktivít, koncertov a sledovanie nočnej oblohy plnej hviezd či pozorovanie prírody. Celý popis

488.7
488,70 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 497,72 €, Ušetríte 9,02 € (1 %)
Cena s MALL kartou:
458,70 €
Viac info tu

Náš kód: 1254054

Popis

Popis produktu

Kenko VC Smart 10×30 je ľahký a extrémne kompaktný ďalekohľad s výkonnou optickou stabilizáciou. To robí tento ďalekohľad skvelým pre rozsiahlu škálu situácií: cestovanie, sledovanie športových aktivít, koncertov a sledovanie nočnej oblohy plnej hviezd či pozorovanie prírody.

  • 10× zväčšenie
  • 30mm vstupne šošovky
  • Optická stabilizácia obrazu

Šošovky objektívu sú potiahnuté mnohonásobnou povrchovou vrstvou pre čo najmenšiu stratu svetla. Zároveň bráni škodlivým UV lúčom dostať sa k vašim očiam. Jasný obraz zaistí aj hranoly potiahnuté antireflexným povlakom.

Nebaví vás nosiť so sebou statív? Teraz už nemusíte. Chytrý a výkonný systém stabilizácie je zabudovaný priamo do ďalekohľadu. Tento optický systém na kontrolu vibrácií je navrhnutý tak, aby poskytoval pevné a stabilné sledovanie aj pri vysokom priblížení.

Túto nesmiernu výhodu má na starosti dvojosí kardanový mechanizmus riadený motorom. Ten vykonáva optickú kontrolu a stabilizuje obraz. Motor ovláda pohyby jednotiek optického hranola a kardanový mechanizmus kompenzuje aj najmenšie otrasy s korekciou ± 3°. Žiadne ťažké statívy, iba stabilný obraz.

Telo ľahkého kompaktného ďalekohľadu je navrhnuté tak, aby udržiavalo optické prvky skvele izolované od vonkajšieho prostredia a nečistôt. Vyrobené je z plastu vystuženého sklenenými vláknami. Tento materiál zaisťuje extrémnu odolnosť a dlhú životnosť. Vonkajší obal je pokrytý špeciálnym elastomerom pre ľahký a bezpečný úchop.

Nielenže využíva štrnásťnásobné priblíženie, navyše sa ostrenie veľmi jednoducho ovláda. Ľahko a okamžite ďalekohľad nastavíte pre požadované pozorovanie. Ďalekohľad ponúka možnosť prispôsobenia očníc o 14 mm, čo umožní jednoduché pozorovanie aj v okuliaroch.

Stabilizácia obrazu je napájaná batériou lithium CR2. Tá s prehľadom zvládne 12 hodín nepretržitého používania.

Rozmery a hmotnosť
  • 147 × 51 × 124 mm
  • 515 g

Obsah balenia:

  • Ďalekohlad
  • Obal
  • Popruh

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zväčšenie 10 ×
Priemer objektívu 30 mm
Priemer výstupnej pupily 3 mm
Skutočné zorné pole 5.2 Stupeň
Šírka zorného poľa ( v 1000m) 90.8 m
Predsunutie výstupnej pupily 14 mm
Najkratšia zaostrenie 3.5 m
Šírka 124 mm
Výška 51 mm
Hĺbka 147 mm
Hmotnosť 515 g
Farba čierna
Vreckový nie
Vodotesnosť nie
Klasický nie
Odolný nie