Apple iMac 24" 4,5K Retina M1 /8GB/512GB/8-core GPU, fialová

Apple iMac 24" 4,5K Retina M1 /8GB/512GB/8-core GPU, fialová

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nový iMac postavený na vysokém výkonu platformy Apple M1. 23.5" 4.5K Retina displej (4480 × 2520 bodů), 8jádrový procesor Apple M1, 8jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, 8GB RAM, disk 512GB SSD, Wi-Fi ax, Bluetooth 5.0, GLAN, 2× Thunderbolt / USB 4, 2× USB Type-C 3.1/3.2 Gen 2. Celý popis
1 969 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100056086497

Popis

Počítač Apple iMac 24 4,5K Retina AiO

Nový iMac je veľkým krokom vpred v novom ekosystéme Apple, ktorý využíva výkonnú platformu M1. Skvelý výkon v novom dizajne s ľahko použiteľnými technológiami. Presne to, čo od nového iMacu očakávate.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

 • Ikonický dizajn počítača Apple typu všetko v jednom.
 • Ostrý obraz na 4,5K displeji Retina.
 • Ponúka oveľa vyšší výkon v kompaktných rozmeroch.
 • Hodí sa na rôzne činnosti: kancelársku prácu, hranie hier, zábavu, úpravu videa, tvorbu grafiky a hudby.
 • Operačný systém macOS Big Sur bude podporovať M1 s výrazne vyšším výkonom a je vybavený množstvom aplikácií.
 • Obľúbené aplikácie pre iPhone a iPad môžeš používať priamo v macOS Big Sur.
 • Rýchle pripojenie WiFi ax, Bluetooth 5.0 a Thunderbolt/USB 4.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jedinečný dizajn

S profilom len 11,5 mm je len o niečo hrubší ako váš mobilný telefón. Tento jedinečný tenký dizajn je zásluhou revolučného čipu Apple M1. Veľmi elegantný je aj dizajn magnetického napájacieho konektora s opleteným káblom vo farbe vášho počítača. Vyberte si zo siedmich žiarivých farieb. Vždy dokonale zapadne do vášho priestoru a životného štýlu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohromujúci výkon

Nový iMac ponúka prvý čip navrhnutý spoločnosťou Apple špeciálne pre Mac. Apple M1 je pre počítače Mac skutočnou revolúciou. Jediný miniatúrny čip integruje CPU, GPU, Neural Engine, potrebné rozhrania a mnoho ďalších technológií. Ponúka niekoľkonásobne vyššiu rýchlosť CPU a GPU ako predchádzajúce generácie Macov a navyše je mimoriadne úsporný a bezpečný. Nepotrebuje chladenie pomocou ventilátorov. Objavte nový rozmer výkonu s procesorom Apple M1.

 • Až o 85 % rýchlejší procesor a až dvakrát rýchlejšia grafika ako pri štandardných 21,5-palcových modeloch iMac.
 • 4 výkonné jadrá a 4 úsporné jadrá.
 • 16-jadrový Neural Engine s ohromujúcim výkonom AI a strojového učenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nádherný 4,5K displej Retina

Nespornou výhodou počítača iMac 24 4,5K Retina je nádherný displej, ktorý vyzerá skvele z ktoréhokoľvek miesta v dome. Vďaka špičkovej technológii poskytuje jasný obraz s brilantnými farbami prakticky z akéhokoľvek uhla. Obrovská hustota pixelov zaručuje dokonale ostrý text a najjemnejšiu grafiku. A vďaka širšiemu farebnému gamutu zobrazuje 4,5K displej Retina viac farieb. Takže každá fotografia a video vyzerajú na obrazovke ešte vernejšie.

 • Široký farebný gamut (P3).
 • Rozlíšenie 4480 × 2520 s podporou miliárd farieb.
 • Jas až 500 nitov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchle pripojenie v mnohých smeroch

Všetky modely iMac sú štandardne vybavené dvoma portami Thunderbolt 4 (USB typu C). Pomocou tohto univerzálneho konektora môžete pripojiť takmer všetky periférne zariadenia. Má obojstranný dizajn a umožňuje nabíjanie, pripojenie externých diskov, výstup videa s natívnou podporou DisplayPortu a pripojenie ďalších periférnych zariadení USB s konektorom USB typu C. K počítaču iMac tak môžete jednoducho pripojiť všetky potrebné zariadenia s rýchlosťou až 40 Gb/s pre periférne zariadenia Thunderbolt 3/4 a USB 4.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyskúšajte výhody komunikácie pomocou kamery FaceTime HD

Komunikujte s priateľmi, rodinou, kolegami a klientmi cez internet rýchlo a jednoducho. Integrovaná kamera FaceTime HD s rozlíšením 1080p a procesor obrazového signálu čipu M1 vám k tomu dopomôžu obrazom vo vysokom rozlíšení s verným vykreslením a kvalitným videohovorom. Sústava troch mikrofónov štúdiovej kvality je navrhnutá tak, aby potlačila spätnú väzbu a hovory boli dokonale zrozumiteľné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úchvatný audio systém so šiestimi reproduktormi

Zvuk nového počítača iMac posúva hudbu, filmy a ďalší obsah na novú úroveň a napĺňa priestor okolo vás intenzívnym zvukom. Využíva dva páry wooferov v antirezonančnom usporiadaní a každý pár dopĺňa ešte výkonnejší výškový reproduktor. Predstavte si, čo dokáže, keď prehrávate obsah so zvukom Dolby Atmos v kombinácii s nádherným 4,5K displejom Retina. Je to jednoducho úžasné.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Displej Apple iMac 24 4.5K Retina AiO má uhlopriečku 23,5" a rozlíšenie 4,5K 4480 × 2520 pixelov. Výkon je založený na 8-jadrovom procesore Apple M1 s 8-jadrovým GPU a 16-jadrovým Neural Engine. Procesor obsahuje aj 8 GB pamäte RAM. Pre systém, dáta a aplikácie je k dispozícii pevný disk SSD s kapacitou 512 GB. Je tu integrovaná kamera FaceTime HD s rozlíšením 1080p a komunikáciu umožňuje bezdrôtové WiFi ax a káblový gigabitový Ethernet. Z ďalších funkcií oceníte Bluetooth 5.0. 2× Thunderbolt 4/Type-C, 2× USB Type-C 3.1/3.2 Gen 2 a 3,5 mm výstup na slúchadlá. Mac OS Big Sur. Súčasťou počítača je klávesnica Apple Magic Keyboard s funkciou Touch ID a myš Apple Magic Mouse.