Yenkee Chladiaci stolík pod notebook (YSN 210)
42,55 € 37,90 €

Chladiaci stojan pod notebooky do veľkosti až 17". Hliníkové telo a dva 80 mm ventilátory zaručujú dostatočný odvod tepla a optimálne chladenie vašich prístrojov.

Yenkee Chladiaca podložka pod notebook (YSN 120)
13,49 €

Tenká a elegantná chladiaca podložka vhodná pre prenosné počítače až do veľkosti 17". Nízka hmotnosť a ergonomický dizajn umožňujú jej používanie na stole alebo lone, keď sedíte alebo odpočívate na pohovke alebo v posteli.

MAX Ocelový adaptér pre notebook MNM900AD
15,70 € 5,60 €

Oceľový adaptér pre notebook pre pripevnenie k držiakom kompatibilnými s rozmermi VESA 75 × 75 a 100 × 100. Doporučené príslušenstvo pre držiaky MAX MTM4110FM, MTM4210FM a MTM5120FM. Adaptér má otvory pre cirkuláciu vzduchu a integrované gumové podložky. V príslušenstve nájdete skrutky pre montáž a návod.

C-Tech Chladiaca podložka C-TECH Zefyros (GCP-01R), casual gaming, 17,3", červené podsvietenie, regulácia otáčiek
21,90 €

Novinka

Chladiaca podložka CLP-140 je moderná chladiaca podložka určená pre notebooky do veľkosti 15,6". Je braný maximálny ohľad na kvalitu chladenia tak, aby nedochádzalo k spomaľovaniu chodu notebooku v dôsledku prehrievania a zároveň tak predĺži jeho vlastnú životnosť. Hlavným parametrom podložky je chladiaci výkon a celková hlučnosť, ktorú produkujú použité ventilátory. Chladiaca podložka CLP-140 je vybavená dvoma tichými ventilátormi o veľkosti 140mm s LED podsvietením a možnosťou zapnutia/vypnutia chodu ventilátora. Pre lepšiu ergonómiu má podložka nastaviteľný podstavec s 6 polohami sklonu.

Connect IT Chladiaca podložka pod notebook Trust GXT 438
13,61 € 12,90 €

Kvalitná chladiaca podložka CI-438 Breeze pod notebook od firmy CONNECT IT, ktorá je kompatibilná s laptopmi až do uhlopriečky 17". Podložka disponuje 1× 130 mm ventilátorom s modrým LED podsvietením, ktorý disponuje rýchlosťou až 900 RPM +/- 10 %, prietokom vzduchu 42 CFM a hlučnosťou 23 dB. Napájanie zabezpečuje USB port.

TRUST Notebook Cooling Stand Xstream
26 € 14,90 €

Stojan na notebook s 5 stupňami nastavenia výšky, s dvoma ventilátormi a pevnou hliníkovou výstelkou zaisťuje ergonomické nastavenie výšky a vzdialenosti displeja notebooku. Zosilňuje výkonnosť chladenia vášho notebooku a chráni nábytok pred vplyvom tepla.

Targus Ergo M-Pro stojan na notebook 17“ AWE04EU
128,80 € 102,40 €

Polohovateľný stojan na notebook je určený pre notebooky s uhlopriečkou až 17 ". Targus Ergo M-Pro stojan na notebook 17“ AWE04EU je možné nastaviť do niekoľkých polôh či úplne zložiť do tenkej dosky, takže nezaberá miesto. Ľahko sa ovláda a vďaka váhe iba 490 g sa s ním dobre manipuluje.

Q-Connect Stojan pod monitor
40,32 €

Stojan z robustného plastu pod LCD aj CRT monitory s otváracou poličkou a priestorom na odloženie napr.

Fellowes Stojan pod monitor I-Spire Series
50,40 €

Moderný a štýlový stojan z produktovej rady Fellowes I-Spire Series nastavuje výšku monitora na úroveň očí a zabraňuje stuhnutiu šije a ramien a bráni jeho prehriatiu.

VOLTA Slovakia EYES 3 – stojan na notebook Tmavosivý
39,90 €

Skladací hliníkový stojan na notebook

Prenosný stojan EYES 3 zaisťuje notebookom či tabletom stabilnú polohu a používateľom komfortný pozorovací uhol. Prácu zefektívni najmä ľahkou ergonomickou konštrukciou, ktorá umožňuje jeho jednoduchý prenos.

IBIZA SOUND SLAP100
25 €

Kovový držiak Notebooku do velkosti 17" pre hudobníkov a DJ-ov. Je vhodný aj pre Mixpult, CD prehrávač atd…

IBIZA SOUND SLAP150
22 €

Kovový držiak pre notebook alebo noty s osadením na reprostojan s 35mm tyčou. Držiak je určený pre hudobníkov a DJ-ov. Tento špeciálny stojan má nastaviteľný sklon. Kovová platňa obsahuje protišmykové gumené pásy.

IBIZA SOUND SLAP190
39 €

Kovový držiak pre notebook a mixpult alebo mixážnu konzolu. Držiak je určený pre hudobníkov a DJ-ov. Tento špeciálny stojan má nastaviteľnú výšku, šírku aj hĺbku podľa Vašich zariadení.Maximálne rozmery: 455×410×355mmMinimálne rozmery: 280×270×370mm

LTC AUDIO ISTAND3
9,90 €

Nastaviteľný držiak pre 7"-10.1" tablet (napr iPAD). Otočný o 360°.

Fonestar FMS30
109 €

Kovový držiak pre notebook, mixpult, prehrávač alebo mixážnu konzolu. Držiak je určený pre hudobníkov a DJ-ov.

IBIZA SOUND DS20
179 €

Vysoko kvalitný, profesionálny a stabilný DJ stojan pre uloženie aparatúry s nastaviteľným držiakom na notebook. Vhodný pre mix pult, ovládač, prehrávače, notebook atď… Vďaka ľahkej montáži a demontáži je ideálny na prepravu. Je vyrobený zo silnej ocele s nastaviteľnou výškou 680–920mm.

IBIZA SOUND ISTAND2
19 €

Nastaviteľný držiak pre tablet (napr iPAD), ktorý sa montuje na mikrofónny stojan. Nastaviteľná šírka a výška pre 8,9" – 10,4" tablet.

IBIZA SOUND SLAP200
59 €

Univerzálny nastaviteľný kovový držiak Notebooku pre hudobníkov a DJ-ov. Je vhodný aj pre Mixpult, CD prehrávač atd… Horná doska je nakloniteľná, výškovo nastaviteľná a otočná o 360°. – Nastaviteľná výška: 260 – 360 mm – Rozmery hornej dosky: 240 × 240 mm – Maximálna nosnosť: 15 kg

HAMA Chladící stojan pro notebook ″Aluminium″ 53064
17,80 €

Novinka

Praktická chladicí podložka je určená nejen pro vášnivé hráče. Hama Chladící stojan pro notebook ″Aluminium″ 53064 je opatřený modrým LED podsvícením poskytuje praktický komfort pro notebooky až do velikosti 15,6 ″. Díky nízké spotřebě šetří baterii notebooku. 2 ventilátory vám pomůžou zvládnout jakýkoliv pracovní úkol či herní misi.

HAMA Chladicí stojan pro notebook ″Titan″ 53062
20,40 €

Novinka

Praktická chladicí podložka je určená nejen pro vášnivé hráče. Hama Chladicí stojan pro notebook ″Titan″ 53062 je opatřený modrým LED podsvícením a poskytuje praktický komfort pro notebooky až do velikosti 17,3 ″. Díky nízké spotřebě šetří baterii notebooku. Tichý ventilátor vám pomůže zvládnout jakýkoliv pracovní úkol či herní misi.

Stojany a podložky pre notebooky

Stojany a podložky pre notebooky výrazne uľahčujú a spríjemňujú prácu na notebooku. Vďaka nim môžete notebook bezpečne a pohodlne využívať aj v posteli, na pohovke a ďalších miestach.

Aký je rozdiel medzi podložkou a stojanom pre notebook

Stojan na notebook

Stojan na notebook poskytuje stabilný priestor pre notebook, niektoré typy umožňujú naklápanie notebookov pod rôznymi uhlami podľa potreby.

Chladiaca podložka pod notebook

Podložka pre notebook je často navyše vybavená výkonnými ventilátormi, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu, a tým napomáhajú správnemu chladeniu notebooku.


Veľkosť vetrákov chladiča pre notebook

  • do 13 cm - vhodné pre menej výkonné notebooky, zvyčajne nehlučné podložky
  • od 13 cm - vhodné pre výkonnejšie stroje, vyššia hlučnosť podložky

Pre herné notebooky sú k dispozícii špeciálne tvarované a vysoko výkonné chladiace podložky.


Príslušenstvo a ďalšie funkcie stojanov a chladičov pre notebooky

  • USB port - vetráky chladiacich podložiek je možné napájať pomocou USB portu
  • Odkladacia plocha - stojan či podložka ponúka dostatočný priestor pre odloženie nabíjacej stanice, externého disku a ďalších potrieb
  • Podsvietenie - často v oblasti ventilátorov
  • Nastaviteľná výška a sklon - výšku nožičiek stojanov či sklon stojanov možno regulovať podľa potreby

Potrebujete na počítači pracovať aj mimo pracovný stôl? Kúpte si praktické podložky a stojany pod notebook!

Na Mall.sk ponúkame chladiace podložky pod notebook, stojany na notebook do postele aj podložky pod notebook do lona, ktoré zamedzia prehrievaniu notebooku.

Odolné a výkonné chladiace podložky aj stojany pod notebook ponúka Evolveo, Trust, Cooler Master, Connect IT a ďalší.